neděle 17. května 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 18. do 24.5. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 18. do 24.května. Tolik z vás nám psalo, ať zase natočíme výklad na zahradě s našimi pejsky a kočičkami, a tak tady jsme, dnes v poměrně větrném počasí. Protože energie bude i nadále intenzivní, budeme dnes pracovat s Tarotovými kartami strážných andělů, abychom dostali nějaké vhledy a informace. Jak víte, tento týden nám začíná retrográdní fáze Merkuru, které se vůbec nemusíme nijak bát, ale budeme potřebovat být dosti flexibilní a trpěliví během dění, které nám toto období přinese. Bude to ve znamení Blíženců, které náleží Merkuru, takže to bude něco jako dvojitá retrográda. Nechte si tedy ve svém rozvrhu nějaké volné místo, abyste si mohli někam vyjít. Pokud vám nebude správně fungovat elektronika, snažte se mít smysl pro humor a pokuste se přizpůsobit. Věci budou mít sklon být trochu těžší, avšak budeme-li mít smysl pro humor a využijeme-li tento čas k přepracování věcí jiným způsobem, pak to pro nás bude požehnáním. Je to čas propouštění některých věcí a nechání je jít. Pojďme se tedy všichni spojit ve víře, naději a vzájemné podpoře.. a co je velmi důležité, jak už jsem řekla, i ve smyslu pro humor. 
Tak jako každý týden se nad kartami pomodlím a požádám Boha, aby nám skrze ně seslal poselství a vedení ohledně toho, co můžeme očekávat, a jak si můžeme nejlépe pomoci. Jednu vyberu pro pondělí a úterý... druhou pro středu a čtvrtek... a teď, Bello, (obrací se k pejskovi - pozn. překl.) kterou pro konec týdne? Tuhle! Dobře, pojďme se podívat, co nám karty chtějí říct pro tento týden.

Tento týden nám začíná Čtyřkou Myšlenek, kteří říká, že máme trávit čas v přírodě nasloucháním vedení našich andělů i našeho vlastního vnitřního hlasu, protože přehnané rozebírání situace nám odpovědi, které hledáme, neposkytne. Jinými slovy je to čas na přestávku, na dovolenou. Ustupte do ústraní, pokud můžete, neříkejte Ano každé aktivitě, která se naskytne, a dopřejte si prvních pár dní doma, nebude-li nutné někam chodit. Nechte svou energii odpočívat, obnovit se, zajděte si do lázní nebo běžte kempovat někam mimo město, vydejte se na pěší výlet do přírody, travte čas se zvířátky, že Bello? a zkrátka se držte stranou ode všeho ruchu. 

Podívejme se, co nám říká karta pro střed týdne, a tady je Strážce Činu. Toto je karta vedení, která říká, že máte vystoupit a stát se vůdci. A andělé říkají, že to souvisí s vaším vlastním životem a vlastními podmínkami. Znamená to nebýt pasivní, ale chopit se kormidla a rozhodnout se ustoupit do ústraní, neúčastnit se určité situace, která je pro vás škodlivá nebo která se vám nezdá. Důvěřujte svým pocitům! A také tím pomozte druhým! Někdy například můžete mít silný pocit a říkáte si: "Copak to nikdo jiný neví? Copak si to nikdo jiný nemyslí?" A opravdu ne! Druzí čekají, až někdo vystoupí a řekne pravdu. A v tomto týdnu to budete vy. Takže je to o tom, že máte říkat svou pravdu. Avšak protože je retrográdní fáze Merkuru, dopřejte si před svým vyjádřením nějaký čas na rozmyšlenou, protože bude docházet k nedorozuměním, mohou z vás vyjít všelijaká slova, která se lidí dotknou, i když jste to neměli v úmyslu, a tak je to opět o trpělivosti a smyslu pro humor.

A pak tady máme konec týdne. Opravdu je to období, kdy máme přehodnotit svůj život. A to je velmi příhodné pro retrográdní fázi Merkuru. Vše, co začíná na "re-", ať už třeba rekapitulace, restart, reorganizace... o tom všem je karta Ohlédnutí a přemítání. Že? (Obrací se na dovádějící pejsky. - pozn. překl.) Bavíte se? Jako by říkali: Proč si dělat starosti? :) Bude to tedy období pro ohlédnutí se a popřemýšlení nad tím, kam jste se dostali, jaké změny byste chtěli udělat, a to může být v jakékoli oblasti vašeho života - ve vašem osobním vztahu k sobě samým, v práci, ve vašich vztazích, v místě, kde bydlíte... Je to vhodný čas vzít si papír nebo si otevřít nový dokument v počítači, sednout si k tomu a opravdu si říci: "Hmm, co mi funguje a co ne?" Samozřejmě se to může dotýkat i dalších lidí, které při tom budete uvažovat... jenže tady je nutné být k sobě upřímní a udělat si v sobě čestný inventář.

Je to tedy skutečně týden, kdy se budeme držet stranou a budeme si udržovat odstup. Přitom však nebudeme pasivní, ale chopíme se svého vlastního života a postavíme se sami do jeho vedení. S tímto vedením také souvisí zhodnocení toho, co se všechno děje, a jaké změny byste chtěli udělat. Pamatujte, nenechte se nikým tlačit do něčeho, co vám nepřipadá jako to pravé! Naslouchejte svému vlastnímu vedení, které je i Božským vedením, a modlete se v každé situaci, a vše se vyvine v nejlepším zájmu všech zúčastněných. 

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6RZ659YXgaA
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.