pondělí 22. dubna 2019

Jetel

Energetické vlastnosti:
Vytrvalost, nezapomínání žádat o pomoc, pohyb kupředu, přitahování peněz a plnění cílů spojených s financemi

Spojení s archanděly: 
Jeremiel, Raziel a Uriel

Spojení s čakrami:
Kořenová, srdeční a korunní

Popis léčení:
Lidé si jetel spojují hlavně s hledáním čtyřlístků. Zaměřují se na staré asociace a obrazy spojené s jetelovým listem. Zde se místo toho zaměříme na květ jetele. Jetel roste v mnoha zemích jako plevel, takže má k němu většina lidí snadný přístup. Mocné léčivé věnce vytvořené z květů vám pomáhají dostat se ze současné situace dopředu a finančně se zabezpečit. Čím blíže můžete mít květ u sebe, tím lépe. Noste jeden jetelový květ v kapse nebo v tašce, aby vám mohl celý den pomáhat.
Můžete si také zkusit udělat z jetele velice jednoduchý řetěz: nejprve nasbírejte několik tuctů jetelových květů. Opatrně udělejte na konci každého stonku řez podobný oušku jehly - úplně vám postačí nehet. Protáhněte stonek jednoho květu skrze otvor v dalším stonku. Tímto způsobem pokračujte se spojováním květů tak dlouho, dokud nebudete mít dlouhý, kouzelný řetěz hojnosti.

Poselství jetele:
"Ačkoli jsem prostý květ, přináším energii vytrvalosti. Když to začne být náročné, pomohu vám to vydržet. Můžete zakoušet těžká období, ale v žádném případě není třeba, abyste na to byli sami; přivolejte si ostatní, aby vám pomohli. Mohou vám přijít na pomoc vaši andělé, když jim dáte svolení a pozvete je do svého života.
Pomohu vám s vašimi sny ohledně financí a zařídím vám skvělou prosperitu. Už nebudete mít pocit, že nikdy nenarazíte na kouzelný zlatý hrnec; zařídím, abyste se k němu snadno dostali. Teď nastal váš čas. Vím, že jste tvrdě pracovali, a já chci vaše úsilí odměnit."

* * *

- z knihy Květová terapie, Robert Reeves


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.