neděle 7. května 2017

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 8. do 14.5. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 8. do 14.května. V Severní Americe tento týden slavíme Svátek matek. V jiných zemích se tento svátek slaví v jiné dny. Ale každý den je svátkem matek. Každý den můžeme oslavovat svou Matku Zemi i všechny matky na Zemi i na Nebesích. Tentokrát bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. S Michaelem pracuji tak ráda - jeho energie je silná, ujišťující, a pomáhá nám vzít věci do svých rukou, kdykoli se bojíme nebo si děláme starosti. Karty nejprve zamíchám s modlitbou, aby nám Bůh dal poselství ohledně toho, na co se máme tento týden zaměřit. 

První karta říká Požádejte archanděla Michaela o pomoc s vaší situací. Čím si nyní procházíte? Co vám vytane na mysli? S čím byste potřebovali pomoci? Ať už se to týká vás samých, vašich milovaných, nějakého vašeho rozhodnutí nebo třeba událostí ve světě, které vás znepokojují, pomodlete se za to hned teď:

Drahý Bože, pošli nám prosím svou pravou ruku, archanděla Michaela, aby nám dal sílu, odvahu a podporu a aby nám pomohl propustit z našeho života vše, co nám neslouží a co nepochází z Boží lásky. Pomoz nám prosím otevřít oči, abychom skutečně viděli, že v duchovní pravdě je jediná nejmocnější síla, a to Láska. A že pouze tuto jedinou sílu chceme podporovat. Děkujeme ti, archanděli Michaeli, za přerušení našich pout ke strachu a k obnovení našeho kontaktu s naší vnitřní silou, mocí, sebedůvěrou, kterou dal Bůh nám všem. 

Archanděl Michael je stejně jako Bůh neomezený a může být se všemi, kdo ho potřebují, zároveň, ať už potřebujete pomoci s čímkoli. 

Jako další vychází karta Zaštiťte se. Ta se objevuje vždy, když nastává období zvýšené citlivosti, silných emocí, někdy také vypovídá o potřebě se chránit před energií strachu kvůli věcem, které se dějí ve světě nebo ve vašem vlastním životě. Zaštítění se je skvělé opatření, kdykoli se nacházíte v blízkosti nějakých hrubých energií. Vaším posláním je, abyste se naučili i přes hrubé podmínky zůstat hluboko ve svém středu, v míru. Protože tak šíříte mír i mezi ostatní.
Pojďme se nyní zahalit do ochranného obalu z Boží milosti. 

Drahý Bože, prosíme tě, abys každého z nás i naše milované zahalil obalem z Tvé Božské léčivé lásky, síly a podpory, štěstí, radosti a bezpečí. Žádáme také, aby skrze tento obal z lásky mohla procházet k nám i od nás pouze láska. 

Třetí karta je skvělá k celému výkladu - Vaší situaci pomůže modlitba. Máme tu tedy v tomto týdnu téma, kdy voláme na pomoc své strážné anděly, archanděla Michaela a Boha. Máme přijmout tuto nebeskou pomoc a sílu a uvědomit si, že Boží síla je i v nás. Nejsme bezmocní - musíme se přestat na sebe dívat jako na méněcenné, slabé oběti, protože Bůh nám dal velkou sílu! Stvořil nás k obrazu svému! A tak tuto sílu využijme, i prostřednictvím modlitby. Modlitby nám slouží k tomu, abychom se místo starostí soustředili na jejich řešení. Stačí pomyslet na cokoli, co byste si přáli vyřešit, a pak říct: "Prosím, Bože, pomoz mi s tím." To je všechno. Bůh pomáhá všem bez rozdílu. 

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili. Posílám mnoho lásky, andělských požehnání a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/D5YOPdLbnTk
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.