neděle 13. března 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 14. do 20.3. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.března. Já a moje fenka Feather jsme dnes na zahradě a slavíme v předstihu svátek sv. Patrika, protože mám irský původ a moje fenka je také zrzavá, a tak... Chtěla jsem jí dát slušivý zelený obleček, ale bylo by jí moc horko, tak jsem si oblékla dost zelené za nás obě :)
Dnes bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Gabriela. Miluji tyto karty! Víte, každý týden se modlím za to, které karty mám použít, a tentokrát jsem to udělala jinak - podívala jsem se do budoucnosti, které karty jsem použila, a viděla jsem tyto. Archanděl Gabriel je anděl poslů. Karty nejprve zamíchám. Modlím se k Bohu, Ježíši, Matce Marii a žádám Boha a anděly, aby nám pomohli zjistit to, co pro tento týden potřebujeme vědět a jak můžeme tomuto světu přinést svá požehnání a jak si můžeme užít nádherný bezpečný týden. 

Pro pondělí a úterý jsme vytáhli kartu Zákon přitažlivosti. Karta Zákona přitažlivosti znamená, že vaše myšlenky se zhmotňují velmi rychle. Znamená to dávat si opravdu velký pozor na to, na co myslíte. Nevkládejte energii do strachů, starostí, nebo jakýchkoli negativních afirmací jako třeba o ekonomice nebo sebesrážení, i skrze sarkasmus. Nemluvte o tom, co nechcete. Toto je čas, obzvláště během pondělí a úterý, kdy se otevírá energetická brána velmi vysokých vibrací, a tato karta ukazuje, že to pokračuje, a to na ještě vyšší úrovni. Ať už tedy cokoli potřebujete, je to na cestě k vám. Andělé říkají, že vám mám připomenout, jak důležité je slovně vyjádřit, co potřebujete, a říct si o to. A to i v případě Boha a Vesmíru, protože vše je založeno na Zákonu svobodné vůle, který říká, že máte sami možnost si zvolit, jak budete žít svůj život. Lidé řeknou, že by přece nechtěli nic bolestivého, ale i to, co vysíláte do Vesmíru, je vaše svobodná volba. Je třeba si říct: "Víte co? Já chci mít opravdu šťastný, zdravý a bezpečný život, který je smysluplný a naplněný", a čím více si toto budete afirmovat, tím více příležitostí se vám otevře. Co budete vysílat, to budete dostávat, obzvláště v pondělí a úterý. Věnujte tedy pozornost svým myšlenkám, jednání, slovům. Je dobré mít v tomto nějakého kamaráda nebo kamarádku, s nimiž se domluvíte, že vás zastaví, kdykoli začnete říkat něco negativního, a pomůže vám přeformulovat to na to, co si přejete. Na začátku týdne dokážete něco, co jste chtěli.

Když se dostáváme ke středu týdne - wow! - tady máme kartu Perfekcionismus. Ta říká, že je třeba dát si pozor na perfekcionismus. Je sice hezké, když chcete mít věci na té nejlepší možné úrovni, ale perfekcionismus může brzdit i toho nejschopnějšího léčitele nebo ten nejúžasnější projekt, protože kvůli němu lidé prokrastinují a pořád všechno odkládají, protože to napřed chtějí mít dokonalé. V kontextu Zákona přitažlivosti to může znamenat, že do Vesmíru nevysíláme to, co si přejeme, protože si nejsme jistí, co si vlastně přejeme. To jsou ty případy, kdy se modlíte k Bohu, aby vám on ukázal, co byste měli zhmotňovat nebo co potřebujete. Ale jeho Nekonečná Inteligence je zajedno s vaším Vyšším Já. Vaše Vyšší Já ví přesně, co potřebujete, jaké další kroky máte udělat pro své životní poslání či pro své zdraví nebo zdraví vaší rodiny. 
Perfekcionismus také znamená, že odmítáme to dobré, co k nám přichází, protože to není přesně to, co jsme čekali. Toto často vídám u svých nezadaných přátel a klientů. Přijde k nim úžasný potenciální partner a oni na něm začnou hledat chyby. Nemluvím přitom o opravdu vážných nedostatcích jako např. alkoholismus nebo lhaní, ale o maličkostech. Jedna žena, s níž jsem pracovala, odmítla muže jen proto, že jí jeho oblečení nepřipadalo dost podnikatelské. 
Dávejte si pozor, aby váš perfekcionismus nebyl pouhou výmluvou vašeho ega, které odmítá dobro, jež k vám přichází. Často jsou totiž naše modlitby zodpovídány jinými způsoby, než jaké čekáme. Můžete mít například vizi, jak vaše kniha vyjde v nakladatelství Hay House, které je rozhodně úžasné a velmi ho miluji. Ale jsou i jiná nakladatelství a můžete dostat nabídku od některého jiného. Ale vy to odmítnete, protože svou knihu chcete vidět v Hay House. To je pouhý jeden příklad, ale obdobně je ve všech dalších možných oblastech. Dejte si tedy pozor na perfekcionismus a mějte otevřenou mysl. Vězte, že vaše modlitby mohou být zodpovězeny opravdu tvořivými a nečekanými způsoby. 

No a na konec týdne tady máme Čas na detoxikaci. Ne, nevypínejte to video, prosím. Vím, že máme detoxikaci každý den v kartách, které dávám na facebook. Dostáváme nyní opravdu hodně poselství o tom, že máme něco nechat jít. A i když bychom si mysleli, že už to máme za sebou, pořád to pokračuje. Andělé říkají, že toto očišťování se probíhá ve vrstvách. Že je to jako uklízení domu. Nejde jen o běžné poklizení, co kde leží, ale o opravdu hloubkový úklid. 
Andělé říkají, že detoxikace souvisí o víkendu i s oslavami svátku svatého Patrika. Ano, víme, co tím myslíme. Já sama už dlouho alkohol nepiji, ale dříve jsem pila sklenici vína každou noc. A andělé říkají, že tento víkend je optimální příležitostí k učinění závazku, že zůstanete střízliví. 
Také mi ukazují, že někteří z vás se potřebují detoxikovat od rafinovaného bílého cukru. Ukazují mi, že alkohol a cukr se liší pouze molekulou, ale jinak jsou vlastně toutéž drogou.  
Ať už jste tedy na čemkoli závislí nebo máte jakékoli návykové chování, je nyní načase to nechat jít. Říkají k tomu, že je to příprava na týden, který přijde potom a který bude velmi silný. Nevím sice, co nám příště ukážou, ale říkají, že celý tento týden je přípravou na to, co přijde potom. Všechno to souvisí s propouštěním všeho, co vás stahuje dolů a co vás blokuje.  Pokud existuje někdo nebo něco, po čem se cítíte vysátí nebo je vám mizerně, je opravdu načase zamávat a říct tomu "Čau čau!" a nebo to projednat a uzdravit tak, aby to pro vás bylo dobré, protože si to zasloužíte, mí drazí! A nejen to. 

Když budete silnější a zdraví a budete fungovat v té nejlepší formě, pak tím inspirujete i nás ostatní k tomu, abychom udělali totéž. Zejména pak dáváte příklad svým dětem, aby žily na té nejvyšší možné úrovni. Jste také více schopni vkládat svou energii do svého životního poslání ve velkém. Nejen, že také začnete své projekty, ale dokončíte je a budete mít dost odvahy k tomu poslat je do světa, abychom z nich měli prospěch my všichni. A tak potřebujeme, abyste měli dostatek sebedůvěry a sebevědomí a vysokou energii. Není tedy divu, že nás volá archanděl Gabriel, anděl poselství, abychom si dávali pozor na své myšlenky a také na to, aby nám náš perfekcionismus nebránil v poslání a mohli jste mít to nejlepší a nejvyšší dobro. Jde o Boží dokonalost, ne tu lidskou, v lidském chápání. V tom je velký rozdíl. A stejně tak je důležité se očistit, abyste se mohli pohnout dál. 

Děkuji vám, že jste se k nám připojili, posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/3hU6uQOqEdw
překlad: Magda Techetová 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.