pondělí 15. prosince 2014

Nebojte se překážek

"Na své cestě za svými sny se nenechte brzdit obavami z těžkostí, které se mohou objevit. Řeknu vám, že každý obdivovaný hrdina měl na své cestě problémy. Vzpomeňte si na Froda z Pána Prstenů nebo na Jakea Sullyho z Avatara. Nějaké těžkosti vždy přijdou. Každý je prožívá. Každý z nás má problémy. Ale nenechte se tím zastavit.

Možná se bojíte toho, že když půjdete za svými sny a budete sami sebou, začnou si o vás lidé myslet škaredé věci. Ale oni si je budou myslet i tak! Věděli jste to? Myslí si je stejně! Když jim odoláte a půjdete si za svým, budou jejich reakce jen více vidět. I kdybyste se jim přizpůsobovali ve snaze se jim zavděčit a vyhovět jejich představám, stejně se najdou takoví, kteří si o vás budou myslet kdeco. Proto se nebojte jít si odvážně za svým a nenechte se brzdit. Nestojí to za to.

Jestliže vás reakce druhých zraňuje, požádejte své anděly a archanděla Michaela o očištění od jejich negativity, o ochranu a pocit bezpečí, a soustřeďte se na POMÁHÁNÍ. Proto jste tady. Neřešte, co si kdo myslí, a konejte to, co pro vás má smysl. Soustřeďte se na všechno to dobré, co můžete světu přinést. Přestanete tak poslouchat své ego, které vás neustále soustřeďuje jen na sebe, na sebe a na sebe, a namísto toho se zaměříte na radost, lásku a na lidi, kterým pomáháte.

Každý úspěšný člověk se setkal se zklamáním, nedůvěrou a pomluvami, i s jinými problémy, a přesto ve své cestě pokračoval, dokud svého úspěchu nedosáhl. Udělejte to také tak. Nikomu a ničemu nepomůže, když zůstanete stát na místě nebo budete své světlo zakrývat ve snaze zavděčit se někomu. Jste tady, abyste zářili a naplnili smysl každého dne do posledního kousíčku. Tak jen do toho! Žádný strach!"

- Doreen Virtue


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.