středa 22. června 2016

Odpusťte těm, kteří vás opustili

Někdy se změní forma vztahu tak, že vás druhý opustí, nebo se s vámi bude stýkat daleko méně než dřív. Rostete a měníte se a lidé na to budou reagovat různě. Někteří se budou spolu s vámi radovat z vašeho rostoucího světla a vnitřní síly. Jiní si toho ani nevšimnou nebo je to nebude zajímat. V některých to vyvolá obavy a budou se vás snažit kontrolovat a zastavit vaši proměnu. Někteří se od vás odvrátí, protože nebudou schopni sladit se s vaší vyzrálejší, jasnější a vyrovnanější láskou. Možná stále ještě potřebují typ lekcí, které jste se učili společně, než jste se vy změnili. V takovém případě to budou nejpravděpodobněji oni, kdo bude opakovat stejné vztahové vzorce, jaké prožívali s vámi. Nový partner jim poskytne lekce, které jim vy už dát nemůžete, protože jsou za vámi.

Když vás někdo opouští nebo opustil, odvrací se od vás, začal se chovat jinak nebo vás odmítá, neupínejte se k tomu, co říct nebo dělat, abyste si byli opět blíž. Všímejte si, jak jeho či její jednání zrcadlí něco, co se děje ve vás samotných. Podívejte se, jak jste vy sami začali už dřív opouštět tento vztah. Možná jste nedávali tolik emocionální odezvy, nebo jste byli často delší dobu fyzicky vzdáleni. Dost možná, že jste měli o tomto vztahu řadu pochybností nebo dostávali vnitřní zprávy, abyste jej změnili či opustili, ale nereflektovali jste na ně.

Prolněte se se svou duší, abyste si vyléčili bolest z toho, že vás někdo opustil či opouští, a pracovali s ní jako s příležitostí probudit svá srdeční centra. Pozvedněte všechny energie zraněnosti ze svého solárního plexu do srdečního centra, aby byly vyléčeny a uvolněny. Pozvěte si do drahokamu v srdečním centru bytost lásky, aby vám v tom pomohla. Nechte bolest rozplynout se ve světle, které ještě více rozevře plátky vašeho srdečního centra. Potvrďte si, že jste láskyhodný, dobrý člověk a že jste v pořádku, že ve vás není nic špatného, co by způsobilo tento rozchod.

I když si dnes ani v nejmenším nedovedete představit jak, odchod toho druhého může být to nejlepší, co se vám oběma mohlo stát. Možná tak vznikly podmínky, abyste mohli žít ve vztazích jinak, což vám třeba umožní milovat daleko snadněji. Osvobozujete se pro nový vztah s někým, kdo se s vámi může setkat na nové úrovni. Získáváte také více času, který můžete věnovat svému životu a poznávání své duše. Potvrďte si, že nic neodchází, aniž by nepřicházelo něco ještě lepšího. Máte uvnitř všechno, co potřebujete k tomu, abyste si mohli vytvořit nový, báječný a láskyplný duchovní vztah.

* * *

- z knihy Láska duše, Sanaya Roman

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.