neděle 14. srpna 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 15. do 21.8. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.srpna. V poslední době jsem se hodně spojovala s energií jednorožců. Pokud máte stejně jako já rádi jednorožce a rádi se na ně díváte, může vás zajímat, že jsem se jimi hodně zabývala. Věřím tomu, že tady na Zemi kdysi skutečně žili jako fyzická zvířata, ale naneštěstí byli loveni a nakonec vyhubeni. Ve spoustě muzeí jsem viděla jejich obrazy a nedávno jsem četla knihu sv. Hildegardy, ve které byla jedna kapitola věnována léčivým vlastnostem zvířat. Jmenovala tam i psy, medvědy a další běžná zvířata. Měla tam však i sekci o jednorožcích a popisovala tam, jak se s nimi dá pracovat a léčit. Svatá Hildegarda! Pro mě je to znamení, že tato zvířata, která považujeme za mytická, jsou opravdu s námi v duchovním světě a pomáhají nám, protože jsou velmi čistá. Pomáhají nám také s kreativitou, nápady a také s tím, abychom byli v kontaktu s dítětem uvnitř nás. 
Vytvořila jsem tuto sadu karet Kouzelní jednorožci obzvláště pro děti, takže některá poselství na nich se mohou zdát být velmi prostá, ale já vám chci ukázat, že jsou ve skutečnosti hluboká a důležitá pro děti v nás všech. Moc ráda s nimi pracuji, protože jak už jsem řekla, jednorožci mají velmi čistou energii a také proto, že je miluji. Tak jako každý týden se nad nimi modlím a žádám Boha, aby nám skrze ně dal poselství pro další týden. Zatímco budete vnímat tento výklad, vnímejte také svá vnitřní poselství, vize, myšlenky, pocity nebo znamení, která k vám budou přicházet individuálně. 
Tento týden nás čeká několik energeticky zajímavých věcí. 17. srpna nás čeká úplněk, a tak všichni, kdo jsou citliví na energii úplňku, se již teď mohou cítit citlivější, můžete si také všímat výkyvů nálad ostatních lidí kolem sebe, a můžete mít také problémy s nespavostí nebo naopak velkou ospalostí. Držte tedy hlavu vzhůru, neberte si nic osobně a nemyslete si, že je s vámi něco špatně! Je to zkrátka jen známka toho, že vaše nádherná citlivost je ovlivňována energií Měsíce. 
Kromě toho se nyní také nacházíme v předstupni retrográdní fázi Merkuru, která začne 30.srpna a potrvá do 22.září. Není to nic, čeho bychom se měli bát. Jen je opět dobré o tomto vlivu vědět, protože planeta Merkur je spojena s cestováním, komunikací a elektronikou, takže s těmito věcmi bude třeba mít větší trpělivost a zachovat si smysl pro humor. Již teď můžeme cítit, že tato retrográdní fáze Merkuru bude mít velmi silnou energii. Jsme však v bezpečí a pod Boží ochranou, jen je třeba udržovat svou komunikaci opravdu jasnou, protože když někdo něco špatně pochopí, vede to pak ke zraněným pocitům a zbytečným problémům ve vztazích, které vůbec nemusí vzniknout, budeme-li si dávat pozor na to, co a jak říkáme.

Dobře, pro pondělí a úterý tady máme kartu Máte nadání. Tato karta vychází jako potvrzení, že máte duchovní dary. Částečně vypovídá také o vaší schopnosti se soustředit a přemýšlet. Možná jste o sobě v poslední době pochybovali nebo se nějak snižovali. Tato karta říká "Ne, ne, ne, ne! Nesnižujte se! Jste Božími svatými dětmi a byli jste stvořeni k obrazu a podobě našeho Stvořitele, a proto máte všechny potřebné dary a nadání, které potřebujete!" Vidím, že někteří lidé, kteří sledují tento výklad, prožívají určité složité situace a říkají si: "Jak bych se do pekla mohl/a tady z toho asi dostat?!" Modlili se, ale pak se nic nezměnilo, uvízli na místě a v temnotě. Právě pro ně je tato karta! Říká vám, že MÁTE MOC! Máte duchovní moc dostat se z této situace a napravit ji! Opravdu to dokážete!
Také vám vzkazují, že máte přestat obviňovat své partnery/partnerky a manžely/manželky a přestat na ně házet vinu za situaci, ve které jste. Protože kdykoli někoho obviňujete, vzdáváte se své vlastní moci a síly a předáváte ji nad sebou těm ostatním. Říkají vám tedy, že si máte afirmovat: "Jsem nadaný/á." Protože my všichni jsme rovnocenně obdarováni a nadáni. 
Dopřejte si nyní chvíli, zavřete oči, nadechněte se... a představujte si a prociťte, jaký život si skutečně přejete mít. Co vás napadne jako první? Co cítíte? Může to být třeba pocit svobody, pocit bezpečí, vnitřní mír... Uvědomte si, co cítíte ve svém břiše. Je ve vás duchovní síla, kterou k tomu můžete využít! Jako jasnozřivá dokážu vidět vaše myšlenkové formy. Myšlenkové formy velmi rychle přecházejí do hmotné formy. A tak se ujistěte, že vaše myšlenkové formy utvářejí takový život, jaký si přejete - život v radosti a míru pro vás i pro vaše milované, namísto abyste si zhmotňovali tragédie a dramata. Protože i takto svou moc můžete využít.

Podívejme se, co nám vyjde pro středu a čtvrtek. Miluji tuto kartu! Ta je přesně pro vás! Když jsem karty míchala, říkala jsem si, jak by bylo skvělé, kdyby vám vyšla! Je v pořádku být jiní. Ve světě je nyní energie trošku rozházená kvůli změnám a povznesu, kterými svět prochází, navíc bude úplněk a retrográdní fáze Merkuru... Navíc se také mění roční období. Co to dělá s lidským egem je to, že ve vás vyvolá pocit, že jste divní. Energie je nyní divná a ve vás vyvolává stejný pocit. Cítíte se nejistí a dotčení, zvlášť pokud jste stejně jako já byli zesměšňování za to, že jste "divní". Můžete se cítit stejně jako tehdy v tom sportovním nebo tanečním týmu, kde jste byli terčem posměchu. Ale oni vás ujišťují, že vaše jedinečnost je součástí vašeho životního poslání, mí drazí. Popřemýšlejte nad tím. Máte unikátní vlastnosti a talent, které jsou velkými dary, o nichž můžete učit druhé. Jako malá jsem byla často zesměšňovaná kvůli své jasnozřivosti - vídala jsem věci, které ostatní neviděli, a než jsem dostala svůj magisterský titul v oblasti psychologie, musela jsem být dokonce testována psychologem. Stejně jako mnozí další mám i já tento duchovní dar, jsem se svou odlišností smířená a dnes o tom všem učím všechny, které to zajímá. Toto je čas na oslavování naší jedinečnosti, a ne abychom se za ni styděli. Pokud se cítíte divně, vězte, že to je prostě divná energie, ne vy.

Jak se dostáváme ke konci týdne, máme tady kartu Stojí za to počkat. To znamená Božské načasování. Pokud jste se za něco modlili, může vám připadat, že odpovědi na vaše modlitby jsou zdrženy. Ukazují mi, že teprve nedávno se povznesly některé bloky a energie se rozproudila, ale vám může připadat, že to neplyne dost rychle. A to hlavně proto, že si afirmujete, že jste zablokovaní. Naneštěstí to hodně vidím na své stránce - jak si lidé stěžují a píšou, že na ně Bůh zapomněl, nebo že "Hmm, to platí možná pro všechny ostatní, ale ne pro mě." Zrušit, smazat, vyčistit! Když říkáte takové věci, mí drazí, tak přesně to pak taky dostáváte! V tom je váš dar, vaše moc! Snažte se tedy afirmovat si to, co si přejete, a nikoli to, co nechcete! Možná vám sarkasmus připadá vtipný, ale přichází vás draho. Protože dostanete výsledky svého sarkasmu nebo svých negativních afirmací. Nám na vás záleží! Opravdu s vámi hluboce soucítíme a chceme vám pomoci. A tato pomoc k vám přijde přesně v pravý čas. Jedna z věcí, které můžete dělat už teď, je užívat pozitivní afirmace: "Mám lásku. Jsem zdravý/á. Jsem hojně zajištěný/á a podporovaný/á ve všech směrech. Mé životní poslání je naplňující a smysluplné. Mám úžasné, důvěryhodné, štědré a milující přátele. Mám skvělý vztah se svou rodinou." atd. atd. Afirmujte si to, co chcete! Opravdu to funguje! Já sama jsem užívala afirmace už od doby, kdy byly moje děti malé, někdy v 70. a 80.letech. A kouzelně to proměnilo můj život! A stejně tak to promění i ten váš!
Dalším prostředkem je modlitba. Ať už si děláte starosti o cokoli, přeměňte to v modlitbu! "Prosím, Bože, pomoz mi s tímto:___________." Udělejme to teď hned. Pomyslete na to, o co si děláte starosti, ať už osobně, v rodině, nebo ve světě... "Bože, prosím, pomoz nám s tím." Vložte to do Božích milujících rukou, mysli a srdce. A vězte, že Boží nekonečná moudrost již všechna řešení pro vás má! My se na tomto spolutvoření můžeme podílet a napomoci tomu léčení a zhmotňování tím, že si uvědomíme, že jsme nadaní, že nám Bůh dal unikátní vlastnosti specifické pro naše životní poslání a že vše probíhá v souladu s Božským načasováním. Všechno k vám přijde tehdy, kdy má. Pokud se modlíte za něco, co zahrnuje také svobodnou vůli jiných lidí, musíte si uvědomit, že Bůh musí tuto jejich svobodnou vůli respektovat stejně jako tu vaši, a tak to může být důvodem, proč se něco neděje, protože ta druhá osoba si nemusí přát totéž. V takovém případě můžeme svou modlitbu upravit a říct: "Toto, Bože, a nebo něco lepšího." Když si přestaneme diktovat, co se jak má stát, ustoupíme z cesty něčemu mnohem lepšímu, co na nás čeká. 

Máme tu opravdu nádherný týden, avšak je třeba, abyste tak na něho i pohlíželi. Buďte opatrní na to, čemu věnujete svou pozornost, co posloucháte, čtete, sledujete a s kým se stýkáte. Jste totiž nyní obzvláště citliví a jste všemi těmito energiemi ovlivňováni. Buďte tedy jako jednorožci a pročistěte své okolí, své myšlení, svůj okruh lidí, svou stravu a další. V určitém ohledu jste sami jako jednorožci - jste velmi vzácní, velmi citliví, nádherní a majestátní, a také speciální, a to pro mě i pro všechny ostatní. A tak se prosím mějte rádi, oceňujte se, a prožijte nádherný týden s vědomím, že svou duchovní moc můžete využívat ke zhmotňování všech forem lásky. 

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/wWudjAOYZLA
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.