neděle 16. listopadu 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.11. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.listopadu. Sedím tady na pláži a chtěla bych dnes pracovat s kartami, s nimiž jsme již dlouho nepracovali - jsou to karty Poslové světla. Chtěla bych je na tomto inspirujícím místě využít k tomu, abychom získali poselství pro všechny, kteří tento výklad sledují. Celé je to o záměru. Nejprve se tedy nad kartami pomodlím a požádám Boha a anděly o poselství. Tak jako každý týden vyberu tři karty čistě na základě intuice. Věřím jim. Překonávají naše ego i naše starosti a dávají nám tak čistou pravdu. Jsou velmi, velmi výstižné. Tak dobře.

Pro začátek týdne zde máme kartu Archanděl Rafael. Toto je poselství o léčení. Je to léčení pro vás - léčení vašich pocitů, a rovněž to může souviset i s vámi coby léčiteli. Andělé mi říkají, že to hlavně souvisí s tím, že si budete více uvědomovat své přirozené duchovní dary léčení. Bůh nám všem dal tytéž duchovní dary a sám pracuje skrze vás jako ten největší léčitel - a stejně tak i skrze archanděla Rafaela. Pokud zažíváte v oblasti léčení nějakou krizi a nebo se strachujete o něčí zdraví, zavolejte si na pomoc archanděla Rafaela. Skvěle spolupracuje s Ježíšem a svatými léčiteli, bez ohledu na náboženství, a přijde ke každému, kdo ho zavolá, protože je ničím neomezený.

Když se dostáváme ke středu týdne... hmm, zajímavé. Máme tady kartu Archanděl Gabriel! V celé sadě karet jsou pouze čtyři karty archandělů, a že vyšli hned dva společně, je velmi neobvyklé. Gabriel je archanděl, jehož jméno znamená "Bůh je má síla" a je to Boží posel - a pomáhá nám všem, kteří jsme také posly. A tak pokud jste učitel, spisovatel, nebo umělec jakéhokoli druhu, Gabriel vám může pomoci. Také pomáhá rodičům a všem, kteří se rodiči chtějí stát. Je tu pro nás všechny. Andělé mi říkají, že tito archandělé jsou nám nyní velmi blízko a kdykoli je můžete zavolat na pomoc. Mohou být s námi všemi zároveň a každý z nás s nimi může mít unikátní a individuální prožitky.

A na víkend nám vyšel strážný anděl Adriana. Tento anděl nám připomíná, že naše modlitby byly vyslyšeny a dostává se nám odpovědí. Zároveň také říká, že jsme vedeni k těmto odpovědím podobně jako děti na obrázku. Nesmíme ale věci nutit do dění násilím. Musíme se vzdát našeho přání věci ovládat a kontrolovat. Nemůžeme je kontrolovat. Místo toho se modleme a pak naslouchejme. Přestaňte mluvit a naslouchejte těm odpovědím. Ty pak následujte a jednejte podle nich. Velké procento zodpovězených modliteb spočívá v tom, že přijímáte Božské vedení, které vám radí, jaké další kroky podniknout, abyste dostali odpovědi na své modlitby. A když toto vedení nenásledujete, pak máte pocit, že vaše modlitby byly přehlédnuty. Máte pocit, jako by vás Bůh ignoroval. Cítíte se zaseknutí, i když nejste. Jsme to my, kdo ignoruje Boha, když neposloucháme své vnitřní vedení.

Já sama jsem to zažila. Také jsem kdysi neposlechla své Božské vedení a málem jsem byla zavražděna, v roce 1995, když mi vykrádali auto. A tak vím, jak to funguje. Ale s pomocí archanděla Rafaela, obzvláště ti, kdo jsou léčiteli nebo kdo potřebují léčení - včetně léčení citů, a nebo i léčení domácích mazlíčků, a také s pomocí archanděla Gabriela, hlavně ti, kdo chtějí učit a nebo psát o léčení, bude toto váš týden! Vaše modlitby jsou zodpovídány. A vy, kdo své životní poslání hledáte a máte pocit, že máte být posly, i pro vás je toto skvělý týden. Máme tu velmi mocný týden! Přijímejte všechnu pomoc, které se vám dostává. Bůh vám ji dává a stejně jako každý dávající, i on si přeje, aby byl jeho dar přijat a dobře užíván.

Modlím se za to, abyste si užili tento silný týden, a abyste zůstali soustředěni v pozici své duchovní síly. Pamatujte, že jste mnohem silnější, než jak jste si kdy mysleli. A stejně tak jste i duchovně nadáni. 

Tento týden budu živě na Hay House Radiu a samozřejmě také na YouTube, Facebooku, Instagramu a na všech těch skvělých místech, kde se spolu můžeme spojit. Posílám vám mnoho lásky. Mějte se rádi! Andělská požehnání pro vás! A prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Iixchb3wWMg
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.