středa 10. května 2017

Jak milovat ostatní

Jak můžeme milovat ostatní? Přijměme je takové, jací jsou. Dovolme jim být sami sebou. Přestaňme se snažit je změnit. Nechme je, aby se starali o svůj vlastní proces růstu. Nemůžeme se přece učit za někoho jiného. Pokud nám jejich chování škodí, můžeme se rozhodnout nepobývat v jejich přítomnosti - a tak je to dobře. Musíme milovat sami sebe natolik, abychom se nenechali stáhnout lidmi, kteří sami sebe ničí.
Pokud máme ve svém životě mnoho negativních lidí, můžeme se také podívat, který vzor uvnitř nás tyto lidi přitahuje.

Když se změníme, ostatní se taky změní způsobem, jakým s naší novou osobností souzní, nebo odejdou z našeho života, aby k nám mohli přijít noví lidé, kteří nás ocení. Ať se to uskuteční jakoukoli cestou, je to pro nás vždy pozitivní posun, když se milujeme a přijímáme.

Jiný mocný způsob pro vyléčení všech vztahů - rodinných, pracovních, náhodných nebo intimních - je "žehnání s láskou". Když někdo jedná tak, aby narušil harmonii vašeho života, požehnejte mu s láskou. Můžete to udělat nespočtem způsobů. Můžete říct "Žehnám ti s láskou a přináším harmonii do této situace", nebo "Žehnám ti s láskou, propouštím tě a nechávám tě odejít", nebo "Propouštím tě pro tvé vyšší dobro."

Když toto praktikujeme, začnou se věci měnit v části našeho života, kterou nevidíme, a situace se změní k lepšímu. Viděla jsem tento proces léčit vztahy všeho druhu. Šéfové v práci byli najednou milí, rodiny si začaly vyjadřovat lásku, složití lidé odešli, intimní vztahy se staly více upřímnými. Ti z nás, kteří využívají toto žehnání s láskou, jsou jeho výsledky velmi potěšení.

AFIRMACE: "Každý den své srdce otevírám větší lásce."

- Louise L. Hay

* * *

zdroj: http://www.healyourlife.com/blogs/louise-hay-blog/how-do-we-love-others
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.