neděle 30. listopadu 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.12. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.prosince. Dokážete uvěřit tomu, že už máme prosinec? Dvanáctý měsíc roku 2014? Začal nám předvánoční čas a naši andělé jsou s námi na každém kroku, připraveni nám pomoci, stačí je jen požádat. Protože se nám blíží Vánoce, chtěla bych dnes pracovat s kartami Marie, matky andělů. Jedna karta nám tady už zrovna vypadla, je to karta Bůh, a tak tento celý výklad bude věnován Bohu. Žádáme nyní Boha, aby nám poskytl svá požehnání, vedení a ochranu na tento následující týden. Teď tedy ještě zamíchám zbývajících 43 karet. Jako vždy se nad nimi nejprve pomodlíme a požádáme o jasné vedení, kterému snadno porozumíme, abychom se dověděli všechno, co vědět potřebujeme. Jednu kartu vytáhneme pro pondělí a úterý, druhou pro středu a čtvrtek, a třetí pro konec týdne. 

Pro začátek týdne zde máme kartu Vděčnost. To navazuje i na naše svátky Díkůvzdání z minulého týdne. Během těchto svátků je energie vděčnosti všude kolem nás, avšak samozřejmě je to něco pro KAŽDÝ den. Každý jediný den můžeme být vděční. Andělé mi předali nádherné poselství zrovna nedávno, a to znělo: "Když usínáme s odpouštějící myslí, probouzíme se s vděčným srdcem." Začněte tedy sčítat všechna požehnání, jichž se vám dostává. Namísto toho, abyste vyjmenovávali, co všechno nemáte, nebo co byste chtěli mít, začněte tím, že poděkujete Bohu za to, co už máte. Nemějte strach z toho, že by vás Bůh ponechal v tomto současném stavu - to se nestane. Naopak začnete dostávat o mnoho více požehnání, protože energie vděčnosti je magnetická. Přitahuje k vám více dobra a otevírá vám dveře k větším příležitostem. Inspiruje druhé lidi k tomu, aby s vámi spolupracovali, neboť každý si přeje být v blízkostí lidí, kteří jsou vděční, šťastní, vřelí, přívětiví, laskaví, milí... o tom všem je vděčnost. Je to skutečně velmi vysoce vibrující energie, která přináší nové zázraky a nové příležitosti a všechna možná nádherná požehnání přímo k vám. Mějme tedy v tyto dny společný záměr zůstávat velmi vděční. Dobře? Pokud tento výklad sledujete s někým blízkým, andělé vám radí, abyste se vzájemně podpořili a slíbili si "na malíček", že když si jeden z vás začne na něco stěžovat, druhý ho přeruší a začnete si spolu připomínat požehnání. Měňte své stížnosti v modlitby.

Na střed týdne... oh, podívejte na to! Je tu karta Zázraky. A ta nám říká, že vaše energie vděčnosti skutečně přitahuje zázraky! Zázrak je jen jiné vyjádření pro skutečnost, že Božská Nekonečná Moudrost má pro vás mnohem lepší a větší plán. Není třeba řešit, JAK budou vaše modlitby zodpovězeny. Neboť my všichni jsme součástí této Božské Inteligence. Avšak v našem trojrozměrném světě s naší lidskou myslí někdy tyto odpovědi nevidíme. Andělé často říkají, že Bůh je jako dopravní dispečer - vidí před nás, vidí za nás, vidí vše po našich stranách a vidí mnohem dál, i to, co je před námi... Někdy se tedy zdá, že naše modlitby nebyly zodpovězeny, protože existuje mnohem lepší odpověď, která je na cestě. Je to tedy hlavně o důvěře a o tom zůstat vděční za všechny zázraky i předem. Pamatujte, že vaše modlitby mohou zahrnovat také svobodnou vůli dalších lidí. Zvláště pokud si přejete léčení a zázraky pro druhé lidi, se někdy může zdát, že vaše modlitby nebyly vyslyšeny, ale to jen proto, že zde vystupuje svobodná vůle těchto lidí. Někteří lidé jsou připraveni se povznést, jiní se naopak z jakéhokoli důvodu léčit nechtějí. Věnujte se tedy spíše svým vlastním svobodným volbám a zázrakům. 

A když se dostáváme k víkendu, to je nádherné, dokonale nám to sem sedí. Je to karta Důvěra. Mějte důvěru v zázraky. Mějte důvěru v Boží plán. Mějte důvěru sami v sebe. Andělé říkají, že nepotřebujete ani tak víru v sebe, jako spíše víru v Boha, který skrze vás pracuje. To je jiný výraz pro důvěru a víru. Je třeba mít důvěru v celý proces. Říkají mi, abych vám připomněla, že se nemáte soustřeďovat na budoucnost, ale na to, že už teď se vaše potřeby naplňují, už teď se vám dostává odpovědí od andělů, a i v budoucnosti se vám jich bude dostávat. Bude to dobré, budete v pořádku, budete v bezpečí, budete ochráněni. Avšak všechno postupně, krok za krokem. Nevyhlížejte daleko do budoucnosti. Zůstaňte přítomni v současném okamžiku. Vaše budoucnost se o sebe postará sama.

Jaký nádherný, nádherný týden plný Božské služby! Jsem nadšená i za vás. Můžete se pod příspěvkem s výkladem podělit o některé své zázraky ze života, abyste mohli inspirovat ostatní. Zázraky jsou přirozené. Pamatujte na to. Jsou součástí lásky a láska je v duchovní pravdě vše, co existuje.

Posílám vám mnoho lásky, mnoho modliteb a andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=NhrCDDlcUZs
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.