neděle 21. prosince 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 22. do 28.12. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.prosince. Chystáme se tady na Vánoce a doufáme, že vy také! 25.prosinec je posvátný den, kdy slavíme narození malého Ježíška, a tak mi přišlo vhodné pracovat tentokrát s vykládacími kartami Marie, královny andělů a vytáhnout tři karty pro vedení a požehnání i pro to, co potřebujeme vědět o tomto vánočním týdnu. Tak jako každý týden se nad kartami nejprve pomodlím a vytáhnu tři karty představující začátek, střed a konec týdne. Mnohé z těchto karet mají na obrázku i Ježíška, a tak jsou naprosto úžasné pro tento vánoční týden. Tak... a ještě nám tu vypadla jedna karta navíc, která chce vyjít jako dodatečná na konec.

Když se dostaneme na začátek týdne, máme zde kartu Trpělivost. Tato karta vypovídá o tom, že se nacházíme ve shonu a že některé věci mohou zkoušet naši trpělivost. Vždy však můžeme zavolat Boha, anděly i Ježíše, aby nám pomohli mít trpělivost. Je to opravdu jedna z našich životních lekcí, lekcí duchovního růstu, které jsme se sem přišli naučit. Snaha mít všechno rychle věci jen blokuje - ve skutečnosti tím všechno právě zpomalujeme. Avšak dopřejme si teď malý zenový moment a nadechněme se... (nádech)... a propusťme stres z našeho těla. Držení energie uvnitř není zdravé. Mějte tedy trpělivost sami se sebou, mějte trpělivost v řadách, když v nějaké čekáte, nebo s věcmi, které nejdou tak rychle, jak byste si přáli. Berte vše zlehka. Někdy jsme zpomalováni proto, abychom byli před něčím ochráněni, a tak pamatujte, že na začátku tohoto týdne je trpělivost ctností.

Na střed týdne je tady karta Zdraví. Vypadá to, že to opravdu bude týden pod heslem: Necháte stres, aby vás dostal, a nebo ne? Necháte stres, aby vámi prostě jen proplul a odezněl, a nebo si ho v sobě budete držet (což může ovlivnit vaše zdraví)? Andělé mi také dodávají, že se v tomto čase budou více dít zázraky uzdravení. Když si dovolíme zázračně stres nepřijmout. Andělé mi už dlouho zpátky řekli, že stres je volba. Tehdy mě to velmi rozčílilo, když mi řekli, že stres si navozujeme sami. Řekla jsem jim: "Cože? Ne, to není pravda! Stres si nezpůsobuji já! Jen se podívejte na tohle a na tohle a na tohle!" A doslova mi řekli, že se stavím do pozice oběti a že ano, stres je skutečně naše volba. Je to o tom, jak o věcech přemýšlíme a jak je vnímáme. V učení zvládání stresu jsem se naučila dobře se starat o své tělo a plánovat věci dostatečně dopředu, abych pak neměla všechno na poslední chvíli. Když tedy budete více plánovat dopředu, může vám to ušetřit mnoho stresu.
Ve středu týdne si tedy všímejte toho, jak se cítí vaše tělo. Vaše tělo vám řekne, zda potřebujete více odpočinku, zda potřebujete ustoupit do ústraní a třeba nejít na všechny ty akce, na které jste původně plánovali jít, prostě si dopřát čas pro sebe a třeba si místo toho hrát se svým pejskem nebo se projít po venku.

Podívejte se na to, to je úplně dokonalé! Podívejte se na to! Přítomný okamžik. Buďte přítomni v TEĎ. Celý tento výklad je o tom, že se nemáme nechat vánočním týdnem převálcovat. Duch těchto svátků není o tom, kolik dárků nakoupíte, ani o ničem jiném vnějším a povrchním. Duch Vánoc je o lásce. A je o lásce v přítomnosti, právě v tomto okamžiku. Naše ego nechce, abychom si užívali přítomnost, protože není "dokonalá". Ego nám říká, že budeme moci být šťastní až v budoucnosti, až budou věci lepší. Ale víte co? Pak nejste tady a teď. Za co jste tedy vděční v tomto okamžiku? Co se vám děje dobrého? Co třeba, že jste stále naživu?! Váš život má stále smysl!

A podívejme se ještě na tu čtvrtou kartu, která nám vyšla... Ženskost. Božská ženskost. Tato karta pro nás znamená schopnost přijímat. Je to energie, jež nyní vyrovnává tu mužskou, která nám diktuje "Běž, běž, běž a bojuj!" A pánové, to platí i pro vás, nejen pro dámy. Ženská energie je v nás všech. A ženská energie je o přijímání. Tento týden se tedy otevřete přijímání. Neciťte se zahanbeni tím, že vám někdo dá dárek. Přijměte ho, rozbalte ho a užijte si ho. Užijte si každý dar, ať už materiální nebo nemateriální. Protože dary jsou všude.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, přeji vám šťastné Vánoce, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qdJKzmoYjfU
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.