neděle 25. prosince 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 26.12. 2016 do 1.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.prosince do 1.ledna 2017! Dovolte mi, abych vám připila na šťastný Nový rok - mám tady vodu ve svém pohárku s jednorožcem. Voda je můj nejoblíbenější nápoj! Doufám, že jste prožili hezké Vánoce či Chanuku a že vaše cesty a setkání byla míruplná. Za tento rok i za celý život jste se naučili mnoha způsobům, jak se duchovně vypořádat se stresem, a tak máte příležitost to uplatnit. 
Udělám také výklad na rok 2017. Mohu vám už teď říci, že sice bude jiný než rok 2016, ale přesto bude intenzivní a stále se budeme potýkat s některými problémy. Jenže problémy jsou příležítosti! Kdyby tady na Zemi bylo všechno dokonalé, nebyli bychom tady! Mohli bychom zůstat na Nebesích a nemuseli bychom chodit sem, mít lidská těla a pomáhat světu. V roce 2017 se nám dostane tedy mnoha příležitostí, jak pomoci. 
Byla jsem pro tento týden velmi silně vedena ke kartám Kouzelní delfíni a mořské víly, protože jdou až do našeho podvědomí, tak jako se mořské panny noří hluboko pod hladinu. Energie vody nese také energii emocí, kterých nyní vyvstalo hodně. Asi jste si všimli, že jste mnohem citlivější než obvykle. 
Požádám Boha, aby nám skrze tyto karty dal vedení ohledně toho, co můžeme v tomto týdnu očekávat, jak můžeme nejvíce pomoci světu a co chce, abychom věděli.

Pro pondělí a úterý je poselství dokonalé - Je vám pomáháno. Tímto vám připomínají, že i když věci, které se dějí na povrchu, mohou vypadat zmateně, chaoticky, neklidně a stresují vás, Bůh a andělé pracují v pozadí na tom, aby vám pomohli. Vaše modlitby JSOU vyslyšeny a zodpovídány, žádají vás však o trpělivost s Božským načasováním - obzvláště pokud žádáte o něco, v čem hraje roli svobodná vůle jiných lidí. Každý člověk má právo zvolit si sám - i tehdy, když si zvolí něco, co pro něj není nejlepší. Je však naděje, že se z toho poučí. Protože právě o tom to je - učit se. A jedna z životních lekcí, které budeme mít v roce 2017 jako opravdu velké, je schopnost odevzdání. Odevzdat se je něco, co děsí naše ego, protože ego chce mít všechno pod kontrolou. Ale odevzdat se svému pravému já, svému vyššímu Já, lásce, míru, Bohu uvnitř nás, to bude jedna z hlavních lekcí, které se budeme v roce 2017 učit. 
A to začíná tím, že DOVOLÍTE, aby vám bylo pomoženo. Třeba už vám někdo chtěl pomoct, složit vám kompliment, nebo vám něco dát, co byste si mohli vzít.... a hned se ozvalo vaše ego: "Ne! To si nesmím dovolit! To bych vypadal/a slabě! To bych jim pak něco dlužil/a! To by mi pak nevěřili!" a vyvstaly všechny ty strachy z toho, nechat si pomoci. Pak si to projektujete na Nebesa, že vám nepomohla. 
Rovněž s tím souvisí pocity zasloužení si. "Zasloužím si to? Zasloužím si, aby mi někdo pomáhal?" I tato záležitost vám v tomto týdnu vyvstane, abyste se naučili nechat si pomáhat a přijímat dary. ANO, jste tady, abyste dávali a pomáhali - ALE musíte to přirozeně vyrovnávat také přijímáním!

Podívejme se na středu a čtvrtek, kdy budeme mít novoluní. Andělé říkají, že toto novoluní bude velice silné a že pokud jste dříve nedostali to, co jste si přáli, tentokrát se tak stane - během posledního novoluní roku 2016. Bude to čas velkého přijímání. A máme tady kartu - ach, hahaha, to nevymyslíte! - Nový úsvit! "To nejhorší je za vámi a na obzoru jsou nové, pozitivní zkušenosti." I to je jedna z lekcí, kterých se nám dostane v roce 2017 - když dostaneme citróny, uděláme z nich limonádu. Jinými slovy, není to o tom, jaké dostaneme do své hry karty, ale jak s nimi budeme hrát. Jak se vyrovnáme s tím, co nám život naservíruje. Není to o tom, jaké máte problémy, ale jak se s nimi vypořádáte. S tím souvisí i to, jak umíte přijímat pomoc a zda si její přijetí dovolíte.

Podívejme se na víkend, na kterých nám vyšly dvě karty - pomalu se z toho stává tradice. A je to opět dokonalé - první karta je Vaše hodnota. "Vězte, že si zasloužíte přijímat dobro ve všech směrech." Podívejte, Bůh vás stvořil k naprosto jedinečnému účelu a velmi vás miluje! Když pobýváte mezi lidmi, kteří vycházejí ze svého ega, tito lidé neumí milovat, a tak se necítíte milováni. Lidské ego není schopno lásky. Ale vězte, že Bůh je v nitru každé osoby včetně vás, je i v každé situaci, kterou řešíte, je ve vaší minulosti i budoucnosti. A vy si zasloužíte dobro! Andělé říkají, že když si budete více uvědomovat svou hodnotu, svou cenu, i to, že si zasloužíte dobro, budete žít ve větším míru, budete laskavější a také nebudete tak plni odporu. Rovněž chtějí, abych některým z vás předala toto poselství: "Místo abyste soudili, modlete se." Možná je někdo ve vašem životě či ve světě, koho obviňujete a soudíte, jenže když to děláte, pak se tato energie vrací zpátky k vám. Odsuzováním nic nevyřešíte, ani nikomu nepomůžete. Modlitbou ano. 
A druhá karta, která je pro začátek nového roku 2017 a má v sobě hluboké poselství, skoro jako předsevzetí: Osvoboďte se! Co vás napadlo jako první? Kdybyste mohli lusknout prsty a změnit něco, co se vám nelíbí, co by to bylo? Jakou změnu byste udělali? Od čeho byste se osvobodili? Od práce? Od nějakého vztahu? Nebo od způsobu, jakým se sebou zacházíte? Od návyku pití alkoholu či přejídání? Osvobození se je velkým poselstvím pro začátek nového roku. Povzbuzuje vás tím, že vám připomíná, že máte na výběr! Máte možnosti! Nejste oběť! Tedy, pokud se do této pozice sami nestavíte a pořád si to neopakujete. Jste silní! Tak jako delfín na obrázku, který vyskakuje z vodní hladiny, i vy máte vyskočit ze všeho, co vás dosud drželo zpátky. 

Pojďme se tedy společně pomodlit do nového roku se všemi v tomto světě. Představuji si u toho sebe i vás, jak se držíme za ruce s každým, kdo tuto modlitbu potřebuje.

"Drahý Bože, drahý Ježíši, Svatý Duchu, Matko Marie, archanděli Michaeli a naši milovaní strážní andělé, děkujeme vám za příležitosti k učení, kterými jste nás provedli v roce 2016. Se vstupem do roku 2017 vás žádáme, abyste nás chránili, dohlíželi na nás, vedli nás s láskou a mírem, a abyste chránili každého, kdo je vzteklý. Veďte prosím nahněvané lidi k tomu, aby svůj hněv projevovali zdravými konstruktivními způsoby. Také vás prosíme, abyste pomohli uzdravit jakoukoli rozpolcenost ve světě. Pomozte nám se sjednotit v jednotné vizi a záměru - života ve zdravém světě a jeho spoluutváření pro další generace. Bože, prosím, pomoz všem, kdo nyní potřebují podporu, jakoukoli asistenci nebo léčení, tak aby byli schopni přijmout toto poselství a věděli, že si toto léčení zaslouží."

Otevřete prosím svou náruč a přijměte toto uzdravení. Bůh vás miluje, a to bezpodmínečně a bez souzení. A to takové, jací právě teď jste. Pomáhá vám vyzvednout vaše pravé já, tak abyste byli v souladu a zajedno s Bohem. Nevíme, jak dlouho tady fyzicky budeme - samozřejmě naše duše žijí věčným životem, ale fyzicky tady nemusíme být dlouho - a je tedy důležité žít každý den naplno. Co tedy potřebujete, abyste mohli být svým pravým já, právě teď? Modlím se, ať dostanete všechno, co potřebujete, abyste mohli být svým pravým já, v souladu s Bohem. Abyste měli sílu, motivaci, odvahu, podporu, energii, finance, vědomosti... zkrátka všechno, co potřebujete ke svému plnému životu. Amen a staniž se. 

Vnímejte tu sílu v roce 2017 a využijte ji! Protože je vám opravdu k dispozici všechno, co kdy budete potřebovat. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/q4qfUMC_cWo
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.