neděle 22. března 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 23. do 29.3. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 23. do 29.března. Dnes bych chtěla pracovat s kartami, s nimiž jsem nepracovala již dlouhý čas a kterým říkám "karty kamarádek", protože na každé kartě je žena a každá z nich představuje Božské Ženství, které nyní velmi cítím, že potřebujeme, abychom vyrovnali přemíru mužské energie, která tu v poslední době vládla. I když jsem především křesťanka a pracuji hlavně s Ježíšem a Matkou Marií, existuje také mnoho dalších Bohů, které respektuji. Ve skutečnosti mě přímo fascinují všechna možná náboženství a všechny různé způsoby, jimiž oslavujeme lásku. Dnes tedy budeme vykládat s kartami Poselství bohyní. Jako vždy se nad kartami nejprve pomodlím a požádám Boha, aby nám poskytl své poselství, vedení ohledně toho, co můžeme očekávat, a požehnání pro další týden.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu bohyně Pele, která je bohyní hlavně na Velkém Ostrově a je to ohnivá bohyně sopek. Je bohyní vášně. Navazujeme tímto na minulý týden, kdy jsme řešili otázku, co je naší vášní. Zdá se, že tomu nevěříte a myslíte si, že to nestačí. Možná se stále držíte zarytého přesvědčení, že při práci se musí trpět a že si musíte peníze zasluhovat utrpením. A tak pojďme nyní přerušit tato vaše pouta, která máte k těmto starým přesvědčením. Opravdu si vezměte k srdci, že můžete bez obav jít za svým blahem. I já sama byla vychována v tomto duchu. Můj tatínek byl odjakživa milovník modelů letadýlek, a tak je vyrábí, vydal o nich několik knih, které jsou stále dostupné, a pořád to dělá! A je to i jeden z důvodů, proč je dodnes zdravý a živý ve svých 80.letech. A tak i mě vychovával tímto způsobem. Následujte své vášně, není to jen o tom, že si "najdete práci". Nyní je to opravdu o tom, že tomu máme začít skutečně věřit. Mám vám ale také vyřídit, že často neposloucháte své vedení a pak Vesmír učiní toto rozhodnutí za nás. Zní to sice hrozivě, ale lidé jsou opravdu mnohokrát vybízeni k tomu, aby aktualizovali svůj životopis a porozhlédli se po nové práci, ale neposlouchají, protože mají strach, a pak se stává, že o svou práci přijdou, protože Vesmír je sám popostrčí dál. Takže: co je vaší vášní? To je otázka, kterou si nyní máme pokládat. Co bychom nejraději dělali ve svém volném čase a zadarmo? Když něco děláme, tak hlavní je smysl, služba, kterou poskytujeme. Vždy je to hlavně o vás a vašem rozhodnutí dávat a vůbec přitom nemyslíte na peníze, prostě sloužíte. A pak se vám tato energie zase vrací. Co je tedy vaší vášní, mí drazí? Možná si pomyslíte "Jak bych si tím asi mohl/a vydělávat na živobytí?", ale to JAK není na nás, ale na Bohu, takže si s tím nemusíme dělat starosti.

Podívejte, na střed týdne nám vyšla krásná egyptská bohyně Sekhmet, která je krásnou bohyní síly, a jejím poselstvím je Buďte silní! Mimochodem, toto poselství je i pro muže a chlapce, kteří výklad sledují, nejen pro ženy! Skutečná bohyně miluje a vítá Božskou Ženskost i Božskou Mužskost, neříká, že jedno je lepší než druhé. Takže buďte silní! Andělé říkají, že to souvisí i s fyzickou sílou, takže pokud dostáváte vedení ke cvičení nebo shazování váhy, k józe, lepší péči o své tělo, lepší stravě nebo lepšímu spánku nebo detoxikaci, toto je potvrzení. Takže se to týká fyzického posílení, a to máme vyvážit také posílením v emocionální oblasti. Říkají nám, že máme mít odvahu být sami sebou! A to znamená projevovat sami sebe prostřednictvím kariéry, ale i našich vztahů. Podívejme se nyní do svého nitra, zda tam není nějaká naše část, která neustále hraje na jistotu, která kompromituje naši skutečnou víru? Snažili jste se předstírat, že jste jiní, než jste, jen abyste se vyhnuli konfliktu? Hrajete pouze bezpečně a na jistotu? Vím, že jsou to těžké otázky a opravdu vás nechci nijak nutit, abyste se tím zabývali, ale andělé nám říkají, že tento týden je pro nás velkým požehnáním ve smyslu příležitostí. Ukazují mi vizi otevírající se květiny, kterou jste vy. A že jsme nyní zaléváni velkým množstvím světla díky našim modlitbám, které jsou zodpovídány.

Ach, podívejte na to, z nádherné indiánské tradice tady máme Motýlí Dívku, která je doslova jako motýl, co se týká transformace, proměny. Je to karta pozitivních změn. Housenka se jednoho dne zakuklí a projde obdobím temnoty, aby se přeměnila v motýla s nádhernými křídly, který je barevný a může svobodně létat - a tím motýlem jste vy! Toto je víkend! Vypadá to, že během víkendu konečně pocítíte ono "Ano, zasloužím si to! Je to ta správná věc, kterou mám udělat! Budu věřit, že když budu následovat své vášně, budu mít více energie a nadšení i času, které do své práce vložím, a to ochotně! Snadno najdu způsob, jak se zbavit všeho, co mě od mé cesty odrazuje, např. závislostí, a budu se soustřeďovat výhradně na své priority a vášně, a budu jako motýl. Proměním se v silnou, nádhernou světelnou bytost, kterou v Božské podstatě jsem." A říkají, že to nesouvisí pouze s vaší kariérou - i když kariéra vám nyní vychází velmi silně - ale také s vašimi vztahy.
Připomínají mi, jak jsem psala ve své knize Asertivita pro pozemské anděly o tom, jak mohou lidé ve vašem životě odporovat vaší změně k lepšímu. Dříve jste byli jiní a oni na to byli zvyklí, možná jim to prostě více vyhovovalo, třeba proto, že byste pro ně tehdy udělali cokoli, byli jste pro ně jako osobní posluhovači, a najednou se staráte sami o sebe. Budete čelit odporu. To mi ukazují. Ale zavolejte si na pomoc Boha, zavolejte si své anděly, povolejte svou vlastní vnitřní sílu a rozhodně zvládnete zůstat a vždy být svým skutečným já. Jako své skutečné já jste naprosto hodni lásky! A když nejste svým skutečným já, cítíte se osamělí, protože nikdo doopravdy neví, kdo jste. A to není nijak dobrý pocit. Takže buďte sami sebou! Buďte sebou tak moc, jak jen to půjde... a důvěřujte celému procesu.

Posílám vám mnoho lásky, mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2tLl9QXhS2s
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.