neděle 14. září 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 15. do 21.9. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.září. Dnes jsem tu s našimi přáteli na Kurzu certifikovaných vykladačů andělských karet ve švýcarském Zurichu! Prožíváme tu společně úžasný čas a úžasné lekce. Chtěla bych dnes vykládat s kartami Indigových andělů. Miluji tuto sadu karet, protože jdou přímo k jádru věci a podávají nám čistou pravdu, tak jako to dělají i všichni indigoví lidé. Tak jako každý týden tyto karty vezmu do rukou, pomodlím se nad nimi, a požádám o poselství pro nás všechny. Žádám Boha, aby nám dal vedení a poselství pro následující týden, abychom věděli, co můžeme očekávat a na čem můžeme zapracovat. Mým záměrem, který vysílám, je ten, aby každý, kdo sleduje toto video, obdržel prostřednictvím výkladu požehnání. Vytáhnu tři karty představující začátek, střed a konec týdne.

Podívejme se na začátek týdne. Máme zde kartu Požádejte o znamení. Tato karta říká, že jste prosili o nějaké odpovědi, o navedení novým směrem. Na obrázku je úplněk a my jsme si zrovna prošli úplňkovým obdobím ve znamení Ryb. To nás všechny vedlo k tomu, abychom otevřeli svá srdce. Mnozí z nás jsou nyní velmi citliví, máme sentimentální pocity a mohl se objevit také nějaký pocit deprese, smutku nebo žalu, i starosti a obavy. Andělé tedy poukazují na anděla, který na obrázku vypouští motýlky vzhůru k úplňku, což souvisí i s tím vším, co jsme během úplňkového období propouštěli. Motýli jsou univerzálním symbolem proměn. Když vás tedy vybízejí k tomu, abyste požádali o znamení, jedná se v podstatě o to, abyste se zeptali: "Co mám udělat dál?", protože jste právě propustili velmi mnoho věcí ze své minulosti. Ať už jste propustili cokoli, vytvořili jste si tím nový prostor pro něco nového, co k vám nyní může přijít. Podíváme se, jak to souvisí s další kartou.

Další kartou je Milujte se. Žena na obrázku se objímá a zároveň se také chrání. Andělé říkají, že to znamená i to, že se máme zaštiťovat a ochraňovat, udržovat se v bezpečí. Z velké části je to kvůli tomu, jak nyní propouštíte mnoho starého, staré nezdravé návyky a vzorce, nezdravé vztahy nebo nezdravá místa, v nichž žijete či pracujete. Nacházíte se teď tedy v období, kdy je třeba mít k sobě úctu a chránit se, být asertivní. Je to sebeláska v tom smyslu: "Zasloužím si něco lepšího. Respektuji se, nebudu se držet při zemi a půjdu si za tím, co je pro mě to nejlepší." To máme tedy pro střed týdne.

Na konec týdne je tady karta Prohlédněte skrze situaci. Andělé říkají, že ať se nacházíte v jakékoli situaci, například ve vztahu, v práci nebo v nějakém zdravotním stavu, je to jen momentální iluze, kterou jste si v minulosti přitáhli a kterou nyní dokážete prohlédnout. Teď v tom všem umíte vidět to podstatné a ponechat si lekce a lásku, které vám to přineslo, zatímco propustíte vše ostatní, co už vám nesedí nebo neslouží... a co vám možná ani nikdy nesloužilo. Nenechte si prosím nikým namlouvat, že máte žít svůj život jen nějakým určitým způsobem. Je to pro vás čas velké proměny. A andělé to zdůrazňují - VELKÉ, úžasné, zázračné, ohromné a zdravé proměny!
Ego se změn bojí. Ego chce, abyste zůstali stát na místě. Ego vám namlouvá, že něco měnit je nebezpečné. Ale Bůh a andělé chtějí, abyste věděli, že změna je přirozenou součástí tohoto fyzického světa stejně jako řeka, jejíž tok vždy a neustále proudí. I vy takto plynete s proudem. Andělé mi ukazují, že jakmile budete otevření k tomu, nechat věci jít, a budete otevření k přijímání nových, tak čím více bude vaše náruč otevřená těmto novým věcem, tím více nových věcí k vám přijde, mí drazí. A tak si prosím pamatujte, že je naprosto bezpečné nechat si pomoci, je pro vás bezpečné být podpořeni, a je pro vás bezpečné následovat vedení svého srdce.

Tento týden bude velmi mocný a zřejmě vám hodně změní život. Andělé mi také připomínají, že stále pokračují světové problémy a že účelem médií je manipulovat s námi prostřednictvím našeho strachu. To si nemůžeme dovolit. Nemůžeme dovolit, abychom se nechali vystrnadit ze své cesty. Nenechte tedy se sebou manipulovat skrze nadpisy v novinách. Následujte skutečné noviny uvnitř vašeho srdce. Pokud byste pro své vlastní bezpečí měli být někde jinde, oni by vám to řekli a ochránili by vás. Následujte své srdce, a všechno, co si přejete, bude vaše.

Posílám vám mnoho andělských požehnání a vím, že i všichni tito léčitelé a duchovní učitelé, kteří jsou tu dnes se mnou v Zurichu, vám posílají své modlitby a požehnání. Prosím, řekněte všichni se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FQhqqbEHCnQ
překlad: Magdalena Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.