pondělí 20. dubna 2015

Vše, co je ve tvém srdci, je věčné

"Někdy oplakáváš vzpomínky na chvíle, o nichž věříš, že už je nikdy nedostaneš zpět. Někdy je ti někoho nebo něčeho líto, někdy lituješ sama sebe, někdy se cítíš osamělá, protože někteří lidé nebo jiné bytosti již nejsou fyzicky s tebou... Avšak my bychom si přáli, abys věděla, že nemáš proč být smutná. Protože všechno to nádherné ve tvém životě zůstane navždy součástí tebe a bude nadále žít v každém úderu tvého srdce a ve věčné energii tvé duše.
My stromy nepláčeme, když končí léto a listy září svými posledními barvami, ještě než zemřou... Protože víme, že listy, které na podzim opadávají z našich větví a v zimě spí pod sněhovou pokrývkou, pod níž se stávají součástí země, se na jaře opět zazelenají v našich větvích a přátelsky ti zamávají ze svých drobných, mladých pupenů.
Tyto lístky nikdy neopustily tebe ani svět. Procházejí přirozenými cykly a proměnami, ale nikdy neopouštějí tebe ani tento svět. Jsou věčné stejně tak jako ty. Všechny ty nádherné vzpomínky a prožitky, které ti tolik chybí a pro které pláčeš, jsou součástí této existence navždy a nikdy neopustí tebe ani tvé srdce. Neroň tedy pro ně slzy lítosti, protože vše, co je ve tvém srdci, bude žít společně s tebou navždy

* * *

(Poselství stromů, M.T.)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.