neděle 26. července 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 27.7. do 2.8. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27.července do 2.srpna. Máme tady další měsíc a v pátek budeme mít také úplněk, čehož si určitě všimli ti z nás, kteří jsou hodně citliví. Úplněk ovlivňuje naši energii a tentokrát bude ve znamení Vodnáře, což je vizionář, který si přeje udělat pro svět něco velkého, takže nyní můžete mít plnou hlavu takovýchto vizí, také je velmi romantický, a tak můžete potkat své partnery duše. Je to tedy týden velké energie a já bych chtěla pracovat s kartami Rady andělů na každý den. Jako každý týden se nad nimi pomodlím a požádám Boha o vedení, které pomůže nám všem, abychom měli týden plný míru a věděli, co nejlepšího můžeme udělat zvláště co se týká našeho životního poslání, na které budeme v tomto týdnu hodně myslet.

Jako první tady máme kartu Běžte si za tím! To je velmi zajímavé, zvláště když současná energie je spíše nižší, taková unavená. Toto však neznamená "Běž, bež, běž!", může to ale znamenat jasné rozhodnutí, závazek, nebo se můžete prostě vzbudit a zničehonic si říct: "Tuhle část svého života teď změním!" To nám říká tato karta Běžte si za tím. Také říká, že naše modlitby a pozitivní očekávání jsou vyslyšeny a zodpovídány. Vypadá to, že si konečně řeknete: "Teď to změním, čekal/a jsem už dost dlouho." Skončíme s prokrastinací (odkládáním). Přijde mi, že tato současná energie vás opravdu dovede k tomu, že si povíte: "Heleďte, já nemám nekonečně mnoho času na to, abych si splnil/a své sny. Nemám tolik času, abych pořád jen čekal/a, až se dostane na mé priority. Já sám/sama se nyní musím chopit svého rozvrhu a začít to všechno uskutečňovat."

Podívejte, co se stane ve středu týdne! Hra! Andělé mi říkají, že to souvisí s první kartou, a to tedy znamená, že se máte více bavit ve své práci a obecně v životě. Jedna z věcí, o kterých budete rozhodovat, bude i to, že pokud si neužíváte svou práci a činnost tak, jak si pro vás Bůh přeje, začnete hledat nějakou, která pro vás bude mít vyšší smysl. Ano, budeme pořád hodně pracovat, ale nebudeme to pociťovat jako práci, když si to budeme vychutnávat. A právě to tady máme dělat. Je třeba najít cestu, jak si svou kariéru a obecně svůj život více užívat. Potřebujeme více zábavy.

Jak se dostáváme ke konci týdne, máme tady kartu Svatba. To je velmi zajímavé. Obvykle mívá dva významy. První z nich je doslova svatba, kdy spolu uzavírají svazek dva lidé, a druhý z nich je tzv. "mystická svatba" mezi naším vyšším a nižším Já, kdy naše Vyšší Já bere do rukou svou moc a žijeme z této pozice namísto ze svého ega. Je to svazek s naším Vyšším Já, kdy si slibujeme, že o sebe budeme dobře pečovat.
Karta Svatba může také symbolizovat nové začátky. Čerstvý start, jako kdybyste se vydali na líbánky se svým životem. Je to tedy skvělá karta pro tento týden, jehož energie se mi velmi líbí!

Andělé mi ukazují, že se v tomto týdnu bude hodně dít ve světě a že to může být trochu tvrdé. Nechci vás prosím strašit, jde jen o to, že místo strachování můžeme podle andělů nejlépe světu pomáhat vysíláním lásky a modliteb z naší vlastní bubliny nebo kukly vytvořené z lásky. Stejně tak pomůže i cokoli jiného, k čemu se budete cítit vedeni. Také mi ukazují, že v tomto týdnu musíme o svém životě rozhodovat my sami. Už tím, že jste tady, velmi přispíváte tomuto světu k jeho lásce a světlu, ale nyní jste kromě toho vedeni k tomu, abyste šli ještě dál a postavili se do čela jako mocní pracovníci světla. Máte schopnosti léčit, schopnosti pozvedat energii, schopnosti promlouvat a učit, máte schopnost učinit opravdu velký pozitivní rozdíl - ale to všechno začíná VAŠÍM rozhodnutím, že si budete užívat svůj krásný život a budete tak příkladem i pro ty kolem vás, když se budete veřejně vyjadřovat - třeba začnete psát blog, newsletter, vyšlete do světa umělecké dílo, začnete léčivý podnik, o kterém jste přemýšleli... máte k tomu skvělý týden! A to vše s lehkým srdcem, i když s tím můžeme chvíli bojovat, protože nás v naší kultuře učili, že musíme trpět, abychom něco dokázali, že musíme trpět, abychom vydělali peníze, apod., ale to vůbec není pravda! Je to o partnerství s Bohem, a Bůh je láska, Bůh je radost. A tak, když cítíte lásku, když cítíte radost, jste na správné cestě! 

Posílám vám mnoho lásky na tu vaši cestu, mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/bEzdvZMxgbc
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.