neděle 3. ledna 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 4. do 10.1. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 4. do 10.ledna. Jsem tady v zahradě se Slečnou Trinity, papouškem žakem šedým, která vypadá, že by nám dnes s kartami velice pomohla... udělat z nich malé kousíčky :) Takže půjde zpátky k "tatínkovi". 
Pro začátek roku jsem si vybrala vykládací karty Kouzelní delfíni a mořské panny. Ty jsem vytvořila pro zhmotňování, neboť pronikají hluboko do našeho podvědomí stejně jako delfíni a mořské panny do hlubin oceánů. Pomáhají nám vynášet na povrch naše hluboko zakořeněná přesvědčení, která nás mohou podporovat, ale také nás omezovat. Tak jako každý týden se modlím k Bohu, aby nám skrze tyto karty dal poselství, vedení a vhledy pro další týden ohledně toho, co můžeme očekávat. 
Jak víte, 5.ledna nám začíná třítýdenní retrográdní fáze Merkuru, která je z historického hlediska obdobím, kdy se věci zdají být trochu těžší a složitější než obvykle a v němž je třeba být opatrní na to, co říkáme, protože může docházet k nedorozuměním a hádkám. To se týká jak mluveného, tak psaného slova. Říká se také, že během tohoto období bychom neměli podepisovat nové smlouvy. Můžete se ale pustit do něčeho, co jste zatím nedodělali, znovu to rozpracovat, přehodnotit, znovu se na to podívat. Je to období reflexe. Je to skvělý čas k očištění, uklízení, darování věcí a také přehodnocení a změnám svých priorit - o čemž začátek roku přesně je! 
Jako vždy karty míchám a vybírám ty, které vykukují z balíčku. Pro pondělí a úterý nám vyšly dvě karty společně - jsou slepené a přitom to není nový balíček, takže k sobě patří. Pro středu a čtvrtek... opět dvě karty! Tohle se ještě nikdy nestalo! A na víkend tady máme jednu kartu.

První kartou pro pondělí a úterý je Dávejte si pozor na své myšlenky. Je to další připomínka toho, že vaše myšlenky se zhmotňují do hmotné podoby. Leden je prvním měsícem roku a číslo 1 znamená, že vaše myšlenky se rychle zhmotňují v realitě. Buďte tedy opatrní na své myšlení. Je to jedno z těch období, kdy se třeba se zaměřit jedním směrem obdobně jako laserový paprsek a zůstat pozitivní - protože na co myslíte, to dostáváte! 
Sama mám dobré zkušenosti s "pozitivním parťákem", což je člověk, který vás vždy zarazí, když si začnete stěžovat, obviňovat někoho, nebo být negativní v jakékoli formě včetně sarkasmu a pocitů viny, které mají velmi nízké vibrace. Tento parťák vás laskavým, pozitivním způsobem zastaví a řekne vám: "Hej, vážně si chceš zhmotnit to, co teď právě vykládáš?" To vám pomůže se probudit a uvědomit si ten slepý bod, v němž si neuvědomujeme, co vlastně říkáme a že si afirmujeme negativní věci. Popřemýšlejte tedy, zda byste si takového pozitivního parťáka na zhmotňování mohli najít. Samozřejmě i Bůh vám s tím může pomoci nebo Ježíš. Stačí říct: "Drahý Bože, pomoz mi prosím uvědomovat si, když mluvím negativně, a držet se stranou od mého ega." Ten nejvyšší a nejmocnější parťák vám velmi rád pomůže!
Druhou kartou pro pondělí a úterý je nádherná karta, kterou miluji - Vlastní hodnota. Ta vypovídá o vašem vědomí, že si to dobré zasloužíte. Obě karty spolu souvisejí. Vězte, že stejně jako všechny ostatní Boží děti na tomto světě si zasloužíte mít dostatek. Bůh si pro vás přeje totéž co milující rodiče pro své děti - bezpečný domov, dostatek jídla a oblečení, naplněné potřeby a naplňující životní poslání. A tak vězte, že si to zasloužíte, protože když máte dostatek všeho, co potřebujete pro své poslání, pak svým posláním zase pomáháte dalším. 
Dávejte si pozor na myšlenky, které máte o sobě samých - to je poselství, které pro tento týden vychází velmi silně. Hlavně v období retrográdní fáze Merkuru, která vás může trochu přitlačit k zemi. Rovněž 9.ledna budeme mít novoluní, což je čas zhmotňování. Toto je opravdu velký týden zhmotňování. 

Pro středu a čtvrtek to tu máme zase - karta Zůstaňte optimističtí a Je vám pomáháno. Obě říkají, že máte být pozitivní a že vám bude k dispozici vše, co k tomu budete potřebovat. Na kartě je psáno, že Nebesa v pozadí pracují, aby vám pomohla, i když ještě nevidíte výsledky. Znamená to, že vaše modlitby fungují, mí drazí, i když můžete mít někdy pocit, že vás Bůh neslyší nebo na vaše modlitby neodpovídá. Stejně jako když zasejete semínka a víte, že při zalévání, osvětlení, hnojení a vyživování láskou nebo i klasickou hudbou vám z nich vyrostou rostlinky, celý proces se odehrává za scénou, nevidíte ho. I vaše modlitby se zhmotňují za scénou. A tak zůstaňte plni víry, i když ještě nevidíte důkazy, že byly vaše modlitby opravdu vyslyšeny. Děje se tak, to vás ujišťuji!

Na víkend je tady krásná karta Čas na hraní! Ta odpovídá času novoluní. Říká, že se vám nějakých důkazů dostane. Že se objeví bílá holubička zvěstující, že nová země je opravdu na dosah, a že vaše úsilí je opravdu odměněno! Je to tedy hlavně čas oslav.
Také mi říkají, že to znamená rozzáření se. Pokud jsme příliš vážní, a jsme samá práce, práce, povinnosti a povinnosti, pak je naše energie velmi nízká. A zhmotňování vyžaduje, abychom měli energii vysokou. Je to tedy také karta rovnováhy. Pokud jste tedy pouze pracovali a nebavili se, a začali upadat do pocitů oběti a sebelítosti, chopte se svých otěží a převezměte zodpovědnost! Bavte se! A pokud už nevíte, jak se bavit, stačí říct: "Drahý Bože, pomoz mi prosím zjistit, jak se bavit." Dovolte vnitřnímu dítěti ve vás vystoupit na povrch a hrát si! 

Jaký úžasný týden pozitivity! Pamatujte, že tu máme retrográdní fázi Merkuru, takže buďte opatrní na to, co říkáte. Pokud z výrazu nebo postoje druhých vyčtete, že si vaše slova možná nesprávně vyložili, vyjasněte to. Proberte to společně. 
Je to opravdu pozitivní týden. Plně s vámi soucítím, vím, čím si procházíte, ale vydržte! Udržte si víru! Potřebujeme vás! Pouze vy můžete naplnit své poslání! 

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/8qjTTHIf90Q
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.