neděle 16. března 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 17. do 23.3. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 17. do 23.března. Šťastný svátek sv. Patrika všem mým přátelům z Irska a všem ostatním! Je to také výročí úžasné práce svatého Patrika a všeho štěstí. Jsme nyní na cestě do kanadského Toronta, a tak budeme pracovat s Andělskými tarotovými kartami, abychom dostali nějaký vhled do následujícího týdne, a také vedení k tomu, abychom mohli tento týden udělat tím nejlepším. Tak jako každý týden karty míchám a modlím se nad nimi za vedení pro vás a pro všechny, kteří nás sledují. Prosím, připojte se tedy ke mně v této modlitbě. Vyberu tři karty, které představují začátek, střed a konec týdne. Je to velmi inuitivní, když nějaká karta vyskočí, pak ji vyberu, a já prostě věřím, ať už se odhalí kterákoli.

Pojďme se podívat, co nás čeká na svátek sv. Patrika. Životní zážitek. Toto poukazuje na to, že se nyní děje něco opravdu zásadního. Tento týden začíná něčím velkým, nějakou opravdu velkou změnou. Může vám připadat, že to vychází z vnějšího světa, avšak tyto změny vždy začínají uvnitř nás. Každá změna, která nám přichází do života, je naší vyslyšenou modlitbou. Ale protože bývají náhlé a nečekané, mohou nás zaskočit. Prosím, ničeho se nebojte, nic takového není třeba. Je však dobré být na to připravení. Při vstupu do tohoto týdne prosím setrvávejte v modlitbách a opakujte si afirmaci: "Kráčím v milosti Božského načasování." A věřte, že takovéto životní změny vždy přicházejí jako Božské vedení, které jsme dostávali už dříve, ale ignorovali jsme ho, protože jsme byli plni strachu, necítili jsme se připravení, nebo jsme ho neslyšeli, protože jsme se před ním zablokovali. Tyto záležitosti tedy mohou být nečekané, ale v tomto čase dochází ke kulminaci energií, která nám jednou za čas takto pomáhá. Velký týden nám tu začíná!
Pamatujte, že můžete kdykoli napsat na naši stránku facebook.com/DoreenVirtue444, kde můžete požádat o podporu, zatímco procházíte životními změnami. Životní změny vždy přicházejí proto, aby vás posunuli kupředu na vaší cestě. A proto jsou pro nás vždy skrytými požehnáními a zodpovězenými modlitbami. Pamatujte si to prosím.

Dostáváme se ke středu týdne a zde máme Šestku Ohně. Tato karta znamená vítězství. Je to dobré znamení toho, že jsou na cestě skvělé zprávy. Je to další známka ohledně velkých změn ze začátku týdne. Během středu týdne opravdu zjistíme, jak pozitivní to pro nás všechno je. Pamatujte, že mnohdy to probíhá způsobem "Pryč se starým, sem s novým!" Co se může zdát jako ztráta, je ve skutečnosti uvolnění místa, aby k vám vaše vyslyšené modlitby mohly přijít. Pro střed týdne tu tedy máme dobré zprávy.

A na víkend - to je zajímavé. Máme tady Královnu Vody. Karty jako Pážata, Rytíři, Královny a Králové mohou vždy znamenat buď nějakou osobu a nebo situaci. V tomto případě to může být nějaká osoba (možná jste to vy sami), která přijde do vašeho života a která je vřelá, něžná, emocionální, empatická, trpělivá a milující. Také to pro vás může znamenat vztah. Říká, že nějaký váš vztah se posunuje na úplně novou úroveň.

Toto pro vás bude velmi pozitivní týden, ale je k tomu třeba se tak na něho dívat. Je to jen o úhlu pohledu a o tom, jak se rozhodnete změny vnímat. Tyto změny nám přinesou mnoho dobrých věcí, cítím také mnoho pozitivních změn týkajících se kariéry, stejně jako změny ve vztazích. Andělé mi říkají, že se to týká i vašeho vztahu k sobě samým. Dokážete na sebe pohlížet jako na mnohem silnější, než jste dokázali dříve.

Když už mluvíme o síle, tento týden budeme mít třetí lekci kurzu Asertivity pro pozemské anděly - a budeme si v ní povídat o očištění vašeho kruhu přátel a rodiny. Nalaďte se tedy, můžete si lekci poslechnout živě nebo si ji stáhnout, můžete si ji pustit kdykoli.
Bude to velmi silný týden a já jsem ráda, že po této cestě mohu kráčet s vámi. Budu s vámi také na facebooku každý den. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a - prosím, řekněte to se mnou - Aloooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ytgFYz7l44I
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.