neděle 6. srpna 2017

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 7. do 13.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 7. do 13.srpna. Dnes bych chtěla vykládat s Vykládacími kartami archanděla Gabriela. Vytáhnu tři karty pro začátek, střed a konec týdne. Jsou pro nás tématy, na které se můžeme soustředit a o kterých můžeme meditovat.

Pro začátek týdne je tu karta Čas na detoxikaci. Ta některé z vás těší, jiní se nad ní mračí. Vyzývá nás, abychom propustili škodliviny ze svého těla, mysli a jídelníčku. Když se řekne detoxikace, obvykle pomyslíme na to, čím se stravujeme a co pijeme, což je samozřejmě důležité. Před 21 lety jsem byla vedena k vypuštění zvířecích produktů ze svého života, přestat pít kávu a alkohol, a já to udělala. Jsem velkou zastánkyní detoxikace. Cítím však, že hlavní smysl této karty spočívá v detoxikaci prostředí, v němž žijete - může se jednat o místo, kde žijete, o místo, kde pracujete, o okruh lidí, kteří vás obklopují, také o věci, které posloucháte nebo sledujete.

Pro střed týdne vyšly dvě karty, první z nich je Psaní. Týká se to hlavně psaní deníku. Cítím, že mnozí z vás se potřebují zbavit konfliktů, které nosí ve svých myslích, nebo zmatku, že si potřebujete vylít srdce (i když to můžete udělat kdykoli Bohu). 
Také toto denní psaní může pomoci těm z vás, kdo chcete napsat knihu a pořád to odkládáte. Stačí napsat denně malý kousek textu. Napište, co vás zrovna napadne. Můžete být překvapeni, co skrze vás na papír přijde. Pokud jste tedy vedení k psaní deníku nebo dennímu psaní knihy, je toto pro vás potvrzení.
Druhá karta, která vyšla spolu s Psaním má název Podělte se o své dílo se světem. Pokud píšete, malujete, dostáváte nápady, nebo se věnujete jiné tvořivé činnosti, je tato karta znamením, že máte rozšířit okruh lidí, které vaše dílo obohatí. Například pokud umíte připravovat skvělé veganské dezerty a jídla - dejte o sobě vědět! Proto tyto nápady dostáváme. Přicházejí k nám, aby se naším prostřednictvím zhmotnily do světa a mohly tak přispět všem. Nebojte se toho, protože když vám Bůh dal takový nápad, tak vám také pomůže ho uskutečnit. Já vím, že to může být děsivé, sama jsem světu ukázala obrovskou část ze sebe samé a svého života, byli jste svědky mnohých vzestupů a pádů, které jsem prožila, a tak dále... Není to jednoduché být veřejně vidět, ale stojí to za to, protože pokud něco MÁTE dělat - kreslit, psát, učit, dělat videa, vysílat nebo to nějak jinak vyjadřovat a NEDĚLÁTE to, pak to zůstává ve vás a můžete mít pocit tlaku a úzkosti. Není příjemné tomu vzdorovat - je mnohem lepší prostě věřit a nechat to plynout.
Pojďme se za to pomodlit:

Drahý Bože, prosíme Tě, abys pozvedl každého, kdo přišel světu předávat poselství. Abys těmto lidem dodal všechnu odvahu, motivaci, sílu, energii a také pocit bezpečí, aby nechali svá díla vyjít do světa a aby si tato díla našla cestu přesně k těm, kdo je potřebují. Pomoz nám prosím zůstat odolní vůči kritice a být stateční, protože kdykoli vypustíme do světa kus svého srdce, najdou se lidé, kteří to napadnou, což ale není konec světa. Děkujeme Ti, Bože, že pomáháš všem spisovatelům, učitelům, umělcům, novinářům a tvůrcům všeho druhu a vynálezcům, aby se nebáli a aby je nebrzdil strach. Přetni prosím tato pouta strachu, která máme, a pomoz nám věřit, že když jsme toto vedení dostali, tak ho také dokážeme naplnit. 

Karta pro konec týdne se jmenuje Zůstaňte věrní sami sobě. Je to karta autenticity a důvěry v poselství, která od Boha dostáváte. I když vám nemusejí dávat logický smysl, vždy jsou pozitivní, nápomocné a dobré pro život. Doslova karta říká: "Nedělejte kompromisy a nesmetávejte své nápady ze stolu. Důvěřujte a naslouchejte svému vnitřnímu Božskému hlasu." Opět je to pro vás, kdo tvoříte a předáváte něco od Boha dál, že tomu máte věřit takovému, jaké to je, a nesnažit se to upravovat, aby "se to zalíbilo" nebo aby se to lépe prodávalo. Důvěřujte, že je to takové, jaké to být má, a úpravy dělejte jen takové, jaké se líbí vám samým.

Sdílet něco svého se světem je ve skutečnosti velké dobrodružství - a tak se na to tak také dívejte, místo abyste to považovali za něco, co vás ohrožuje. Může to být nová fáze vašeho života. Posílám vám na tuto cestu své modlitby. Jako někdo, kdo tento skok víry udělal a šel "s kůží na trh" na veřejnost, vám mohu říci, že odměny, které z toho vzejdou, zdaleka přesahují možná úskalí - obvykle je to právě již zmíněná kritika. Stojí to za to! Může k vám někdo přijít a říct vám, že vaše dílo mu změnilo život. Máte pocit naplnění, protože jste udělali svět lepším místem. Máte radost a spojujete se s lidmi. Dostane se vám opravdu mnoha krásných odměn. Vězte tedy, že je bezpečné sdílet.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/65KKBP9TJJ8
překlad: Magda Techetová 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.