úterý 6. března 2018

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 5. do 11.3. 2018

Ahoj, já jsem Robert Reeves a vítám vás u duchovního vedení pro tento týden! Pojďme rovnou na to. Chvíli zhluboka dýchejte... zklidněte se... a v tichosti se zeptejte svých andělů: "Co si přejete, abych na toto období věděl/a?" A pak vnímejte... a zjistíte, že poselství, které dostáváte, s vámi souzní každým coulem. 

A je to karta Vyvážená přátelství. Ta nám připomíná, že v našich vztazích má být oboustranná rovnováha mezi dáváním a přijímáním. Současně nám také říká, že je skvělý čas k tomu, abychom se začali seznamovat a setkávat s novými lidmi. Abychom navázali nová přátelství s lidmi, kteří vás budou opravdu podporovat, pozvedávat a s nimiž se budete cítit šťastní. Pokud máte v životě někoho, kdo vás stahuje dolů a dělá všechno mnohem těžší, než to je, proč si takovou energii v životě udržovat? Bude mnohem lepší a zdravější mít vztahy založené na vzájemném respektu a rovnováze mezi dáváním a přijímáním. 
Jako duchovně založení a citliví lidé si někdy myslíme, že je můžeme zachránit nebo že jim můžeme pomoci. Ale někdy to prostě není naším úkolem. Každý má svou vlastní svobodnou vůli. A i když je nám to mnohdy zatěžko přijmout, je to prostě tak. 
V tomto týdnu andělé chtějí, abyste nechali druhé o sebe pečovat stejně tak jako vy pečujete o ně. 

Posílám vám mnoho lásky a andělů, ať jsou s vámi na každém kroku, a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreeves444/videos/1558972157472939/
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.