neděle 26. dubna 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 27.4. do 3.5. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27. dubna do 3. května. Podívejte, už jsme v květnu roku 2015! A pro mě je tento týden obzvláště speciální, protože ve středu 29.dubna slavím své narozeniny. Udělám tedy karetní výklad pro všechny včetně sebe jako dárek na svoje narozeniny :) A budu vykládat s kartami, do kterých jsem se úplně zamilovala, a to jsou Tarotové karty strážných andělů. Jak už jsem říkala dříve, než jsem začala vytvářet své vlastní karty, jediné, co bylo k dispozici, byly tarotové karty. A některé z karet byly zkrátka děsivé. Nelíbily se mi jejich vibrace. Ale přesto byly hodně výstižné. Když jsem se modlila o vedení, co bych s tím mohla udělat, byla jsem vedena k tomu, abych si promluvila se svým kamarádem Radleighem Valentinem, který je odborníkem na tarot a andělským terapeutem, a tak jsme vytvořili kromě Andělských tarotových karet a Tarotových karet síly archandělů také Tarotové karty strážných andělů, což jsou ty nejněžnější tarotové karty určené pro vysoce citlivé osoby jako jste vy a já. A přestože je každá karta milá a něžná, stále poskytuje výstižné poselství tak jako karty tradičního tarotu. Není v nich nic děsivého, jsou plné světla, a to i přesto, že zohledňují také stíny v našich životech. Nemažou nám med kolem pusy, jen ty věci zkrátka říkají hezky. 
Nyní se tedy nad kartami pomodlím a žádám přitom Boha, aby nám poslal požehnání, vedení a podporu, abychom věděli, na co se tento týden připravit. 

Týden nám začíná poselstvím: "Drazí, přestaňte na sebe být tak tvrdí!" Devítka Myšlenek nám říká, že je opravdu důležité dávat si pozor na negativní myšlenky a měnit je na něco pozitivního. Upřímně, energie posledních měsíců, která se nyní zase změnila do jiné formy, nás, citlivé osoby, velmi ovlivňuje. I svět ovlivňuje. Ve světě se dějí věci, které nás znepokojují, a jestliže si nedáváme pozor, můžeme svou citlivost obrátit sami proti sobě. V začátku týdne se nám tedy od andělů dostává připomínky, že máme dané situaci pomoci tím, že budeme pozitivní, obzvláště vůči sobě samým. Potřebujeme se pozvednout. Možná jste byli příliš perfekcionističtí, vyvíjeli jste na sebe nátlak, a zadnedbávali to, co jste přitom cítili jako správné, například jste se o sebe dobře nestarali. Nedopřávali jste si dost spánku, nejedli jste zdravě, necvičili jste... tím ve vás prosím nechci vyvolávat pocity viny, nic takového! Je ale třeba si to uvědomit. 
Tato karta také říká, že pokud prožíváte bezesné noci, cítíte úzkost a trpíte nespavostí, máte zavolat na pomoc Boha a anděly. Funguje to skvěle. Já sama vždy žádám anděly, aby se postavili do každých dveří i každého okna jako ochránci, kterými jsou, a vždy spím jako miminko. Jednoduše VĚŘTE, že opravdu chrání všechno, na čem vám záleží, a dávají pozor, kdyby se mělo něco stát. Na nás je, abychom naslouchali jejich vedení, např. červeným vlajkám a varovným znamením. Jen jim věnujte pozornost a vždy budete v bezpečí!

Pro střed týdne zde máme kartu Velké Arkány, na které je jednorožec. Já miluji jednorožce, takže ti děkuji, Bože! :) (Poznámka k Doreeniným středečním narozeninám ;) - pozn. překl.) Je to karta, která v tradičním tarotu představuje spravedlnost a rovnováhu, a zde se jmenuje Férová rozhodnutí. Říká, že vaši andělé vědí, že máte nějaké pochybnosti, ale máte si být jisti tím, že se není čeho bát. Stůjte si za svým a vězte, že Božské světlo prozařuje celou situaci a uzdravuje ji. Je to tedy karta asertivity. Je to spojení kouzelné čisté energie jednorožce, který je znamením tvořivosti, čistoty, jasnosti, nebo i křištálových dětí, ale především je symbolem Božské Magie. Obě dvě karty vám říkají: Buďte k sobě upřímní! Přestaňte se ubíjet perfekcionismem a nedělejte si žádné starosti. Máme tu krásný týden, kdy se naši andělé dostanou přímo do našich myšlenek a přesvědčení a pomohou nám je uzdravit.

Na konec týdne tady máme další kartu Velké Arkány. Viděli jste, že jsem karty míchala, míchala a míchala, a přesto tady máme dvě karty z Velké Arkány. To znamená, že nás čekají opravdu zásadní životní změny. Je tu karta Oboustranně výhodné řešení. Je to o spolupráci, vypovídá o síle, která vychází ze sjednocení více stran, a mluvili jsme o tom i vícekrát minule, když jsme si říkali, že vaše tvořivost a samostatně výdělečná činnost je mnohem lepší a silnější, když dáte hlavy dohromady a spojíte své síly s dalšími podobně naladěnými lidmi. Poslední dvě karty vypovídají o řešení. Obě dvě společně říkají, že ať řešíte cokoli, objeví se řešení. Ale souvisí to i s vaší asertivitou, s tím, že si budete stát za svým a nebudete pasivní, nenecháte se přehlušit někým hlasitějším nebo někým, kdo se bude zdát silnější. Vy jste mocní, mí drazí! Jste dětmi mocného Stvořitele a jste stejně tak mocní jako všichni ostatní! Vůbec to není o tom, jaký máte titul, kolik máte peněz, nebo stupeň vzdělání, je to čistá Boží síla! A když se na ni napojíte, pak se zároveň spojíte i s těmi dobrými lidmi, stačí jen, když do této sítě vyšlete svou žádost o lidi, kterým můžete věřit, kteří vás podpoří, kteří si vás budou vážit, budou vás milovat, kteří budou mít stejný životní styl jako vy, a kteří budou chtít dělat totéž co vy... to všechno je vám k dispozici! 

Jaký velký a mocný týden to máme před sebou! Víte, může se stát, že vám toho mnoho přistane na hlavě, ale všechno jsou to dobré věci, které vám pomáhají k uzdravení a osvícení. Jsem za to velmi šťastná, bude to opravdu dobrý týden! Bez ohledu na to, co se děje, Bůh a andělé jsou vždy s vámi. Nezapomínejte si je volat na pomoc s čímkoli. 

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, světla, mnoho respektu vůči vám, své modlitby... a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooha! Mějte krásný týden!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hPcF3_Epg9I#t=12
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.