neděle 3. dubna 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 4. do 10.4. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 4. do 10.dubna. Dnes jsem tady s našimi zvířátky na zahradě, a protože jsme v přírodě, chtěla bych pracovat s kartami přírodních andělů, s kartami Magická poselství víl. Milují víly! Co vy? :) Tyto karty vypovídají o tom, co se děje na Zemi, co se děje u nás, kteří na Zemi žijeme, a také co se děje s energií, tak abychom se mohli lépe naladit a přijímat vhledy na další týden. Tak jako každý týden se nad kartami modím a žádám Boha, aby nám dal poselství ohledně toho, jak můžeme tento týden udělat lepším, co můžeme očekávat a co potřebujeme vědět. 

Pro pondělí a úterý zde máme kartu Trpělivost, prosím. Vypovídá o Božském načasování. Je právě pro období, jako je toto, kdy jsme připraveni na to něco udělat a chceme se pohnout, přejeme si, aby se všechno rychle stalo, ale svět jako by si dal přestávku. V tomto týdnu budeme mít ve čtvrtek novoluní, bude to čas přijímání, a tak tato karta může znamenat jen velmi krátké pozdržení, než popojdeme ke konci týdne. Ze začátku týdne můžeme pocítit, že se věci trochu zpomalí. Pokud sledujete tyto výklady už nějakou dobu, určitě si pamatujete, že mnohé týdny začínaly nějakým úderem a v rychlém tempu - a tak pro nás toto může být vlastně i skryté požehnání. Uvolněte se a dejte si načas. Je to také poselství, abyste si nedělali starosti kvůli času a nesnažili se na věci tlačit a nutit je k uskutečnění, protože všechno se opravdu děje přesně tak, jak má. Na kartě je psáno: "To, co si přejete, k vám přijde. Buďte trpěliví, neboť jsou zde zatím neviditelné okolnosti, které se ještě musí projevit." To obvykle znamená svobodnou vůli jiných lidí. Bůh může udělat cokoli, ale nemůže zasahovat do svobodné vůle jiných lidí. Pokud se tedy vaše přání týká druhých lidí, musí se všechno nejprve uvést do souladu.

Pro střed týdne tady máme kartu Manželství. Ta může samozřejmě znamenat váš milostný život a vztahy, může doslova znamenat i zasnoubení nebo svatbu. Pro některé z vás to souvisí s problémy v manželství, na kterých bude třeba zapracovat. Také to může znamenat příchod nového milostného partnera/partnerky, který může být vaším budoucím manželem/manželkou. V hlubším duchovním smyslu to může znamenat mystický sňatek se sebou samými, kdy pomyslně spojíte do svazku své Vyšší Já a své ego, přestanete se sami se sebou hádat a nebudete už se sebou bojovat. Dostanete se do pozice lásky, soucitu a pochopení vůči sobě samým. 
Ať je to jak chce, každopádně je toto velmi šťastná karta, protože vypovídá o léčení. Bude to tedy týden léčení a to bude potřebovat nějaký svůj čas.

Na konec týdne tady máme - ach, hahaha, to opravdu nevymyslíte! - máme tady kartu Léčení. Vyléčení, Léčitel. Říká, že vás i vaši situaci obklopuje léčivá energie. Bude to tedy týden léčení a andělé chtějí, abychom se tento týden vydali hlouběji, opravdu si dopřáli čas na sebe a vydat se hlouběji do svého nitra. Jak už jsem řekla, ve čtvrtek budeme mít novoluní, čas přijímání darů a odměn, vítání nového a zhmotňování, ale zejména to nyní znamená skutečně léčení, pouštění starého a vítání nového. 
Pojďme se nyní společně pomodlit, protože si opravdu přejeme cítit, že si zasloužíme to nejlepší. Když se dostaneme do pozice zdravé sebelásky a pocitu vlastní hodnoty, jsme více ochotni přijímat dary, kterými nás Bůh neustále zahrnuje. 

"Drahý Bože, pomoz prosím všem, kdo sledují tento výklad, otevřít své náruče a svá srdce tvým požehnáním. Pomoz nám prosím věřit, že si jako všechny tvé milované děti zasloužíme přijímat a dostávat dobro, požehnání, podporu a pomoc. Víme, že si přeješ, abychom byli všichni šťastní. A tak nám prosím pomoz ustoupit z cesty a otevřít se přijetí našeho dobra."

Ať už potřebujete pomoci s čímkoli, nyní je vhodná chvíle proto, abyste o to požádali.  Naše modlitby jsou s vámi.

Jaký nádherný týden pro hluboké léčení! Nejen fyzické léčení, ale i léčení citů, léčení intelektuální, puštění se minulosti a odpuštění, a ze všeho nejvíc - puštění se omezení. Bůh vás stvořil neomezené. Jediná omezení, která existují, jsou ta, ve která věříme. A v duchovní pravdě žádná omezení neexistují. Opusťte tedy své omezené myšlení, nechte ho jít, a dívejte se na sebe jako na ty, jimiž opravdu jste - neomezenými bytostmi obdařené úžasnou Boží silou. 

Posílám vám mnoho lásky, andělských a vílích požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/IXYqfeCGAKE
překlad: Magda Techetová 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.