neděle 5. října 2014

Nezasahujte Nebesům do díla

"Je-li vaše situace natolik zamotaná, že každý další pokus o její vyřešení ji zamotá ještě víc, je to pro vás jasné znamení, že se má tato situace vyřešit svým vlastním způsobem, aniž byste do ní zasahovali. Týká se to především těch oblastí, na kterých vám nejvíce záleží a o které máte největší strach. Ale právě tento strach vás vede k zoufalé snaze "eliminovat nebezpečí", přičemž však kvůli myšlenkovému hluku neslyšíte své vnitřní vedení a jednáte pod tlakem stresu, který cítíte.

Uvolněte prosím svůj stres, neboť je to hlavní překážka, která vám brání ve vnitřním míru. Jakmile nastolíte vnitřní mír sami v sobě, i celé situaci se uleví a bude se moci začít přirozeně vyvíjet. Nemusíte se snažit na ni neustále dohlížet. Od toho je tady Bůh/Vesmír. On ví, co si přejete, a ví, kudy k tomu vede cesta. Jestliže je k tomu potřeba přeskupit a pozměnit některé okolnosti, pak vám radíme, abyste mu to dovolili. Sami jste ho žádali, aby zasáhl, a tak zasahuje.

Nenechte se prosím vyděsit tím, že vývoj věcí nevypadá tak, jak jste očekávali. Žádné dílo nevypadá dobře, když ještě není hotové. Tak jako když pečete koláč - hrouda mouky slepená máslem také nevypadá nijak vábně, ale když ji patřičně zpracujete a necháte jí čas k upečení, bude pro vás velkou odměnou, kterou si můžete vychutnat a ze které se můžete těšit. I vy můžete přispět k dílu, které pro vás Bůh/Vesmír "peče". A to tím, že ho necháte, aby věci zpracoval tak, jak potřebují, a ponecháte celému procesu potřebný čas. Sami v pravý okamžik poznáte, kdy máte něco udělat. Když pročistíte své nitro a projasníte svou mysl, snadno budete vnímat své vnitřní vedení, které vám vždy dá jasný pokyn k akci. Mezitím důvěřujte Bohu/Vesmíru, že zná ten úžasný recept na vaše štěstí, a nechte ho, aby ho pro vás připravil tak, jak je potřeba.

Nevadí, že nevíte všechno. Celá situace se stále ještě vyvíjí a není třeba na ni naléhat. I když byste měli nejraději všechno co nejrychleji za sebou, nemusí to být vždy to nejlepší. Spolupracujte s Nebesy a vězte, že mají větší rozhled než vy a že vás láskyplně povedou na každém kroku vaší cesty. Jsou vaším plamínkem světla, které vám svítí na cestu, i když zrovna kráčíte v té nejčernější tmě. Ničeho se tedy nebojte, přenechte starosti Bohu/Vesmíru a uvolněte se. Neřešte vnější okolnosti - řešte své nitro. Právě odtamtud vychází ten největší zmatek, který se vám pak zrcadlí ve vnějším světě. Zaměřte se na léčení a uvolnění svého nitra, na péči, kterou potřebujete duševně či fyzicky, a tím napomůžete ke zrodu těch nejlepších možných výsledků."

* * *

(Poselství andělů, M.T.)


 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.