pondělí 9. března 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 9. do 15.3. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15.března. Dnes bych chtěla pracovat s karetní sadou Poslové světla, kterou vždy používám, když chci vědět, co se děje s energií. Poslední dobou byla totiž velmi těžká a poselství, které takto přijmeme, nám všem pomůže lépe porozumět tomu, co můžeme udělat. Vždy si můžete na pomoc zavolat Boží ochranu a také štít archanděla Michaela, aby vás ochránil a zaštítil před vším, co by vás mohlo znepokojovat nebo co by na vás působilo hrubě.
Jako vždy se budu nejprve nad kartami modlit, abychom dostali poselství my všichni, kteří ho sledujeme. Je to jen o záměru, že chceme, abychom dostali poselství všichni. Samozřejmě také věnujte pozornost tomu, co vám říkají osobně vaši andělé. Jako vždy vyberu tři karty představující začátek, střed a konec týdne. Dívám se pak po kartách, které vyčuhují ven z balíčku. Když se nad nimi pomodlíte, zafunguje skvělý magnetismus a karty, které mají vyjít, na sebe upozorní.

Pro začátek týdne zde máme kartu Akáša. Ta říká, že jste duchovními učiteli. Andělé k tomu dodávají, že během začátku týdne se zde vyskytnou energie, které nám mohou být nepříjemné. Nechci prosím nikoho děsit, vypadá to však, že tento týden bude velmi intenzivní. Ukazují mi k tomu, že je na mně, na vás i na všech ostatních kdo kráčí po duchovní cestě, abychom byli pro druhé příkladem a ukázali jim, jak se s touto energií vypořádat. Jak se tím nenechat srazit. A i když se srazit necháte, tak to vychytat a znovu se zvednout. I když se na to možná nebudete cítit, stejně se dostaňte pryč z této negativity. Stanete se tak příkladem pozitivního způsobu života. Být soustředěni v zenovém rozpoložení, bez ohledu na to, co se děje kolem vás. Rozhodně se nenechte vtahovat do strachu, který je vlastně falešným důkazem, který se však zdá skutečný, a to se týká i zpráv v médiích. Pamatujte, že některé události jsou schválně vytvářeny tak, aby v nás vyvolávaly strach, protože tak se tyto noviny a zprávy nejlépe prodávají. Neupadejme do toho tedy. Povznesme se nad to a podnikejme to, k čemu cítíme vedení. Nebudeme přitom pasivní, budeme však podnikat především mnoho duchovních kroků, a to zahrnuje i mnoho modliteb. A to hlavně za to, aby lidé neupadali do strachu.

Pro střed týdne je tady Aurora a opět nám říká, že letíme vysoko, že se povznášíme nad iluze problémů. Také však znamená, že zatímco si vedete dobře, druzí lidé se snaží vás stáhnout dolů. Je mi líto, ale to tato karta říká - že na vás mohou druzí začít žárlit, mohou být rozčilení, nebo si budou chtít ve svém vlastním zoufalství najít společnost a budou vám klepat na rameno s otázkou "Co rozčiluje tebe?". Ale nedovolte to! Máte v sobě Boží sílu! Jste pracovníci světla, kteří sem přišli, aby druhé pozvedli, a ne je udržovali dole. To nikomu nepomůže a už vůbec ne vám. Takže: létejte vysoko!

A na víkend tady máme kartu Mystique. Opět je to stejné téma. Běžte kupředu, jste na správné cestě, neboť jste na cestě lásky! A neberte Ne jako odpověď. Někteří lidé s vámi nemusí souhlasit nebo vám nemusí připadat, že se věci řeší dobře, ale ony se vyřeší! Je to týden, který je pro nás jako test, kdy se sami sebe budeme ptát: Jak se nyní vypořádám se stresem? a rozhodneme se to udělat zdravým způsobem. Pamatujte, že i druzí lidé bývají ovlivněni tím, co vy sami děláte pro vyrovnání se se stresem, například když si vyjdete ven do přírody, na procházku, cvičíte jógu, modlíte se nebo meditujete, nebo si afirmujete. Ať už znáte jakýkoli zdravý způsob, jak se vypořádat se stresem, toto je týden na jeho praktikování. A když to uděláte, tak zvládnete test, juhů! A i když se vám to nepovede, vůbec to nevadí, prostě se poučíte. Jde tu o pokrok, ne o dokonalost!

Posílám vám mnoho lásky, jsem v modlitbách s vámi na každém kroku vaší cesty a moc mi záleží na vás i na vašich milovaných. A prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.