neděle 28. září 2014

Srdíčka


SRDÍČKA

Energetické vlastnosti:
Léčení srdce; uvolňování starých bolestí, těžkých emocí a zatrpklosti; přináší odpuštění.

Spojení s archanděly:
Jofiel a Rafael

Spojení s čakrami:
Srdeční

Popis léčení:
Květy srdíčka čistí staré bolestivé emoce (jako je zatrpklost) a vnášejí do celé situace lehkost. Energie srdíčka je jemná a uklidňující. Nikdy vás do léčivého procesu nestrká nebo netlačí; místo toho ukazuje, jaké by to bylo, kdybyste si vybrali cestu míru. Když si zvolíte, že vypustíte ze svého života tíhu, vystavíte se opravdovému andělskému světlu."

Poselství srdíček:
"Jsem zde, takže můžete jemně otevřít své srdce léčivému světlu andělů, kteří vám v každém okamžiku přinášejí lásku. Vidím hluboko do vašeho srdce a vím, že jste obtěžkáni bolestivými vzpomínkami a pocity. Mohu vám pomoci je vyléčit a zbavit se jich najednou a napořád. Prosím, buďte k sobě upřímní. Nesuďte sebe ani ostatní. Zaměřte se spíše na lásku: lásku, kterou k vám cítí andělé, kterou k vám chová Bůh a která sídlí ve vašem srdci. Zvedněte závoj starých emocí a podívejte se, kolik lásky a radosti se tam nachází. Nyní je načase nechat minulost odejít a žádat pro sebe pozitivní budoucnost.
Dovolte mi, abych vás provedla jednou velmi jemnou léčivou metodou: několikrát se zhluboka nadechněte a uvolněte se. Zaměřte se na můj obrázek. Brzy budete cítit moji hřejivou, milující náruč. Vězte, že mým úkolem je z vás to staré zranění sejmout. Představte si sebe samé, jak se cítíte dobře a znovu si důvěřujete. Dovolte svému tělu i mysli, aby nechaly tyto staré události odejít; jakmile problesknou ve vaší mysli, rychle se jich zbavíte. Vnímejte léčivé teplo, které vnáším do vašeho srdce a hrudníku. Rozpusťte tíhu a ponechte si pouze lásku."

* * *

- z knihy Květová terapie, Doreen Virtue a Robert ReevesŽádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.