středa 3. září 2014

Muž ve znamení Berana - Milostná tajemství a fantazie

Lovecký pud

Beran je lovec hledající kořist. Svou „oběť" lokalizuje rychle a zaměří se na cíl. Podvědomí mu již řekne, která se nechá pohltit i s chlupy. Většinou to bývá žena hledající ochranu, žena, jíž imponuje jeho mužnost a která akceptuje jeho naprostou dominantnost. V její přítomnosti se sice chová spíš chladně, ale hlavou mu už běží ty nejvášnivější scénky. Ještě vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Svléká ji očima a při pouhém pohledu na knoflík u její halenky se mu sbíhají sliny.

Jestliže mu žena, o niž se uchází, naznačí, že se jí to líbí, Beranova dominující role se plně rozvine. Od této chvíle rozhoduje on co, jak a kde. Je-li na nějakou ženu zaměřen, vzrušuje ho na ní všechno: jak si pohrává s vlasy, její výstřih nebo jak si přehazuje nohu přes nohu a trochu se jí poodhrne sukně. To všechno ho zneklidňuje a znervózňuje - a ona teď bude za tato „muka" pykat. Beran na lovu za kořistí by se neměl provokovat. Kdo se toho odváží, měl by také počítat s důsledky. Koketní hrátky, které nevedou k cíli, nejsou podle jeho gusta, a tady s ním nejsou žádné špásy. Žena, která s ním chce strávit noc, by měla instinktivně vycítit, že rozum tohoto muže ovládá rozkoš. Může to být tedy nebezpečné. Když je teď tak vydrážděný, chce jen rychle dosáhnout cíle. A proto žádné upejpání!
 
Erotické dobrodružství nyní musí probíhat podle jeho představ. Cestou ke společnému hnízdečku lásky už přemýšlí, jak ji co nejrychleji svléknout. A pokud se ještě dokázal ovládnout a nesvedl ji hned v autě, vrhne se lačně na její tělo, sotva za nimi zapadnou dveře. Je ve svém živlu a soustředěně se dotýká rozhodujících míst. Její holá pleť je doslova elektrizující, rychle ji chce zbavit zbytečných šatů a zkoumat ji jazykem i rukama. Počíná si sice překvapivě něžně, ale to všechno se odehraje během několika sekund, neboť Beran žádné dlouhé předehry nemiluje. Má chuť a chce ji uspokojit. Když do partnerky vnikne, je to osvobozující okamžik, a teď chce co nejrychleji dosáhnout vrcholu (raději ještě jednou, možná v noci, až ona bude spát).
 
Beran dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si ji bere zezadu, případně ji zvedne, přitiskne ke zdi a vnikne do ní. Má teď v hlavě jedinou myšlenku: svůj orgasmus. Ji však právě jeho bezuzdná síla umí dohnat k šílenství. 
Třebaže si Beran počíná v milostné hře dominantně a animálně, zatouží i po něžné ruce. Nejcitlivější zakončení nervů má na hlavě, v obličeji a na hrudi. Vzrušuje ho, když si partnerka hraje s jeho vlasy, něžně ho hladí po čele, když putuje přes obličej a krk na hruď. Tuto něhu vychutnává se zavřenýma očima. Přitom se s ním musí zacházet velmi jemně, neboť teď je ve zcela jiném světě a nesmí být vyrušen náhlými pohyby nebo nevhodnými slovy.
 
Berana mimořádně vzrušuje hlasité sténání. To má pak pocit, že je opravdu dobrý a že svou roli perfektně ovládá. Dovede ženě přivodit takovou rozkoš, že ta až křičí, a to ho opět vzrušuje.
Někdy má Beran sklon k zapovězeným formám, možná dokonce k sadismu. V představách vidí svou partnerku nejraději na kolenou, jak jí dlaněmi pevně drží zadeček a miluje ji. Nebo si ji bere, když ani není připravená, a to tak rychle, že se kochá, jak ji vylekal. Protože má nejraději zcela oddanou partnerku, rád ji také připoutává. Ne že by s ní zacházel brutálně, ale její bezmocnost a bezbrannost ho velice vzrušuje, konečně si s ní může dělat, co chce.

* * *

- z knihy Astrologie lásky, Chi An Kuei

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.