neděle 21. září 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 22. do 28.9. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.září. Michael, Radleigh, Robert a já jsme stále na cestách. Zrovna jsme se vrátili ze Švýcarska a nyní jsme v New Yorku na kurz I Can Do It! (Já to dokážu!) Zrovna tady s Radleighem natáčíme video o vykládání karet, které bude později online, takže vám dáme pak vědět. Dnes bych chtěla pracovat s mým oblíbenými kartami, které vždy doporučuji těm, kdo s kartami začínají, ale i já je velmi miluji, přestože jsem ve výkladech velmi zkušená - s kartami Rady andělů na každý den. Jsou velmi něžné a dávají vám jasné a stručné poselství už přímo na kartě. Tak jako každý týden se nad kartami nejprve modlím a žádám Boha, aby nám všem dal poselství a vedení ohledně toho, na co se můžeme připravit v následujícím týdnu. Zatímco se modlím, karty míchám a žádám rovněž o to, abychom dostali poselství my všichni, ale i zároveň i každý osobně. Dávejte tedy pozor a všímejte si vedení, které k vám bude přicházet, zatímco budete sledovat tento výklad. S vykládacími kartami není možné udělat chybu, protože Zákon přitažlivosti zaručuje, že si vždy vytáhnete přesně tu kartu, kterou na svou otázku potřebujete. Já se nyní ptám: "Co my všichni potřebujeme vědět?"

Pro začátek týdne zde máme kartu Nevinnost. Vypovídá o tom, že budeme propouštět jakékoli pocity viny, lítosti, hanby nebo trapnosti, které jsme možná cítili za něco, co jsme udělali v minulosti. Odžeňte je pryč. Pamatujte, že Bůh vás stvořili dokonalé, celistvé, kompletní, a v duchovní pravdě zcela bez viny. My všichni jsme udělali věci, které bychom raději neudělali nebo udělali jinak, kdyby to bylo možné. My jsme se však z těchto věcí mnoho naučili. Právě díky nim jsme se stali silnějšími a soucitnějšími. V duchovní pravdě jsme nevinní. Když se zbavíme pocitů viny, pozvedne to naše vibrace a budeme více efektivní. Nezapomínejte na to.

Dostáváme se ke středu týdne a zde máme kartu Všímejte si znamení. Andělé mi říkají, že nyní zvažujete nějaké změny a že ohledně nich dostáváte poselství. To souvisí s pondělkem a úterkem. Pamatujte, že my všichni si zasloužíme pomoc Nebes. Bůh vás miluje, chce vám pomáhat a posílá vám anděly, aby vám pomohli s těmito změnami. Andělé vám pomáhají zodpovědět vaše otázky a modlitby prostřednictvím znamení.
Někdy si mi lidé stěžují, že se modlili, ale že je andělé ignorovali. To je naprosto nemožné - každá modlitba je vyslyšena i zodpovězena. Možné je však to, že my si těchto odpovědí nevšimneme. Často je to kvůli tomu, že odpověď očekáváme v nějaké konkrétní podobě, a tím jako bychom si nasadili slepecké brýle, zatímco na nás Bůh volá: "Ne, podívej se, odpověď je tady!" Znamení vás tedy vybízejí k tomu, abyste se podívali jinam. Vždy je to něco mnohem lepšího, než bychom mohli očekávat. Bůh má pro nás mnohem vyšší standardy, než které si sami přisuzujeme.

Když se podíváme na konec týdne, podívejte se, co tady máme. Co si přejete? Tato karta mi říká, že jste zřejmě byli pasivní, že jste se vzdávali své síly a dávali ji někomu jinému... a nebo že si prostě neříkáte o to, co chcete. To nás opět přivádí ke kartě na pondělí a úterý, která vypovídá o nízkém sebevědomí. Víte, že si zasloužíte dobro? My všichni si ho zasloužíme. Bůh nás všechny miluje rovnocenně. Vy jste stejně tak důležití jako kdokoli jiný. Tato karta se vás ptá: "Co chcete VY?" Jak víte, lidé za mnou často chodí, abych jim předala andělská poselství, a ptají se mě: "Co andělé chtějí, abych teď udělal/a?" Někdy se jim dostane přímého poselství, ale jindy jim andělé vzkážou, že toto je jedno z těch období, kdy si mají lidé vybrat sami. A tady to máme. Tento víkend. Co si přejete vy? Pokud si žádáte o příliš málo, často kvůli náboženským důvodům nebo ze strachu, že požádáte o něco špatného, můžete právě to činit svou skutečností. Proto radím ke svému přání dodat ještě "Toto a nebo něco lepšího." Bůh pro nás má téměř vždy ještě něco mnohem lepšího než co si pro sebe přejeme my. Když si například přejete nové zaměstnání, neukazujte prstem na jedno konkrétní místo a neříkejte "Chci tohle místo", ale spíše řekněte "Chci místo jako je tohle, s těmito vlastnostmi. Buď toto a nebo nějaké ještě lepší. Děkuji Bože." Úplně stejně to platí pro případy, kdy hledáte nový domov, milostný vztah, nebo změnu zdravotního stavu - vyslovte svou prosbu, ale nespecifikujte JAK. Nepoutejte se k jednomu jedinému směru, protože tím si blokujete odpovědi na své modlitby. Jakmile jste svou modlitbu vyslali, věřte, že Vesmír, Bůh i andělé mají na srdci to nejlepší pro vás a že vám tu pravou cestu ukážou.

Jaký silný týden! Vypadá to, že projdeme mnohými změnami. A tak jako jsme si říkali u předchozích výkladů, stále se objevují nové zprávy ze světa, které nás mohou zatížit a stáhnout dolů, pokud jim to dovolíme. Ale my nesmíme zapomínat, že jsme na tomto světě proto, abychom do něho vnášeli mír. Nedovolte tedy těmto zprávám, aby vás vystrnadily z cesty míru! Protože cesta míru je vaším životním posláním. Vždy se můžete pomodlit za obnovu svého vnitřního míru a také požádat o vedení ohledně toho, jak můžete vy sami světu pomoci. A pak ho také dostanete.

Tento týden se vracíme domů, ale nejsem si jistá, zda budu živě na Hay House radiu. Dáme vám vědět těsně předtím. O víkendu odlétáme na Maui na kurz Certifikovaných vykladačů andělských karet. Po těchto seminářích pak končím s cestováním. Tento rok to bude. Pak už budu vyučovat pouze na Havaji a v Kalifornii.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.