neděle 1. března 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 2. do 8.3. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 2. do 8.března. Toto je měsíc, kdy v některých zemích dojde k posunu času k úspoře denního světla, a to nám obvykle změní úplně všechno. Navíc máme v datu 8.3. osmičku, což je číslo nekonečné hojnosti, tak třeba budou tyto změny k vašemu prospěchu v rámci prosperity. Dnes bych chtěla pracovat s Andělskými tarotovými kartami. Energie posledních dní byla poměrně těžká a pokaždé, když něco takového nastane, mi tyto karty pomáhají dostat se pod povrch toho, co se děje, a získat také vedení. Nejprve se tedy nad kartami pomodlím a požádám Boha, aby nám poskytl své poselství ohledně toho, co můžeme my všichni očekávat v tomto týdnu a co také můžeme udělat, abychom popošli dál na své cestě. Tato sada má 78 karet, a tak je poměrně objemná, ale dá vám také více detailů.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Čtyřka Vody. Tento týden nám začíná s určitými pocity nespokojenosti nebo znudění. Možná pořád myslíte na to, co BY mohlo být, nebo třeba něčeho litujete, nebo přemýšlíte, kterou cestou se vydat. Dostala jsem pro vás také vizi, jak sedíte v práci a toužíte po změně. Tato karta však není negativní. Ve skutečnosti z těchto pocitů může vzejít mnoho dobrého. Pocity existenční úzkosti ve skutečnosti znamenají, že toužíte po tom, aby se věci změnily k lepšímu. Andělé chtějí, abych vám tímto vzkázala, že vás to má posílit. Že místo toho, abyste jen seděli a cítili se jako oběť, si máte říct: "Je v mých silách to změnit. Zasloužím si něco lepšího. Necítím se dobře, a tak tuto situaci změním tak, abych se dobře cítil/a." Může to být vnitřní změna, kdy začnete situaci lépe vnímat, začnete meditovat, modlit se, nebo si v dané situaci najdete něco smysluplného, třeba pomůžete lidem, kterých se to také dotýká.. Zkrátka jsou způsoby, jak situaci ovlivnit vnitřně. Stejně tak ji můžete ovlivnit i zvnějšku a třeba si v tom i nechat druhými pomoci. Andělé vám vzkazují, že se nyní máte přiblížit k druhým a požádat je o pomoc. Nemáte se snažit dělat to všechno sami. A to souvisí i s žádostí o pomoc Boha a andělů.

Pojďme se podívat na střed týdne, protože to nám vždy pomůže lépe pochopit smysl. A tady to máme, Osmička Země. Odměna za dobrou práci, návrat do školy, zjišťování informací o daném tématu. Pokud tedy nejste spokojeni se svou prací nebo s tím, kde se nyní v životě nacházíte, pozjišťujte si informace, které vám mohou pomoci s dalšími kroky. Doslova to může znamenat jít na kurz nebo lekci. Sama vím, že celoživotní vzdělávání je důležité pro zdraví mozku, stejně jako pro citové, intelektuální i finanční zdraví. Návrat do školy vám pomáhá zůstat namotivovaní a čerství. My všichni se neustále učíme. Pokaždé, když si myslíme, že už všechno víme, ozývá se z nás ego. Ego nechce, abychom se učili. A tak, tento hlad po znalostech a vědomostech je velmi zdravý! A rovněž vám pomáhá změnit k lepšímu vaši situaci, třeba dostat lepší práci nebo začít vlastní podnikání.

A nakonec, když se dostáváme k víkendu, tady máme Desítku Země, další zemitou kartu, a ta značí velmi šťastný rodinný život a finanční jistotu. Andělé tedy říkají, že máte využít svých nespokojených pocitů, hlavně v souvislosti se svou prací a zaměstnáním, jako motivaci, která vás dotlačí k tomu, abyste podnikli ty kroky, jako je zjišťování informací na internetu, rozhovory s mentory nebo s někým, kdo se nachází na pozici, kterou byste si přáli, může to také znamenat najmout si odborníky nebo s nějakými spolupracovat, protože nemusíte vědět všechno sami, abyste mohli začít vlastní podnikání. Prostě si najměte lidi, kteří o tom vědí více než vy, nebo s nimi spolupracujte. Mnoho úspěšných podnikatelů takto začínalo. Nikdo nečeká, že budete všechno vědět a znát. Je jen třeba mít ten zápal a vůli něco dělat.

Když se tedy chopíte svých pocitů nespokojenosti, zjistíte si informace, budete se ve výsledku cítit mnohem lépe a jistěji! Budete šťastnější a toto vnitřní štěstí pak přivolá odpovídající štěstí i do vašeho vnějšího okolí. Udělá to šťastnějšími i vaši rodinu! Je to tedy investice do štěstí všech, když se o sebe dobře staráte. Na péči o sebe není nic sobeckého, je to nezbytná součást života.

Jsem velmi nadšená! Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C_DWCq5aASE
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.