neděle 6. března 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 7. do 13.3. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 7. do 13.března. Jsem tu dnes na zahrádce se svými poníky, se Slečnou Abby a Romeem. Toto je tak mocný týden! Je prostě úžasné, co se děje! V úterý 8.března nastane novoluní ve znamení Ryb, znamení snů, intuice a zvýšených psychických schopností a zhmotňování. Je to znamení bez hranic. Ryby jsou snílci. A pak, 9.března, budeme mít částečné sluneční zatmění, rovněž ve znamení Ryb. Jak víte, číslo 8 znamená v Andělských číslech nekonečnou hojnost. Hojnost přitom neznamená jen peníze a prosperitu, ale také hojnost ve smyslu tvořivosti, příležitostí, času atd. A když toto všechno dáme dohromady a uvědomíme si, že novoluní je časem přijímání a zhmotňování oproti úplňku, kdy věci propouštíme, je tento týden velmi silný v oblasti přijímání a také konců a nových začátků. 
Minulý týden se udála spousta velkých změn a všechno bylo velmi intenzivní, přišla nám spousta překvapení, a nyní, v tomto týdnu, je načase sklidit odměny a začít nanovo. Je to vynikající čas pro to začít něco nového, o čem jste snili. Jste na správné cestě a je to dobrý nápad.
Dnes bych chtěla pracovat s druhou sadou karet, kterou jsem kdy vytvořila, Léčení s vílami. Tyto karty pro mě mnoho znamenají, protože v průběhu jejich vytváření jsem procházela mnoha změnami a jejich poselství mi pomohlo hnout se kupředu v oblastech, v nichž jsem byla zaseknutá. 
Modlím se tedy nad nimi a prosím Boha o poselství, požehnání a jakékoli informace, které podle něho máme pro tento týden vědět. 

Podívejme se, co máme pro začátek týdne - ach, svatá dobroto! Je to karta Probuzení svého skutečného já. Toto téma nyní vychází velmi často. Znamená to být k sobě upřímní a v průběhu všech těchto změn se podívat na to, co doopravdy chcete. Nesnažte se přitom nikomu zavděčovat, ani se druhými nenechte ovlivňovat. Toto je o vás a o vaší pravdě, o vaší upřímnosti k sobě samým. Pojďme si udělat krátkou meditaci. Zhluboka dýchejte.

"Drahý Bože, drahé Vyšší Já, pomozte mi prosím se oprostit od jakýchkoli pocitů viny, nucení nebo potřeby se někomu zavděčovat. Pomozte mi prosím skutečně ctít mé skutečné pocity, zatímco činím důležitá a život měnící rozhodnutí. Pomozte mi prosím cítit se opravdu ukotvený/á v míru, zatímco se takto rozhoduji a kráčím kupředu."

Podívejme se na středu a čtvrtek - Stůjte si za svým! Tato karta je tak dokonalá k té předchozí! Společně opravdu znamenají, že se nemáte nechat ovlivňovat přáními někoho jiného, které nejsou v souladu s těmi vašimi. My všichni máme povinnosti, i já, máme své rodiny, přátele a další osoby, vůči nimž máme určité povinnosti, nebo kteří je mají vůči nám, a jste-li vysoce empatičtí a citliví a jasně vnímáte, co druzí lidé chtějí, je velmi snadné nechat se tím unést, protože z toho máme dobrý pocit, že jsou druzí lidé šťastní. Ale v tomto čase je důležité, abyste byli šťastní i vy. Neznamená to být nezodpovědní, ale naopak, být zodpovědní - vůči sobě samým a svému pravému já.

Když se podíváme na víkend - juhů! jackpot! :) - máme tady kartu Příliv financí. A já miluji tento obrázek, v němž stojí víla uprostřed smyčky nekonečné hojnosti. Takže ano, je to o příchozích financích. Můžete čekat nečekané příjmy v tomto týdnu. Možná vám někdo vrátí dlouho dlužené peníze, nebo vám přijdou nějaké, o kterých jste ani nevěděli, že je máte dostat, vnímám také nějaké výhry v tomto týdnu, dary, nebo se vám podaří něco prodat. Zkrátka věci, které byly ve vaší finanční oblasti zablokované, se nyní povznesou. 

Wow! Jaký silný týden! V duchovní pravdě máte hojnost všeho. Pojďme si na to udělat meditaci:

"Drahý Bože, pomoz mi prosím vidět všechna požehnání, která přinášíš mně i mým milovaným a každému. Pomoz mi prosím dostat se na mou vlastní cestu, tak aby proud hojnosti, který poskytuješ všem, mohl přijít i ke mně a mohl mnou procházet - abych mohl/a hojnost sdílet s těmi, na nichž mi záleží, s dobročinnými organizacemi, a být zprostředkovatelem tvé hojnosti."

Nádhera. Takže, dovolte si v tomto týdnu přijímat. Je pro vás bezpečné přijímat. Ručím vám za to, že čím více si dovolíte přijímat, tím více budete moci dávat druhým. Učte i je o přijímání. 

Andělská požehnání vám všem, mí přátelé, Bůh vám žehnej, a mnoho lásky pro vás na tento týden! Jsem z něho tak nadšená! Doufám, že budete vidět všechna požehnání, která k vám přicházejí, i uprostřed věcí, které se mění. Řekněte prosím se mnou: Alooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/-6b5fwu77r8
překlad: Magda Techetová 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.