neděle 14. června 2015

Fenomén dvojplamenů a význam čísel 11:11

Vždy jsem si všímala opakujících se číselných řad, které mi vesmír ukazoval. Když jsem byla mladší, všímala jsem si jich, ale nevěnovala jsem jim příliš mnoho pozornosti. Co jsem vyrostla a stala se uvědomělejší ohledně synchronicity a mystických prvků vesmíru, jsem si jich mnohem více vědoma, a spolu s nimi také znamení a lekcí, které v našich životech představují.

"11:11 je signálem Vesmíru, který vám tímto dává důkaz vašeho souladu."

- Abraham Hicks

Narodila jsem se 22.2., což znamená, že den i měsíc mého narození mají stejné číslo. Podle numerologie mají starší duše často narozeniny v datech vyšších vibrací, například právě v násobných číslicích. Jsou to také titéž lidé, kteří jsou obvykle více naladěni na poselství vesmíru, které nám vesmír posílá prostřednictvím čísel.

Každá číselná řada má odlišný význam a stejně tak se mohou jemně lišit s ohledem na osobní život každého z nás. Číselná řada 11:11 je nejznámější řadou, které si také lidé nejvíce všímají a která se objevuje na hodinách, poznávacích značkách nebo účtenkách. Mnozí z nás vysílají svá přání, když toto číslo vidí, ale většina nerozumí důležitosti tohoto čísla.
Podle numerologie obnáší význam čísla 11 vlastnosti jako trpělivost, čestnost, duchovnost, citlivost a intuice, a je idealistické a soucitné. Lidé, kteří jsou přitahováni číslem 11, pracují na jiné úrovni energie než většina, a když se setkají dva lidé s tímto typem energie, dojde téměř ke vznícení.

11:11 je způsob, jímž nás vesmír nabádá k tomu, abychom věnovali pozornost svému srdci, své duši a své vnitřní intuici. Slouží nám jako budíček, abychom v tomto životě nepropásli příležitosti. Když vidíme tuto číselnou řadu, znamená to, že se nám vesmír snaží otevřít oči a přimět nás k tomu, abychom věnovali větší pozornost synchronicitám kolem nás.

Už se vám stalo, že jste na někoho pomysleli, a on vám zavolal nebo napsal? Nebo potkáváte lidi, kteří se jmenují stejně jako oni, nebo vidíte místa s jejich jménem? Nebo jste fyzicky narazili na někoho, na koho jste vědomě či podvědomě mysleli? To nejsou náhody, ale synchronicity.

Vesmír se nám snaží ukázat cestu prostřednictvím malých znamení, háček je však v tom, že musíme být připraveni jim naslouchat. 

Uvidět 11:11 je rovněž znamením, že procházíme urychleným duchovním růstem, což znamená, že brzy můžeme zjistit, že žijeme život, o němž jsme ještě nedávno pouze snili. Náš vnitřní svět se mění a do našeho života mohou náhle nečekaně vstupovat nové osoby a události - vždy se to však děje v pravý čas.
Mnozí z nás někdy věří tomu, že vědí všechno lépe než vesmír - ale vesmír nám nikdy nepřinese nic, na co ještě nejsme připraveni, a pravdou je, že připravenost je pouhou iluzí. Nikdo ve skutečnosti nemůže být na nic připraven. Musíme pouze věřit, že všechno se děje z nějakého důvodu, a že všechno se vždy vyřeší přesně tak, jak má.

11:11 je také znamením, že se v našem životě objeví náš Dvojplamen. Dvojplameny jsou esoterickým konceptem, který popisuje jedinečné propojení duší dvou lidí. Dvojplameny jsou považovány za příklad věčného vztahu mezi dvěma milenci. 
Myšlenka za Dvojplameny vs. Partnery duše je taková, že začínáme novou éru lidské evoluce, v níž budou vztahy vysoce zesilovat duchovní růst mezi milenci. Naši milenci nebudou jen někým, koho milujeme a kdo patří do našich život - budou někým, kvůli komu se budeme chtít stát lepšími lidmi. 
Podle mytologie Dvojplamenů jsme byli na počátku stvoření z jediného zdroje energie, a pak jsme se dále a dále dělili do menších a menších celků, až jsme se rozdělili na dvě duše. Tyto duše putují po Zemi, aby se učily a prožívaly dualitu a lekce života, a reinkarnují se opakovaně se stejnou sílící touhou po té druhé. 
Dvojplameny mají vyšší frekvenci než partneři duše, protože jsou ultimátním příkladem energií Jin a Jang. Jsou to dvě celistvé individuální duše, ale přitom se vzájemně doplňují, rozumí si a spojují se velmi jedinečným způsobem. Vyzařují naprosto stejné vibrace, což má za následek, že jsou-li si fyzicky nablízku, vnímají silně energie.
Pokud jste ve svém životě měli někoho, s nímž jste měli nepopsatelné spojení, pak je tu velká šance, že se jednalo o váš Dvojplamen. Když potkáme svůj Dvojplamen ve svém současném životě, bude v našem spojení vysoká úroveň pohodlí, blízkosti, porozumění jeden druhému a pocit míru - pocit, že jsme se vrátili domů.

Partneři duše mohou do našich životů vstupovat v podobě platonických přátelství, nebo takových, která nám pomohou změnit náš život - můžeme mít třeba 10 různých partnerů duše, s nimiž prožijeme tento život, avšak pouze jeden Dvojplamen.

Když vidíme 11:11, znamená to, že náš Dvojplamen je připraven se fyzicky objevit v našem životě. My oba si můžeme být vědomi toho, že naše energie se velmi brzy setkají - často míváme pocit, že se velmi brzy něco stane. Jsme si více a více vědomi jemných energií a neviditelných vláken, jež nás všechny spojují. Můžeme vnímat i nefyzické průvodce, kteří nám pomáhají setkat se se svým Dvojplamenem. Tito průvodci mohou být vesmírní nebo jsou to duše, které již opustily Zemi. 
Nejdůležitější věcí, vidíme-li 11:11, je věnovat pozornost znamením, která jsou nám posílána, svým snům, které máme, a samozřejmě, vyslat své přání.


* * *

zdroj: http://www.elephantjournal.com/2015/06/the-phenomenon-meaning-of-1111-the-twin-flame-connection/ 
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.