pondělí 17. října 2016

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 17. do 23.10. 2016

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Pomyslete si nyní otázku, na kterou si přejete znát odpověď. Může to být absolutně cokoli - vaši andělé vám přinesou cenné vhledy, které vám pomohou. Pokud vás nenapadá nic, na co se zeptat, můžete se prostě zeptat na staré dobré "Co právě teď potřebuji vědět?" Andělé mimo jiné říkají, že tento týden vás čeká spousta silného očišťování a zbavování se starých věcí. 

Pro tento týden nám vyšla karta Smích. To je velmi zajímavé, protože nám vyšla už minule. Říká nám, že se máme více soustřeďovat na svou radost a štěstí. Asi nyní v životě máme několik věcí, kvůli kterým nejsme úplně nadšení. Co byste s tím mohli udělat, nebo jak jinak byste se na to mohli podívat, aby se vaše energie pozvedla a pomohla dané situaci ke změně? Tato karta říká, že si zasloužíte se bavit a svůj život si užívat každý den! Smích je jednou z mých nejoblíbenějších věcí. Když se smějete, jste blíže spojeni se svými anděly, kteří jsou naladěni na vlnách radosti. Tento týden se tedy zamyslete nad tím, které věci vám srážejí energii, které vám brání být sami sebou a upřímně se smát. A tím myslím opravdu smích, ne jen to, že se usmějete, ale srdečný, upřímný smích. Musíte zjistit, co vás učiní šťastnějšími. Nemusíte životem procházet s tím, že budete neustále dělat kompromisy a odkládat své štěstí! Zasloužíte si být šťastní už teď! A já nechci slyšet, že jste promarnili další minutu svého cenného života věcmi, které nemáte rádi. Pokud se jedná o něco, co nemůžete změnit, může se to zdát těžké, ale lze se na danou situaci i na lidi v ní podívat způsobem, který ve vás nebude vyvolávat tak negativní emoce. Nebo si můžete říct, že za půl roku už tato situace bude vyřešená. Zapíšete si do kalendáře nebo diáře datum, a slíbíte si, že v tuto dobu už z toho budete venku. Budete na tom pracovat a propustíte to, abyste se mohli zase smát.

Tento týden se vám tedy dostane mnohých požehnání, která vám přinesou radost a smích. Podstoupíme-li ono očištění, uděláme tak místo radosti, která je na cestě k nám. Je to všechno součástí procesu. Důvěřujte tedy tomu, že vše je v dokonalém pořádku. 

Doufám, že budete mít nádherný týden a ať se vám splní vaše sny!

* * *

zdroj: https://youtu.be/I5mhCTRDnZA
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.