pondělí 14. srpna 2017

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 14. do 20.8. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.srpna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Indigových andělů, které jsem vytvořila společně s mým nejstarším synem Charlesem. Pojem "indigový" popisuje novou generaci lidí, kteří jsou přirozenými vůdci, mají také nápady, jak zlepšit náš život na Zemi a jak našemu světu pomoci, a nejen, že tyto nápady dostávají, ale také jdou a uskutečňují je. Jsou to inovátoři, kteří jdou v čele proudu ekologie, obnovitelnosti zdrojů, a dalších důležitých témat. 
Nad kartami se pomodlím, aby nám Bůh dal skrze ně vedení ohledně toho, na co se máme soustředit a čím se máme zabývat. 

Jako první je tady karta Zaštiťování. Ta je vždy poselstvím pro nás, že se o sebe máme dobře postarat a dávat na sebe pozor. Nejen fyzicky, emočně a intelektuálně, ale zejména energeticky. Nízké energie mají mnoho různých podob (tak jako ty vysoké). Energie lidského ega se vás může nepříjemně dotýkat např. v práci, doma nebo mezi vašimi přáteli. Může se dít něco, co vás stahuje dolů nebo vás rozptyluje či zrazuje od vaší cesty. Co vás napadne jako první? Obvykle je to právě ono. Zaštiťování se nevychází z našeho strachu. Je to jednoduše ochrana v podobě Božího brnění - jako bychom se oblékli do jeho lásky. Pak se nemáme čeho bát. 
Pojďme to udělat hned teď: 

Drahý Bože, my víme, že jsi v duchovní pravdě jedinou skutečnou silou v tomto Vesmíru. Víme, že Tvou láskou nic nepronikne a že Tvé síle a moci se nemůže nic temného vyrovnat. Také však víme, že potřebujeme umět věci v našem světě rozlišovat a neotevírat dveře k temnotě. Prosíme Tě tedy, abys zavřel všechny dveře vedoucí k temnotě, které jsme možná nechtěně otevřeli. Nyní tyto dveře zavíráme. Zaštiť nás prosím svou láskou, svou sílou, svou moudrostí. Děkujeme.

Kdykoli dostanete pocit, že něco nehraje, ať už v nějakém vztahu, místě nebo situaci, poslechněte to! Je lepší si dát říct hned a učinit potřebné změny, než se snažit tyto změny dělat až poté, co se do něčeho vrhnete. 

Další kartou je Čas tvořit. Obvykle to znamená nějakou formu umění a uměleckého vyjádření. Také to však znamená, že máte vzít to, co jste prožili ve svém životě, a konstruktivně to využít k tomu, abyste pomohli ostatním. Možná jste si prošli nějakým velkým smutkem. Možná jste byli v minulosti zneužíváni. Posílám vám své modlitby a je mi líto, pokud se vám to stalo. Ale nenapadá vás, jak byste to mohli použít k pomoci druhým? Nedostali jste nutkání napsat knížku? Nebo si založit blog a psát články? Nebo jiné umělecké vyjádření? Spousta písní vznikla ze zlomených srdcí lidí. A ostatní se s nimi mohou spojit, protože jsou jim blízké. Neznamená to stahovat další lidi do deprese, ale vyjádřit jim, že v tom nejsou sami. Ať už prožíváte nebo jste prožili cokoli, jsou vždy i další, kteří si prošli nebo procházejí tímtéž. 

Poslední karta to dokonale doplňuje - Průzkum. To může mít několik významů. Jeden z nich je cestování - doslovné prozkoumávání různých míst, kde můžete najít odpovědi, potkat různé lidi nebo dojít k nějakým důležitým poznáním. Nejčastěji je to však význam ve smyslu prozkoumávání svých možností. Ať už se jedná o možnosti týkající se bydlení nebo pracoviště, něco jste zkrátka už přerostli a je vám v tom těsno. Možná máte pocit, že jste v tom uvězněni nebo že jsou vám upírána vaše práva. Možná s vámi někdo manipuluje. Tato karta vás vede k tomu, abyste se porozhlédli po dalších možnostech, jak své povinnosti plnit, aby vás to zároveň naplňovalo a těšilo. Pamatujte, že Bůh vás vede za ruku na každém kroku vaší cesty. Nejste na to sami! Ano, máme možnost si svobodně zvolit, co chceme, ale proč bychom si měli volit něco neuspokojivého, když si můžeme zvolit něco skvělého? Nemusí to být zrovna ta nejlehčí cesta, ale může být plná požehnání a úžasných uvědomění. K tomu je však třeba přestat se bát a nechat se vést. A důvěřovat.
Pojďme se za to pomodlit.

Představte si, jak vás Bůh vede, jak vás jistí a drží vás pevně za ruku.
Děkujeme Ti, Bože, že nás chráníš a vedeš na cestě, která je pro nás ta nejlepší. Že nás podporuješ v těžkých chvílích a pomáháš nám převzít zodpovědnost v naší roli. Pomoz nám prosím najít v sobě sílu v těžkých časech a také odvahu čelit bolestivým situacím. Dej nám odvahu být upřímní vůči sobě samým, vůči druhým lidem i vůči Tobě. Žádáme o Tvé požehnání pro všechny, kdo prožívají nějaké zdravotní problémy. Víme, že s Tvou pomocí se každému dostane veškeré potřebné péče a odpočinku. 

Děkujeme vám, že jste se k nám dnes připojili a Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/V6lasnTAbJg
překlad: Magda Techetová 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.