úterý 19. srpna 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 18. do 24.8. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 18. do 24.srpna. Dnes jsem se rozhodla pracovat s druhou sadou karet, kterou jsem kdy vytvořila, a to Léčení s vílami. Tyto karty jdou přímo k jádru věci, protože i samy víly jsou takové. Dnes tu máme s sebou kamaráda (kocourka), jmenuje se Sammy, asi nám přišel pomoci s výkladem. Nejprve se nad kartami pomodlíme a požádáme Boha a anděly, aby nám dali své vedení pro nadcházející týden ohledně toho, co můžeme čekat, a léčivou pomoc. Díky Zákonu přitažlivosti si vždy vytáhnete přesně ty pravé karty pro svou situaci a své otázky. Nikdy si tedy nemusíte dělat starosti s tím, zda si nevytáhnete špatné karty. Jednu kartu máme pro pondělí a úterý, druhou pro středu a čtvrtek a třetí pro víkend. Pojďme se na ně podívat.

Pro začátek týdne zde máme velmi silnou kartu, která, jak jsem říkala, jde přímo k jádru věci: Odpoutání. Co vám přijde jako první na mysl, když se zeptáme, co je třeba nechat jít? Pravděpodobně už víte, co potřebujete nechat jít, ale z nějakého důvodu se toho stále držíte. Možná kvůli falešnému pocitu bezpečí, možná proto, že vaše ego zkrátka nesnáší změny, nebo si nějaká vaše část myslí, že kdybyste se tohoto pustili, bude to ještě horší. Tato karta vás ujišťuje, že propouštění starého je důležitá součást vaší cesty, hlavně tento týden. Můžete věci nejprve nechat jít energeticky. Fyzicky se pak vše zařídí zcela harmonicky. 
Pojďme se nyní společně nadechnout... (nádech) - kdy jindy to udělat než v přítomném okamžiku - pomyslete na to, co potřebujete nechat jít, nedělejte si starosti s tím, JAK to udělat... a spolu s výdechem (výdech): "Děkuji ti, Bože, že ze mě přebíráš toto břemeno a jemně a harmonicky ho uzdravíš a nebo nahradíš něčím lepším. Staniž se." 

Pro střed týdne zde máme zajímavou kartu - Krása. Vypovídá o sebepřijetí. O přijetí skutečnosti, že jste nádherní zevnitř i vně. Znamená, že máte úžasné vlastnosti a že se nemáte snažit být "dokonalí" z idealistického hlediska, protože už jste dokonalí. To, jací jste, je přesně to pravé pro vaše Božské životní poslání. A když se budete snažit se změnit, můžete míjet příležitosti, jak pomoci nám všem. Krása tedy znamená přijetí vlastní krásy - a to se týká i mužů - i vy jste krásní ve své mužskosti. Opravdu si afirmujme. "Jsem Božsky dokonalý/á. Jsem dokonalý/á pro své životní poslání nyní a vždycky." Neznamená to samozřejmě, že by neexistoval prostor pro další zlepšování. My všichni jsme stále vedeni ke cvičení, zdravějšímu životu apod. Znamená to však, že se budeme mít rádi už teď, a neříkat si, že se budeme mít rádi až potom.

Cítila jsem, že tato karta vyjde. Intuitivně jsem to věděla. Je to karta Tvořivé vyjádření. Miluji tuto kartu! Vypovídá o tom, že dovolíme svému Božství uvnitř nás, aby se tvořivě vyjádřilo. Může to být neomezené množství způsobů: psaní, malování, umění, vyrábění, šití, zpěv, hudba, zahradničení, zdobení a mnoho dalších. Můžete se tvořivě vyjádřit jakýmkoli způsobem, k němuž vás vaše duše vede. Pokud se tedy o tomto víkendu budete věnovat nějakému uměleckému projektu, pomůže vám to spojit se se svou vnitřní krásou. Také vám to může pomoci k nápadům pro nové podnikání. To k tomu cítím opravdu silně. Toto tvořivé vyjádření však děláme hlavně sami pro sebe. Nemusí to být prodejné. Dostanete se však díky tomu do té energie, která vám pomůže s vaší kariérou, milostným životem, zdravím atd. 

Jaký nádherný týden plný sebezkoumání! Odpoutávání se... uznání toho, jak úžasní jste... a tvořivé vyjadřování vaší Božské energie. Mimochodem je to vynikající způsob, jak se vypořádat se závislostmi, protože ty často pramení z potlačené energie, která potřebuje být vyjádřena a vy nevíte, jak to udělat. A tak malování, zpěv nebo zdobení, psaní, šití, cokoli, na co si vzpomenete, jsou skvělé k uvolnění těchto potlačených energií, které způsobují vaše chutě na škodlivé látky. 

Posílám vám mnoho lásky, mnoho a mnoho andělské energie pro tento týden, sílu, lásku a mír, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=MKM-PGeTSgk
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.