středa 3. září 2014

Žena ve znamení Berana - Milostná tajemství a fantazie

Cílevědomě k extázi

Žena narozená v Beranu sice působí na první pohled chladně a nepřístupně, avšak muž s jistou dávkou dobrodružnosti, který riskuje druhý pohled, objeví ženu neobyčejně smyslnou a vášnivou, jež nemá zábrany rozvíjet svou sexuální fantazii. Noc strávená s touto ženou může být plná rozkoše, pokud je ovšem po její vůli... Chladně a vypočítavě muže zhodnotí, aniž si toho on všimne; ví, zda má chloupky na hrudi, jaké nosí slipy, jakou používá vodu po holení nebo jak se jí dotýká. Shledá-li žena v Beranu svůj protějšek objektem hodným své žádostivosti, akceptuje-li ho, použije vše, aby ho dostala tam, kde ho chce mít. A zatímco vesele a bezstarostně žvatlá u kávy, promýšlí už strategii. Základní otázka zní: jak si na něm smlsnout? A jestliže se do toho už jednou dala, vynaloží obrovskou energii a její vynalézavost je bezmezná. Ale pozor! Máme tu co dělat se skutečnou egoistkou. Aby ukojila svou žádostivost, bere si, co potřebuje, a je-li to nutné, bere si to kdekoli a tak rychle, jak to její vzrušené tělo žádá. Pro jemnocitné donchuány to skutečně není.

Pokud jde o toto potěšení, nelze od ní očekávat něhu ani dlouhé předehry. Muže vzruší a hlavu mu poplete tak, že není schopen jasně uvažovat. Žena Beran totiž umí použít hlavu i tělo k tomu, aby ho přivedla k výkonu na plné obrátky. Dřív než se partner stačí rozmyslet, jak si počínat, je už bez kalhot na pohovce (případně na nějakém mnohem nepohodlnějším místě), a ona v celé své odhalené kráse nad ním. 

Při milostném aktu je žena v Beranu raději nahoře, chce ovládat a vidět partnera pod sebou. Vychutnává jeho podřízenou pozici, kdy je jí zdánlivě bezmocně vydán na milost a nemilost, i touhu v jeho očích. Vzrušuje ji postavení paní - otrok. V pozici nahoře může ostatně nejlépe určovat rytmus a pohyb tak, aby dospěla k orgasmu. Pod ní je nástroj její rozkoše. Pokud nedosáhne žádaného vrcholu, nijak se před partnerem nestydí a ukojí se sama. Během milostné hry musí žena v Beranu každou sekundu cítit, že se blíží k vrcholu; soustřeďuje se na to se zavřenýma očima a nepřeje si být rušena hlasitými steny ani ordinérními slůvky, které by ji měly rozvášnit. Má-li pocit, že jí partner nevěnuje dost pozornosti a počíná si sobecky, okamžitě hru přeruší. Ostatně nenávidí, když ji chce partner „překvapit" zezadu. 

Žena v Beranu mívá krátké, ale intenzivní románky, neboť je to svéhlavé stvoření, které vzrušuje dobrodružství. Ve svém sexuálním životě si tu a tam najde urostlého řidiče kamionu nebo stavebního dělníka. Vzrušuje ji pot na jeho snědém svalnatém těle, hrubé rysy obličeje, pohledy, které ji nepokrytě vybízejí, aby dělala to, co on chce. To dráždí její smyslnost. Je to pak holá mužnost, již si ona pod sebou rozkošnicky podmaní.

Žena v Beranu by chtěla být žádoucí od hlavy až k patě. Nejraději by si nechala líbat prsty u nohy a současně laskat ňadra. Na těle má bezpočet erotogenních zón, zvláště citlivá jsou však záda a vnitřní strany stehen i intimní oblast. Rozplývá se rozkoší, když ji partner hladí po holých zádech od krku až po zadeček a zase zpátky nebo když pátrá prsty po vnitřní straně stehen, až se ponoří do její svatyně. Vzrušuje ji také, jestliže jí partner fouká do ucha nebo saje ušní lalůčky. Dočista ztrácí hlavu, líbá-li ji muž s plnovousem, pod jehož vousy vibrují konečky nervů. Tu a tam má také ráda, když ji uchopí tvrdší ruka. Cítí drsnou dlaň, něžně a zároveň energicky putující po jejím těle, je to síla mužských svalů, která si ji na okamžik podmaňuje. Také ráda experimentuje, Zkouší nové, ale jen když věří, že to povede k jejímu uspokojení. Fantazii ženy v Beranu velice podněcuje vzrušující pornofilm. Bezuzdná soulož na obrazovce ji dovede rozvášnit až k šílenství.

* * *

- z knihy Astrologie lásky, Chi An Kuei

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.