pátek 7. listopadu 2014

Levandule

LEVANDULE

Energetické vlastnosti:
Uklidňuje nervy, zmírňuje úzkosti, pomáhá usínat, zvyšuje jasnozřivost, nabízí útěchu a uklidnění na vaší duchovní cestě.

Spojení s archanděly:
Haniel, Jeremiel, Michael a Raziel.

Spojení s čakrami:
Kořenová, solar plexus a třetí oko.

Popis léčení:
O levanduli je známo, že pomáhá uklidňovat nervy a zlepšuje spánek. Pro dosažení léčivých účinků můžete používat např. vysoce kvalitní levandulový olej, který seženete v obchodě se zdravou výživou. Můžete si tento květ také usušit a použít k naplnění váčků či polštářků a užívat si tak zklidňující a uvolňující vůně co nejdéle.

Poselství levandule:

"Dovolte mi držet vás za ruku a poskytnout vám uklidnění. Neexistuje žádný důvod, abyste se cítili úzkostní nebo vystrašení. Jsem zde s vámi, abych vás ubezpečila, že vše je v pořádku. Pokud položíte malý svazeček nebo váček s mými květy vedle své postele, budu vám předávat svoje energetické vlastnosti celou noc.
Také pracuji s vaší spiritualitou. Jemně vás dovedu k větší jasnozřivosti a intuici. Pomohu vám zbavit se strachů, které v sobě nosíte a které se týkají vašeho duchovního vývoje. Vězte, že cesta, na které jste, je pro vás v tuto chvíli správná. Neotálejte, prosím, a začněte naplňovat své Božské životní poslání."

* * *

- z knihy Květová terapie, Robert Reeves a Doreen Virtue


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.