neděle 17. července 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 18. do 24.7. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 18. do 24.července. Protože se toho nyní ve světě hodně děje, chtěla bych dnes pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Tento týden byl opravdu intenzivní a nebudu vám mazat med kolem pusy - bude to tak pokračovat. Ale právě proto jsme tady my, abychom na Zemi vnášeli mír a zajistili, že naším prostřednictvím bude na Zem pronikat světlo. Archanděl Michael nenáleží k žádnému náboženství a není omezen časem ani prostorem, takže může být s námi všemi současně. Někdy si lidé na Michaela promítají své vlastní strachy a myslí si, že musejí vyznávat nějakou konkrétní víru, nebo že ho mohou unavit, nebo že jejich problémy nejsou zase tak "velké", aby ho museli volat na pomoc. Archanděl Michael je zajedno s Bohem a je tedy čistou energií a je nemožné, aby se jakkoli unavil nebo aby byl nějak omezen a musel si vybírat, s kým bude. Neposlouchejte tedy prosím žádné projekce ega ohledně andělů. Nemají žádná omezení a mohou pomáhat nám všem současně. Jen si o pomoc musíme říct. 
V úterý budeme mít obzvláště silný úplněk, a tak, pokud jste jako já velmi citliví na fáze Měsíce, pak si všimnete zvýšené citlivosti, emotivnosti a problémů se spánkem.

Pro pondělí a úterý nám vyšla karta Sebeúcta. To je od Michaela krásné poselství o tom, že si máme hlídat své hranice, být asertivní a dobře o sebe pečovat. To znamená i říkat Ne všemu, co se neslučuje s vaším etickým cítěním. Na osobní i globální úrovni si vybírejte to, co odpovídá vašemu cítění, respektujte své pocity, a mějte k sobě dostatek úcty na to, abyste se o sebe postarali tak, jak potřebujete. Dobře o sebe pečovat znamená dopřát si dostatek spánku, zdravě se stravovat, dostatečně cvičit, investovat do organických potravin, které, jak studie prokazují, mají lepší chuť a obsahují více výživných látek. 
Dobrá péče o sebe se může také týkat skutečnosti, že se snažíte každému zavděčit a chcete, aby byli všichni šťastní, jenže mezi ně zapomínáte započítávat sebe. Vy byste měli stát na vrcholku tohoto seznamu! Dělejte šťastnými v první řadě sebe! Může to tedy znamenat i to, že se vás v tomto období bude někdo pokoušet přimět udělat něco, co nechcete nebo co se neslučuje s vaším etickým cítěním, co vás nezajímá nebo na co nemáte jednoduše čas, a na vás je, abyste si uvědomili, že máte právo říct Ne! Je to součást vašich zdravých hranic.

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Běžte dál beze strachu. To je velmi zajímavé, hlavně hned po úplňku. Úplněk je z historického hlediska časem, kdy něco propouštíme, zejména své strachy. Můžete tedy propouštět strach, kvůli kterému se zavděčujete lidem, nebo strach, který vám brání mít k sobě úctu, a nebo strach z jakýchkoli změn. Tato karta vás povzbuzuje, abyste šli vpřed beze strachu. Abyste si dovolili udělat pozitivně tyto změny a nebáli se uvést svůj život do souladu s tím, jak opravdu cítíte, že by měl být. Uvidíme tedy, co nám střed týdne přinese - ale možná už to víte. 

Pro konec týdne tady máme kartu Potěšující výsledek. Karty nám tedy říkají, že když si dovolíme udělat tyto změny, všechno bude fungovat, vše se vyřeší, dostane se nám veškeré podpory, nemusíme si dělat starosti a vše se uvede do souladu s naší cestou. 

Vypadá to, že tento týden pro vás bude z osobního hlediska velmi dobrý. Pojďme se nyní pomodlit společně za svět:

Drahý Bože, prosíme tě, abys naši planetu obklopil dalšími anděly ochrany. Žádáme tě, abys z nás odebral jakékoli impulsy k násilí nebo negativitě a pomohl nám se očistit od všeho, co nepochází od tebe, Bože. Pomoz nám být v souladu s Tvou nejvyšší čistou láskou a uvědomovat si, že není nutné mezi sebou jakkoli soupeřit. Že vše, co potřebujeme, vždy dostaneme, že není žádný důvod k žárlivosti nebo závisti, ani k bojům o moc, protože moc máme my všichni, a to přímo od Tebe, Bože. Máme od Tebe všechno, co potřebujeme, a Ty nás tím vším neustále obdarováváš. 
Žádáme Tě, Bože, abys zasáhl všude tam, kde je zasahováno do naší svobodné vůle, abychom měli na Zemi mír. Pomoz prosím nám všem, abychom byli statečnými léčiteli. Pomoz nám všem být dost odvážní na to, abychom říkali pravdu a byli upřímní ohledně naší vnitřní vize, naší vnitřní pravdy, tak abychom mohli konat tu práci, kterou jsme sem konat přišli. 

Dýchejte... A pokud je ještě cokoli dalšího, co byste chtěli k modlitbě přidat, řekněte to nyní - modlíme se s vámi. 

Bůh vás chrání. A čím otevřenější je vaše srdce vůči čisté Boží lásce a čím více Božích požehnání a ochrany nosíte sami v sobě, tím více z vás tato požehnání a ochrana vyzařují a chrání také vaše milované blízké. 
Prosím, prosím, pokud cítíte, že potřebujete vypnout a přestat číst zprávy, udělejte to. Nebude to znamenat, že se nestaráte, nebo že vám na tom nezáleží. Musíte ctít svou citlivost! Potřebujete se o sebe starat! A to je hlavním poselstvím pro tento týden. 

Posílám vám mnoho lásky, Božích a andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha! Mějte nádherný týden a mějte k sobě úctu!

* * *

zdroj: https://youtu.be/_CyemYsMUjQ
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.