neděle 12. října 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 13. do 19.10. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.října. Sedím tady venku na sluníčku a chtěla bych vám tuto krásnou záři předat prostřednictvím našeho týdenního výkladu, pro který tentokrát použiji nádhernou něžnou sadu Tarotových karet strážných andělů. Tyto karty jsme vytvořili proto, že stále existovali lidé vyděšení andělskými tarotovými kartami, a tak jsme se rozhodli vybrat ty nejlaskavější a nejněžnější obrázky, jaké jsme jen mohli, a zároveň vystihnout tradiční významy karet, tak aby z tarotu vymizelo vše, co by mohlo vysoce citlivé osoby strašit. Miluji tuto sadu karet, protože je velmi výstižná a zároveň velmi jemná.
Nejprve se nad kartami pomodlím a jako každý týden vyberu tři karty představující začátek, střed a konec týdne. Modlete se prosím se mnou. Zatímco míchám karty, prosím o poselství pro každého, kdo tento výklad sleduje, ohledně toho, co můžeme očekávat a co můžeme také my sami udělat, abychom pomohli sami sobě, našim milovaným, svému životnímu poslání a našemu světu. Vytahuji karty, které vyčnívají, jako např. tato, ta bude pro pondělí a úterý, další pro středu a čtvrtek a poslední pro konec týdne. Podívejme se tedy, co nám chtějí sdělit a jaká požehnání a lekce nám chtějí předat.

Pro začátek týdne zde máme kartu Organizace. Nemusí to nutně znamenat, že máte něco organizovat, i když může. Znamená hlavně to, že i když máte své cíle a máte k nim správně namířeno, je třeba pro ně vykonat nějakou práci svou levou mozkovou hemisférou. Když dostáváte vedení skrze vize, nápady nebo pocity, přijímejte je! Ale nyní je také důležité toto vedení vyvážit např. nějakým průzkumem, kontaktováním nějakého mentora nebo odborníka, a také se podívat na způsoby, jak být organizovaní. To znamená vytvořit si plán "krok za krokem", podle něhož své sny postupně uskutečníte v realitě. Pamatujte, že každý sen začíná prvním krokem. Jakmile uděláte ten první, dostanete vedení k dalšímu kroku. A nemusíte všechno vědět vy sami. Můžete se o něco zajímat na internetu a něco si o tom zjistit, nebo se také zeptat již úspěšných lidí, kteří vám mohou rádi pomoct a něco vás naučit. Pro začátek týdne zde tedy máme domácí úkol od Nebes, ale bude to stát za to! Přinese vám to vytoužené odpovědi.

Na střed týdne - podívejte se na to - nám vychází karta Nové začátky. V tradičním tarotu je toto karta nuly, která představuje něco nového. Znamená novou cestu, čerstvý start pro váš život. A ten přichází i díky tomu, že jste si dopřáli čas na zjištění informací ohledně toho, co udělat. Což je dobré znamení toho, že se vám to na začátku týdne podaří! Uděláte ten první krok!
Andělé mi pro vás vzkazují, že druzí lidé vaší cestě nebudou rozumět. Že možná budete mít pocit, že byste měli ještě počkat, než to odsouhlasí i oni. Ale andělé říkají: Běžte si za svým! Následujte své vize, své sny, svou intuici a nápady, které máte, a ostatní se o sebe postará samo. Nečekejte na ostatní, až vám porozumí nebo až vám to odkývnou. Vaše životní poslání je velmi důležité. Vy můžete být tím, kdo má zachránit planetu. A když budete jen čekat, tak své poslání nenaplníte. Toto je tedy týden, kdy je třeba jít si za svým.
Moc se mi to líbí!

A na konec týdne... hm.. wow! To je prostě úžasné, tak pozitivní! Pro konec týdne nám zde vychází Eso Emocí. Toto je v původním významu karta zamilování, a já z toho vnímám, že to znamená především opětovné zamilování se do svého života. Znamená to, že se konečně dostanete na svou vlastní cestu. Už nebudete potápět své sny, nebudete už dělat žádné kompromisy, nebudete už čekat na souhlas nebo pochopení druhých. Půjdete si za svým a začnete si užívat sami sebe. Budete opět šťastní a radostní - a o tom život je! Když nejste šťastní a nebavíte se, tak jaký je v tom smysl?

Opravdu se mi tento týden líbí - týden vysoké energie a velké radosti. Pamatujte na to, že toto je VAŠE cesta. Pamatujte, že váš okolní svět může neustále prožívat dramata a problémy, a snažit se vás z vaší cesty vystrnadit. Vaším posláním je však nenechat se vystrnadit, neodkládat ani nezdržovat své poslání. Nezapomínejte prosím na to, že štěstí je posvátné. Když jste šťastní vy, pozvedáváte i všechny kolem vás. Nemyslete si prosím, že když se všichni ostatní mají špatně, musíte s nimi také trpět. To je přesný opak toho, jak síla funguje. Vaše štěstí je pro ně léčivé.

Volám nyní anděly, aby vám pomohli, aby vám dali motivaci, čas, podporu, aby vám pomohli k organizaci, abyste věděli, co udělat dál na své cestě, abyste měli odvahu jít kupředu a především - být šťastní. Protože být šťastní vyžaduje odvahu. A je to přitom součást vašeho úkolu, vaší léčivé cesty. A já vím, že to dokážete, neboť máte kolem sebe mnoho podporujících andělů.
Tento týden pobývejte venku bez ohledu na počasí. Pobyt venku vás pozvedne. Pomůže vám to se uvolnit.
A pokud jste žádali o pomoc, pak ji také přijměte. Prosím, nehrajte si na oběť. Nehrajte si na to, jak jste "malí". To neslouží vám ani Bohu, ani vašemu poslání. Nastal pro vás čas zářit, vytvořit si své vlastní slunce, stát se tou hvězdou, kterou máte být a která pomůže nám všem.

Posílám vám spoustu modliteb, andělských požehnání a prosím, řekněte to se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QjLTmHrZ8Jg
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.