neděle 31. ledna 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.2. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.února. Máme tady už druhý měsíc roku 2016 a číslo 2 v Andělských číslech znamená: Udržte si víru. Bez ohledu na to, co se kolem vás děje, vždy pro to existuje Božské řešení. A pokud očekáváme zázraky a věříme v zázraky, pak jim otevíráme dveře a umožňujeme jim, aby se mohly stát. Tento rok uplyne velice rychle - andělé mi řekli, že se opravdu bude hodně dít - a všechno je to o tom zůstat soustředění ve svém středu, v tom božském místě nacházejícím se v nás všech. Jít ve do přírody je skvělý způsob, jak se spojit s Božím mírem. Jsem tu nyní na zahradě se svými pejsky a chtěla bych vykládat s velmi něžnými kartami. Všechny mé karty jsou něžné, ale tyto Tarotové karty strážných andělů, které jsme společně vytvořili s mým kamarádem Radleighem Valentinem, jsou obzvláště jemné, plné světla, pozitivní a přitom výstižné a beroucí v potaz i stinné stránky našich životů. 
Karty zamíchám za modliteb k Bohu, aby nám ukázal, co potřebujeme vědět pro tento týden, jak se můžeme nejlépe podílet na přinášení požehnání tomuto světu, a jak mít tento týden ještě míruplnější. Modlitba při míchání a vybírání karet vás ochrání před nižšími energiemi a přinese vám jasnost a sebedůvěru. Když vykládáme karty, velmi často to úzce souvisí s naší sebedůvěrou a vírou v poselství, která vnitřně dostáváme - protože karty samotné pouze vyvolávají tato poselství z vašeho vlastního Božského já. Stejně je tak je sebedůvěra důležitá, když vykládáte karty někomu jinému. Je třeba mít odvahu mu sdělit poselství, která jste pro něho dostali. Ale pokud o odvahu Boha požádáte, vždy vám ji dodá.

Podívejme se na kartu pro pondělí a úterý je Osmička Myšlenek. Patří živlu Vzduchu a myšlenkám a vypovídá o tom, že si myslíte, že jste někým nebo něčím omezováni. Ale ono to tak není. Vytvořili jste si ten dojem sami. V duchovní pravdě nad vámi nikdo a nic nemá moc. Ale jste-li přesvědčeni, že vám někdo nebo něco brání, vytváříte si bloky svou vlastní myslí. Nikdo a nic jiného vás neblokuje. 
Na obrázku - a tato souvislost mě nikdy nenapadla - jsou dvě děti a andělé říkají, že to souvisí s vaším dětstvím. Ze svého dětství i ve svém vnitřním dítěti si všichni neseme omezení, která na nás byla uvalena, a těch se držíme i v dospělosti - jako například víra, že nám něco musí někdo napřed dovolit, vyhledávání nějaké vnější autority, kdy čekáte, až vám někdo jiný požehná, až vám někdo poklepe na rameno a řekne: "Běž!" Která část vás samých se vzdává své síly, mí drazí? 
Tato karta nám říká, že je načase dospět, přijmout svou vlastní moc, otevřít klec, do které jsme se sami zavřeli a vyletět z ní ven. Tento týden začíná nějakými vnuknutími a uvědoměními, že nemusíme na nic čekat a věci odkládat, nemusíme dělat kompromisy a utápět svůj život. Pokud nejste šťastní, je načase udělat nějaké změny. Část vás bude vystrašená a bude se bát, že to tím ještě zhoršíte, ale tato karta je pro nás ujištěním, že je to všechno jenom v naší hlavě. Nikoho prosím neobviňuji, ale mnohé z toho jsme přejali od svých maminek, tatínků, učitelů nebo jiných autorit. Byli jsme jimi potlačováni, a toho je třeba se nyní zbavit.

Velmi mě zajímá, co nám vyjde pro střed týdne. Ach můj Bože! Je to úplně ta stejná karta! Osmička myšlenek! Někdy se stane, že se v balíčku vyskytnou dvě stejné karty a zesiluje to jejich poselství. Ale tento balíček byl několikrát a dobře zamíchaný a je to tedy zkrátka neuvěřitelné zesílení a důraz na toto poselství. A ještě nikdy se to nestalo za celé ty roky, kdy dělám tyto výklady. Pojďme si na chvíli vydechnout. Je to prostě úžasné, a znamená to, že se prostě opravdu máme podívat na bloky ve své hlavě a na to, kde všude si sami klademe omezení. Nejen v pondělí a úterý, ale i ve středu a ve čtvrtek. Je to téma celého týdne. Jde o to si to všechno projít a protřídit. Stejně jako když si čas od času probíráte šatník nebo kancelář a zbavujete se věcí, které už nepotřebujete, i v tomto ohledu je třeba si uklidit. Andělé říkají, že tyto staré myšlenky vám brání v konání životního poslání, na které všichni čekáme a které je v tomto světě potřebné. Máte nějaké nadání, vlastnosti nebo nápady či něco jiného, čím můžete světu přispět - a čím můžete přispět pouze vy. A v tom si bráníte kvůli nějakým starým obavám, něco z minulosti, co jste se naučili v dětství a co vás dosud omezuje. 

Kartou pro konec týdne je Pětka Hojnosti, která říká, že nemusíte dělat všechno sami. Pokud máte pocit, že jste sami, ať už duševně nebo fyzicky, i to je iluze. Bůh je všudypřítomný, stejně tak i vaši andělé, a jsou vždy s vámi. Jsou neomezenou energií, která se nemůže nijak unavit. Nemají žádné ego a nemusejí se rozhodovat mezi jedním nebo druhým. Chtějí vám pomáhat, obzvláště kvůli vašemu poslání, protože je Boží vůli pomoci nám všem k uzdravení. Andělé vám touto kartou říkají, že JE vám k dispozici pomoc, ale je nutné si nejprve uvědomit, že 1) máte právo o ni požádat a 2) že jste hodni lásky a že druzí s vámi budou chtít být. A jakmile začnete spolupracovat s druhými, ať už v rámci práce, podnikání nebo v přátelství, pak všechno přirozeně zapadne na své místo. Ale všechno to začíná vámi a tím, abyste si to uvědomili.

Celý tento týden má tak zajímavý vzor! Jak jsem už říkala, jsem úplně unešená tím, že jsme dostali dvě stejné karty. Někdy se opravdu stává, že v balíčku najdete dvě stejné karty, a vždy se to děje z určitého důvodu. Zdůrazňuje to poselství pro vás. Důraz v tomto týdnu je na toto: žádné další omezování se! Neexistuje omezení - Bůh nás stvořil bez omezení, stvořil nás ke svému obrazu a on sám není ničím nijak omezený. Je tedy třeba, abychom se podívali na všechno ve své mysli, co nám pocit omezení vnucuje, prozkoumat všechny ty části své mysli, které na všechno říkají "Ano, ale..!", a zamyslet se nad tím, proč vůbec řešíme nějaké "Ano, ale". A pak je třeba odstranit všechna ta ALE. Pak můžeme jít čistě a prostě za tím, co opravdu chceme. 
Vypadá to, že se nám v tomto týdnu otevírá velká energetická brána, a nastává optimální čas k tomu hnout se kupředu. Retrográda Merkuru je již za námi, Měsíc s námi spolupracuje... Budou se dít věci ve světě, samozřejmě, protože lidé jsou závislí na dramatech a naneštěstí se děje mnoho věcí, ale nenechte se tím odradit! Prosím, prosím, dělejte tu práci, kterou jste sem dělat přišli! My všichni na to čekáme, až to uděláte! A jsme tu také pro vás, abychom vám v tom pomohli! I Bůh a andělé jsou s vámi, aby vás podpořili. A tak si řekněte o to, co potřebujete, a pak si PROSÍM, mí drazí, dovolte tuto pomoc přijmout. Prosím, dovolte si přijímat. Když přijímáte, můžete nám všem více pomáhat. A stejně tak i sobě.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/9Hpc-eRLYNA
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.