neděle 10. dubna 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 11. do 17.4. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 11. do 17.dubna. Jsem tu dnes na zahradě s naším kocourkem Lancelotem, kterého jsme si vzali z útulku. Byl ze začátku velmi zlý, ale jsem přesvědčená, že takový byl jen proto, že se bál - ostatně tak, jako je to někdy i u lidí. A dnes je to náš největší miláček. 
Protože se nyní nacházíme uprostřed silných energií a máme tu hodně změn, chtěla bych dnes pracovat s Motýlími kartami pro životní změny. Motýli jsou symbolem proměn, kdy se balíme do kukly, procházíme obdobím temnoty a silného omezení a svázání... a pak vylétneme s vlastními křídly do výšin jako nádherní motýli inspirující ostatní. Tak jako každý týden je nejprve zamíchám a požádám Boha, aby nám skrze ně ukázal, co potřebujeme vědět, a dal nám vhledy ohledně dalšího týdne. 

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Sentimentální pocity. Tato karta se objevuje, když jste zaměřeni na svou minulost. Uznává přitom pocity, o kterých mi poslední dobou andělé hodně říkali - je to situace, kdy vzpomínáte na své dětství nebo na své minulé vztahy a vidíte jen to dobré. To se nám sice může zdát dobré, ale někdy nám to věci dost komplikuje, protože děláme svou minulost lepší než skutečně byla a sníme o ní víc, než si zaslouží. Říkáme si, že v naší minulosti všechno bylo tak jednoduché, tak šťastné, a srovnáváme to se současností, která nám přirozeně nepřipadá nijak potěšující. Tato karta nám říká, abychom si na to dali pozor. Vím, že mnoho lidí teď prochází změnami, při kterých vzpomínají na minulost a to v nich vyvolává mnoho emocí. Třeba pokud se stěhujete na nové místo a probíráte staré věci, vidíte staré fotky, staré vzpomínky.... Jistěže k těmto všem věcem máme svou úctu, ale nechceme si jimi nechat řídit celý svůj den. Pravdou je, že v celém našem životě byly vždy jak šťastné, tak i méně šťastné okamžiky. I proto jsme přišli na tuto Zemi, abychom překonávali překážky, a pak to učili i druhé lidi. Tato karta tedy říká, že se příliš soustřeďujeme na minulost. To se týká i toho, kdy svou minulost za něco viníme, kdy se bojíme kvůli něčemu, co se stalo v minulosti, a pro nás je důležité mít minulost v minulosti, odpoutat se od ní, poučit se z ní a pustit se jí. My všichni máme za sebou těžkou minulost, ale nemůže ji nechat, aby nás ovládala. 

Další kartou pro střed týdne je karta Nečekané bohatství. To souvisí s nějakou novou hojností, která k vám přichází. Může to znamenat, že dostanete nějaké nečekané peníze anebo nějakou jinou formu hojnosti - hojnost může být i dostatek času a energie, nové nápady, inspirace, příležitosti, zdraví nebo láska. Andělé říkají, že vám to pomůže být více přítomni v současném okamžiku a že se vám dostane vhledů, které vám pomohou se odpoutat od minulosti, která vás stíhala v posledních dnech. Je to tedy krásný posun a nádherné léčení, které nadchází. Připomíná mi to onu metaforu s kuklou, v níž jste pevně svázáni, kdy se cítíte být dole a není vám zrovna nejlépe (začátek týdne) a pak dojde k povznesu a věci se zlepší.

A na konec týdne... podívejte se: Přivítejte nové. Tento týden je doslova o pouštění minulosti. Ve středu týdne se budete cítit jistější a sebevědomější ohledně svých dalších kroků a nadchnete se pro ně. Budete se na to dívat jako na dobrodružství a ne něco, co je děsivé. Přestanete se toho bát a místo toho si řeknete: Toto je pro mě ta pravá věc, kterou mám udělat. Tolik lidí nyní prochází velkými životními změnami - stěhováním do nového domova, změny v kariéře, přátelství se mění, životní styl... a to je přirozené! Tady na Zemi nezůstává nic neměnné. Věci vyrůstají, rozkvétají, plodí a pak uzavírají cyklus života, a to všechno je součástí duality na této fyzické planetě.

A tak přivítejte nové a - jak jsem řekla - pusťte se minulosti. Ponechte si pouze lekce a lásku. 

Moc vám děkuji, že jste se k nám dnes připojili - i Lancelot vám děkuje - a prosím, řekněte s námi: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/MemqvrAVCfI
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.