pondělí 10. února 2014

LILIE (oranžová)

Energetické vlastnosti:
Odstraňuje deprese, buduje sebevědomí, zbavuje nadměrné zátěže, přináší vyrovnanost, spokojenost a pomáhá se snižováním váhy.

Spojení s archanděly:
Jofiel

Spojení s čakrami:
Solar plexus

Popis léčení:
Oranžové lilie vám dovolují se povznést nad malé věci a radovat se z krásy a radosti, které jsou neustále kolem vás. Když jste vystresovaní, zapletete se do energie strachu a přestanete vidět to, co je ve vás dobré. Oranžové lilie vám pomohou si to uvědomit a dovolí vám se zbavit starých zátěží.
Je-li to možné, kupte si oranžové lilie s nerozvinutými květy. Sedněte si k nim, soustřeďte se na svoje záměry spojené s květovou terapií a představujte si, jak se květy prudce otevírají. Porozujte, jak skvěle se budete během následujících dnů cítit. Až budou květy pomalu rozkvétat, váš záměr se bude rodit a vy se budete zbavovat negativních emocí. Lilie mohou pomoci s depresí, nízkým sebevědomím, kritičností a dokonce i s nadměrnou váhou! Oranžové lilie se skvěle hodí, chcete-li poslat květy přátelům, kteří jsou zrovna v nesnázích.

Poselství oranžové lilie:
"Chystám se s vámi pracovat, abych z vás sňala vaši emoční zátěž. Odkryjme osobnost, která je uvnitř. Jsem tu pro vás. Vím, že někdy máte myšlenky, které se vám nelíbí, a že jste se sebou v minulosti zacházeli špatně. Velice ráda bych vám pomohla vidět skutečně sebe sama a milovat každičkou část vašeho krásného těla. S mojí pomocí se přestanete zaměřovat na drobné 'nedokonalosti', a místo toho se budete soustřeďovat na všechny ty nádherné věci, co ve vás jsou. Vaše takzvané nedokonalosti jsou to, co z vás dělá zvláštní a jedinečné bytosti. Byli jste stvořeni přesně takoví, jací jste, podle Božího plánu. Kdykoliv budete sklíčení nebo rozčilení, zavolejte mě, a já vás vezmu na místo, kde budete šťastní."

* * *

- z knihy Květová terapie, Doreen Virtue a Robert Reeves


 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.