pondělí 10. srpna 2015

Nenechte se od své cesty zrazovat druhými lidmi

"Jako vaši andělé vás vždy podporujeme ve všech pozitivních změnách, které uskutečňujete sami na sobě a ve svém životě. Rádi bychom vám však připomněli, že vaše změny, třebaže dobré a pozitivní, se nemusejí vždy líbit ostatním lidem. Je důležité, abyste se jejich negativními reakcemi nenechali zmást a zůstali věrní sami sobě a svému vlastnímu vedení. Že lidé kolem vás protestují, vždy neznamená, že děláte něco špatně. Mnohdy to vypovídá více o jejich strachu než o vás. Přestože je moudré vyslechnout si rady druhých, ne vždy je moudré se podle nich řídit. Druzí lidé mohou mít i velmi opodstatněné názory a argumenty, ale nejsou vámi a nežijí váš život. Jen vy sami můžete poznat, zda činíte správnou věc. 

Soustřeďte se na to, zda máte dobrý pocit z toho, co děláte a jak to děláte. Pokud ano, jednáte v souladu s vyšším vedením, které má vždy na srdci to nejlepší pro VŠECHNY. Byť si to mnozí lidé kolem vás nemyslí a nechávají se ovládat strachem z neznáma, v konečném důsledku pomůžete i jim, zůstanete-li na své cestě a nenecháte se z ní vystrnadit pochybnostmi, které se do vás oni - a třeba i vaše vlastní ego - snaží zasít. Pro každého člověka může být dobré něco jiného. Druzí lidé vám mohou podsouvat vlastní názory a zkušenosti, které se osvědčily jim, ale které pro vás a vaši situaci platit nemusí. Cítíte-li, že jsou jejich připomínky v souladu s tím, co vám říká vaše vlastní intuice, můžete je bez obav přijmout, ale pokud v tomto souladu nejsou, raději vřele poděkujte za laskavé rady a důvěřujte nadále vlastnímu cítění. 

Udržet si důvěru ve vlastní intuici tváří v tvář nesouhlasu a protestům druhých lidí se vám někdy může zdát obtížné, zvláště tehdy, pokud na vás ze všech stran volají, že byste měli být 'takoví a takoví' a dělat věci 'tak a tak'. Můžete o sobě pochybovat a na své cestě váhat. Hluboko uvnitř vás však vždy spočívá hlas, který vás vede správně, a to bez ohledu na to, co si o tom myslí jiní lidé. Máte-li problém ho vnímat jasně, doporučujeme vám udělat si čas v tichosti a o samotě, kdy budete stranou od ostatních a uslyšíte tak místo jejich hlasů hlas vlastního nitra, svého srdce. Ten vás nikdy nevede špatně. Buďte tedy sami sobě věrní a vše, co učiníte, přinese v konečném důsledku to nejvyšší dobro všem, včetně vás."

* * *

(Poselství andělů, M.T.)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.