neděle 22. února 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 23.2. do 1.3. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 23.února do 1.března. No podívejme se na to - už jsme to dotáhli k třetímu měsíci roku 2015! Jak se vám v něm daří? V tomto roce je mnoho intenzivní energie, hlavně kvůli retrográdní fázi Merkuru a silným měsíčním cyklům. Stále jimi procházíme a další přicházejí, ale nám se přitom dostává velké podpory, jak jeden od druhého, tak i od andělské říše a Boha, který odpovídá na naše modlitby takovými způsoby, které zcela překonávají naše očekávání. A tak modlitby jsou velmi důležitou součástí každého našeho dne. V souvislosti s počasím, které nyní ovlivňuje celou Zemi - nastávají povodně, cyklóny v Austrálii a také zdánlivě nekonečné sněhové bouře na severovýchodu Spojených Států a Kanady - bych dnes chtěla pracovat s kartami andělů Země, víl, a to se sadou Magická poselství víl, protože si přejeme, aby se počasí zklidnilo a vrátilo do normálu a aby naši přátelé na těchto místech byli v bezpečí. Mnohé z těchto změn v počasí jsou však uměle vyvolávány, a to jak znečištěním, tak i manipulací s počasím ze strany geoinženýrství. Přesto všechno ale můžeme počasí ovlivnit a i vědecké studie dokazují, že modlitby a pozitivní záměry mají velký vliv a mohou způsobit velký rozdíl. Také dokazují, že modlitby opravdu poskytují ochranu těm, kteří jsou postiženi počasím. A víly i tyto karty nám mohou pomoci pochopit, jaký je vztah mezi námi a naším životním prostředím. Tak jako každý týden se tedy nad kartami modlím a prosím Boha, aby nám dal své poselství o tom, jak můžeme pomoci my a jak my můžeme být součástí řešení, a také vedení ohledně toho, co můžeme očekávat. Jako vždy vyberu tři karty pro začátek, střed a konec týdne. Dívám se přitom po kartách, které se vysouvají z balíčku. Je to poselství pro nás všechny, a to je možné díky společnému záměru - abychom dostali poselství pro všechny.

První karta má název Vaše přání je na dosah a na co tady nyní kladou důraz, je poselství pod obrázkem, které říká: Mějte víru, neboť všechno se vyvine ve váš prospěch. Zrovna nedávno se mě někdo zeptal: "Na co se modlím, když se mi v životě stejně všechno rozpadá?" A ano, je to nešťastné a bolestivé, ale odpověď, kterou na to dostala, zněla, že někdy je odpovědí na naše modlitby právě to, že se vše rozpadne. Vím, že to zní divně, ale pokud dostáváte poselství, že máte změnit své zaměstnání, protože je pro vás škodlivé, nebo nějaký vztah či místo, kde žijete, a přitom to ignorujete a hádáte se o tom, tvrdíte, že to není možné, protože nemáte peníze, čas nebo něco jiného, pak se naše přání vyplní jiným způsobem - a to třeba tak, že tyto věci prostě odejdou samy. Ale to jen proto, aby byly nahrazeny něčím lepším. Sama jsem si tím prošla, takže s vámi soucítím. Vím, jak to vypadá. Pamatujte však, že věci se zhoršují předtím, než se zlepší. Takže toto je znamení - mějte víru! Věci se pro vás opravdu řeší! Opravdu se pro vás uzdravují! Ale je třeba, abyste naslouchali svému Božskému vedení. Víte, slyšet Božské vedení a naslouchat Božskému vedení jsou dvě rozdílné věci. Naslouchat mu znamená i následovat ho a něco podle něj udělat. Ke kterým změnám jste vedeni vy? K čemu vedou vás, co máte změnit vy, aby pro vás věci byly zdravější? Kdyby se dalo lusknutím prstu zařídit, abyste měli dostatek času, peněz, motivace nebo čehokoli jiného, jaké změny byste udělali? Právě ony jsou tou odpovědí! Je to proces spolutvoření. Vaše přání jsou vám tedy na dosah! Jsou tady! Mějte víru, že jsou tady!

Jak se dostáváme ke středu týdne, máme tady zajímavou kartu, je to Citové léčení. Říkají, že to souvisí s předchozí kartou víry. Něco, co pro vás ve vaší minulosti bylo bolestivé, mohlo způsobit vaši nedůvěru. Možná vás někdo zradil nebo jste byli závažně zrazeni někdy v dětství a ztratili jste tak důvěru v úplně všechny. Nebo jste ztratili důvěru ve svou intuici nebo sami v sebe. Je mi velmi líto, že jste si tím prošli. Ale nyní je načase to vyléčit, protože víra hory přenáší! Víra přitahuje zázraky! Víra léčí situace! Opravdu je to kouzelná ingredience, kterou potřebujete. A citové léčení je toho velkou součástí.
Pojďme na tom zapracovat hned teď. Existuje archanděl jménem Rafael, jehož jméno znamená "Bůh léčí". Je to tedy anděl-léčitel a pomáhá nám léčit jak naše těla, tak i naše srdce a city. Spolupracuje i s Ježíšem a svatými léčiteli všech jiných náboženství, neboť on k žádnému nepatří. A nyní si ho zavoláme. 

"Drahý Bože a archanděli Rafaeli, přijďte nyní prosím ke každému, kdo tento výklad sleduje, a pomozte nám vyléčit naše srdce. Pomozte nám vyléčit všechno, co pro nás kdy bylo citově bolestivé, a to v celé historii naší duše. Pomozte nám prosím uvolnit všechen strach. Pomozte nám prosím věřit své vlastní intuici, která nás udržuje v bezpečí a vede nás k důvěryhodným lidem. Pomozte nám všímat si červených vlajek, které jsou vašimi varovnými znameními, které nám dávají najevo, že lidé, s nimiž jsme, důvěryhodní nejsou. Pomozte nám i věřit tomuto pocitu, že důvěryhodní nejsou. Pomozte nám si toto všechno uvědomovat a také propustit všechny citové i energetické škodliviny, které pocházejí z bolestivých zážitků z naší minulosti."

Zhluboka se nadechněte... A je tu s námi Matka Marie, právě přišla k nám všem. Pokládá ruku na moje srdce, i na to vaše, a říká, že klíčem k tomuto léčení je odpuštění. Říká, že ano, že některé činy se zdají být neodpustitelnými, ale že cena, kterou platíte za lpění na tomto starém hněvu a strachu, je příliš vysoká, mí drazí. Ptá se vás, jestli souhlasíte s tím, že to všechno nyní propustíte. Výměnou za všechno to, co si přejete - mír. A pokud s tím souhlasíte, pak nyní pouze dýchejte, a Matka Marie i andělé udělají zbytek práce. Obklopují vaše srdce láskou a soucitem vůči všemu, čím jste prošli, i léčivou energií. Je opravdu nádherné cítit tu úlevu, když odpustíte všechnu tu starou citovou tíhu. To, co nyní prožíváte, se nazývá očista srdce. Andělé říkají, že tato očista bude pokračovat ještě nadále. Radí vám také, abyste pili hodně čisté vody, aby z vás tyto staré energie mohly snáze odcházet. Také doporučují, abyste se nad touto vodou vždy modlili a požehnali jí. Já to dělám tak, že si představím nebo vizualizuji Matku Marii, jak je sama obsažena v této vodě. Marie Matka je přece jen spojena i s mnoha léčivými vodními prameny na naší Zemi.

A kartou pro konec týdne je Nový domov. To je zajímavé. Někteří z vás se budou stěhovat. Andělé mi říkají, že se to týká hlavně těch, kteří jsou již unaveni ze sněhu. Možná se odstěhujete na místo, kde je tepleji. I když vám třeba není jasné, jak byste to mohli udělat, andělé vám vzkazují, že můžete. Ti z vás, kteří se doma necítí bezpečně, mohou domov nějak zabezpečit, nebo ho úplně změnit. Každopádně vám tímto andělé říkají, že nastane velká změna ve vašem domově, ať už s novým domovem a nebo se změnou toho současného, a to proto, abyste se cítili více v bezpečí a zajištění. Může to také znamenat, že máte vyházet nepořádek, očistit svůj domov od staré negativní energie, od starého stresu, který se tam vyskytoval, a to můžete udělat třeba tak, že ho vykouříte šalvějí, vymalujete zdi, uděláte velký úklid... Zkrátka dojde k velké změně ve vašem domově, která vám pomůže cítit se v něm bezpečněji. Také dodávají, že vám to pomůže lépe spát. A když dobře spíme, pak se cítíme lépe obecně v každé oblasti.

Čeká nás tedy velký týden léčení a očišťování našeho nitra, včetně nitra našeho domova. Posílám vám mnoho lásky, mnoho a mnoho andělských požehnání ke vší té léčivé práci, kterou na sobě budeme tento týden vykonávat, a určitě to společně zvládneme! Je to jako loupání cibule, všechno je to postupná práce. Nikdo není lidsky dokonalý, ale božsky jsme dokonalí všichni. A tak, řekněte prosím se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5yC5c5GXC2g
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.