neděle 20. listopadu 2016

Karetní výklad strážných andělů pro týden od 21. do 27.11. 2016

Milí přátelé,

i když se nám může zdát, že svět je v poslední době vzhůru nohama, nejedná se o nic jiného, než o vyslyšení našich modliteb a silné vedení ke krokům, které máme učinit, aby se naše modlitby mohly naplnit. Jestliže si něco přejeme, ale něco v nás, našem myšlení, našich postojích či v našem konání tomu brání, jsme zcela přirozeně nejprve vedeni ke změně toho, co stojí našim splněným přáním v cestě, místo aby se naše přání rovnou vyplnila. Všechna přání se plní v pravý čas, pro nejvyšší dobro všech zúčastněných, a tím nejlepším možným způsobem, což se ne vždy přesně slučuje s našimi představami o tom, jak by to mělo být, kdy by se to mělo stát a koho by se to mělo týkat. Naši andělé nám připomínají, jak je důležité být do jisté míry flexibilní, přestože je samozřejmě dobré mít ve svých záměrech jasno. Je jen třeba nechat jim volný prostor a čas pro jejich růst a připravit jim vhodnou půdu. Přejeme-li si, aby v našem životě vykvetly květy lásky a hojnosti, ale každou chvíli je zase vykopáváme, abychom se podívali, jestli už klíčí, a nebo jim půdu zaléváme jedem místo živinami, nemůžeme se divit, že buď nesklízíme nic, a nebo něco, co jsme si zrovna nepředstavovali. Čím živíme svá semínka, svá přání? Jsou to myšlenky plné víry, optimismu, lásky a radosti, a nebo naši mysl plní samé výčitky, kritika, obviňování, vztek a stížnosti? Naši andělé chápou, že se můžeme cítit všelijak a že naše lidské emoce zkrátka patří do našeho života v celé své škále - přesto by nám rádi pomohli usměrnit ty naše emoce, které by mohly stát v cestě našim přáním, a to tak, aby se to nikoho a ničeho negativně nedotklo a nám se přitom ulevilo. Jsme vedeni k očištění se od energií (myšlenkových, emočních, fyzických atd.), které nám ani druhým nic dobrého nepřinášejí a které nám nebudou nijak chybět. Čím méně budeme s procesem bojovat a čím pokorněji a vděčněji ho místo toho přijmeme a využijeme, tím snáze vše proběhne a tím dříve se budeme moci těšit na první splněná přání.
 
- Magda

* * *

Pro výklad používám Tarotové karty strážných andělů od Doreen Virtue a Radleigho Valentinea. Vybírám tři karty, které nejsou chronologicky řazeny, všechny platí souběžně pro celý týden a vzájemně se svými významy doplňují. Společně nám přibližují ladění tohoto období. Při čtení výkladu sledujte i své pocity, myšlenky, vize či slova, která vás přitom napadnou, neboť představují doplňující andělské vedení konkrétně pro vás a vaši situaci.

První karta pro tento týden je Nový začátek, která nám zvěstuje, že je na obzoru něco nového - a že zároveň necháváme za sebou něco starého. Jedná se o lehký, radostný nový začátek, novou fázi naší cesty, na které půjdeme nezatíženi starými břemeny. Kdo za sebou stále ještě něco tahá, bude veden k tomu, aby svůj náklad odlehčil a nebral si s sebou nic, co opravdu nepotřebuje. Andělé říkají, že to pro většinu z nás znamená zahodit starosti - které jsou jen zbytečnými těžkými balvany okrádajícími nás o sílu.

Druhá karta pro tento týden je Pětka Citů, karta žalu a oplakávání. V souvislosti s první kartou to může znamenat, že můžeme truchlit pro to staré, co necháváme za sebou, zatímco kráčíme dál, avšak naši andělé nám připomínají, že všechno je v pořádku a že i když jsme nyní nešťastní, všechno se brzy zlepší. 
Kromě nynějších událostí v našich životech však tato karta vypovídá také o našem starém smutku a žalu, který dosud nemohl vyjít na povrch, protože jsme mu to nedovolili a nebo ho nějakým způsobem v sobě popřeli. Všechny ty případy, kdy nám bylo do pláče, ale místo toho jsme se usmáli a řekli "Já jsem v pohodě", se někde uvnitř nás střádají a vytvářejí v nás studnu plnou smutku, který pak prosakuje do celého našeho života a jeho prožívání. Pokud cítíme, že se nám nedaří radovat se ze svého života, a přitom ke svému smutku nemáme vlastně žádný důvod, můžeme si být poměrně jisti tím, že se jedná o starý nevyléčený žal, kterému je třeba uvolnit cestu ven. V tomto týdnu si tedy udělejme čas na sebe a své city, poseďme si o samotě nebo s dobrým přítelem, a vyplačme se, pišme si deníky, uspořádejme si své myšlenky a nechejme své staré smutky odplout. Naši andělé nám na požádání rádi pomohou s celým procesem.
Připomínají nám také, že pokud se v tomto období něco nebo někdo dotkne našeho srdce a vyvolá v něm smutek, je to pro nás prokázaná služba sloužící právě k vyplavení starého žalu, a nemusí vůbec souviset s daným konkrétním člověkem nebo situací. Je to pouhý impuls, který přišel spustit dlouho napjatou lavinu, a tento proces je naprosto v pořádku.

Poslední karta pro tento týden je Devítka Činu, která poukazuje na to, že se o sebe máme dobře starat, zatímco jsme v tomto období tolik citliví a řešíme si v sobě mnoho věcí. Máme odmítat všechny požadavky a nároky, na které nemáme sílu, a nebát se komunikovat s těmi, kdo je na nás kladou. Jsme lidé, máme své potřeby a je zcela v pořádku říct si o to, co potřebujeme. Postarejme se tedy o své fyzické i duševní bezpečí, dopřejme si co nejvíce klidu a umožněme tak probíhajícím změnám a léčení proběhnout co nejsnáze a nejjemněji.

SHRNUTÍ
Tento týden budeme velmi citliví, a to nejen kvůli vnějším okolnostem a energiím, ale také proto, že se budeme léčit uvnitř, z dávných i méně dávných ran a potlačených pocitů. Tento proces je součástí dobré péče o sebe samé, a tak se nezdráhejme ho připustit a umožnit mu, aby se odehrál. Nemá smysl bojovat proti změnám a léčení, které nám přitom přišly pomoci, aby se nám mohla splnit naše přání. Vesmír ví, proč nám pomáhá uvolnit staré smutky, hněv a další emoce, které jsou v rozporu s energií toho, co si přejeme přitáhnout do svého života. Věřme mu a umožněme mu, aby nám pomohl. 
Postarejme se o to, abychom na sebe byli v tomto období vlídní a soucitní a nenechali se vtahovat do žádných dramat, protože ta za prvé nikam nevedou a za druhé nám kradou naši drahocennou energii, kterou nyní potřebujeme pro vlastní léčení. Lidé mohou být popudliví, protože se sami potýkají se svým nitrem, a tak mohou vyvolávat zbytečné konflikty a bezdůvodné problémy. Nenechme se do toho zatáhnout. Nikomu by to nepomohlo. Náš vnitřní mír a klid v duši jsou mnohem prospěšnější, a to jak pro nás samé, tak i pro druhé, kterým tím dáváme pozitivní příklad - a také pro svět, protože do něj sami nepřispíváme další negativitou, ale naopak mírem. 
Chraňme se v tomto období jak fyzicky, tak duševně; postarejme se jak o své fyzické potřeby, tak o ty duševní. Velmi nám budou pomáhat meditace, krystaly, čtení pozitivních knih, psaní deníku, umělecké a tvořivé činnosti, hraní si s dětmi nebo zvířaty, nebo cokoli jiného, k čemu se budeme cítit vedeni. Naši andělé nás povedou k uvolnění našich pocitů, ale také k jejich potenciálnímu pozitivnímu využití - dostaneme-li tedy nějakou inspiraci, neváhejme a následujme ji. 
Současné zmatky nás vyprovázejí na novou cestu, která bude o mnoho lehčí, ale nejprve musíme nechat za sebou vše, co jsme s sebou zbytečně vláčeli. Je to odpověď na naše modlitby za lepší život a na nás je, abychom s nimi nebojovali, ale přijali je v takové podobě, v jaké k nám přicházejí.
 
* * *Chcete-li podpořit mou činnost finančním příspěvkem, s láskou a vděčností ho uvítám ♥

* * *
Číslo účtu: 2000715953/2010
IBAN: CZ9320100000002000715953
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

* * *

Srdečně děkuji za jakoukoli formu podpory, včetně přeposlání textu dalším lidem, kterým by mohl pomoci :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.