neděle 31. srpna 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.9. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.září. Michael a já natáčíme toto video trochu dříve, protože v době, kdy ho budete sledovat, budeme zrovna na cestě do Londýna na kurz Andělské intuice, a pak také do švýcarského Zurichu. Pro tento týden bych chtěla vykládat s kartami Andělských snů. Už nějakou dobu jsme s nimi nepracovali, ale andělé mi neustále připomínají, že život sám je jeden lepší sen. A my sami jsme režiséry těchto snů a můžeme v nich podnikat změny ve velkém měřítku prostřednictvím našich rozhodnutí. Pojďme se tedy podívat, jaká poselství nám karty Andělských snů poskytnou pro tento týden ohledně toho, co můžeme očekávat, i toho, na čem můžeme zapracovat. Tak jako vždy se nad kartami modlím a prosím Boha, aby nám dal skrze ně zcela jasné poselství, které bude požehnáním pro každého, koho se to týká. Vyberu tři karty představující začátek, střed a konec týdne. Karty vybírám podle toho, jak se odkrývají nebo vyčnívají. Podle Zákona přitažlivosti je nemožné vytáhnout si špatnou kartu. Vždy je to podle Božského pořádku.

Tak, pro začátek týdne nám tady vyšla karta Oheň. Tyto karty se týkají symboliky obsažené ve snech a stejně tak i osobní symboliky v bdělém snění. Tato karta vypovídá o očištění a proměně. Znamená to chopit se všeho starého a nefunkčního a proměnit to takříkajíc ve zlato. Doslova to znamená vzdát se toho starého a přivítat nové. Také to může znamenat detoxikaci, ať už v klasickém smyslu, kdy přestanete pít alkohol, kouřit a jíst nezdravá jídla, ale také to může znamenat detoxikaci vašeho okruhu přátel, nebo detoxikaci vašeho domova - například ho vykouřit šalvějí. Cokoli starého, co potřebujete propustit, obzvláště je-li to pro vás negativní nebo škodlivé, bude během první části týdne vaším hlavním tématem. Andělé mi také říkají, že se to děje i globálně. Mnozí z nás se modlí za to, aby z tohoto světa zmizela korupce, nečestnost médií, a další věci, které jako lidé milující mír neradi vidíme. Během první části týdne to tedy bude opravdu velmi silné.

Dostáváme se ke středu týdne a vypadá to, že vaše psychické schopnosti se v této době výrazně zesílí. Je tu karta Proroctví a znamená to, že se opravdu zvýší vaše schopnost jasnocítění, jasnovidění, jasnovědění a opravdu se otevřou dokořán. Věřte tedy tomu, co vnímáte! Věřte svým snům, věřte své moudrosti, i všem těm myšlenkám, které dostanete, protože jsou odpověďmi na vaše modlitby! Vedou vás tam, kudy potřebujete jít, abyste se dostali k tomu, co si přejete. Ve středu tohoto týdne si to budete obzvláště uvědomovat.

A když se podíváme na víkend - podívejte se na to. Je to karta Krční čakra a říká nám, že máme mluvit sami za sebe a říkat svou pravdu. Zrovna nedávno jsem četla, že kořenem slova odvaha bylo slovo srdce. A že tedy původním významem slova odvaha bylo říkat svou pravdu od srdce. Dnes si myslíme, že odvaha je něco hrdinského, ale skutečnou podstatou odvahy je právě to, co budeme řešit tento víkend. Bude třeba být upřímní - a říkají, že v první řadě k sobě samým, i k Bohu - a pak vyčistit vzduch ve svých vztazích, a to tím, že otevřeně promluvíte o něčem, co jste v sobě ukrývali, o něčem, co jste v sobě drželi, protože jste se báli o tom mluvit. Nastal čas to vyslovit a dostat to ven.
Dále je to také poselstvím pro všechny, kteří jsou komunikátory - například spisovatelé, řečníci, učitelé, atd., že je čas se projevit, například poslat svůj rukopis nakladatelům, nebo cokoli jiného, co vám pomůže zhmotnit vše potřebné k vašemu komunikačnímu poslání, ve spolupráci s archandělem Gabrielem, který je andělem poselství. Nastal čas začít vyučovat.

Jaký silný týden! Bude to hodně vnitřní práce, ale bude to pro vás velmi očišťující a přinese vám to mnoho proměn, a to i ve vašem okolí. Ukazuje vám to, jak silní ve skutečnosti jste.

Posílám vám mnoho lásky, mnoho andělských požehnání a, prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y2epyZahD88
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.