neděle 28. února 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 29.2. do 6.3. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29.února do 6.března. Jsem tady ve stáji s poníky, toto je Romeo a tam je kozička Rosie. Uvidíme, kdo další se ještě objeví. 
Dnes budu pracovat s kartami, které jsem vytvořila už hodně dávno, jsou to Andělské karty. Když jsem je tedy chtěla vydat, nakladatel si myslel, že se nebudou dobře prodávat, a tak mi řekl Ne. Ale já jsem nadále vytrvávala v svém záměru vydat andělské karty, které budou pozitivní, výstižné a které přinesou požehnání všem, kdo je budou užívat. A oni řekli Ne. A ještě čtyřikrát jsem to musela zkusit, než mi konečně řekli Ano. Možná to udělali jen proto, abych jim konečně dala pokoj :) Rozhodli se vydat 500 karetních sad těsně před Vánocemi, aby viděli, jak dobře se budou prodávat... a prodaly se skvěle! Dnes mám v prodeji ještě mnoho dalších karetních sad s vílami, jednorožci, mořskými pannami i anděly. Tyto Andělské karty pro mě moc znamenají, protože jsou pro mě symbolem vytrvalosti a toho, že se nikdy nemáme vzdávat svých snů a nemáme brát Ne jako odpověď. Někdo z vás toto nyní potřebuje slyšet. 
Tak jako každý týden se nad těmito kartami pomodlíme a požádáme o vedení, aby nás Bůh požehnal vhledy do následujícího týdne. 

Moc se mi líbí karta pro pondělí a úterý. Je to karta Duchovní růst a vyšla nám zrovna na den přestupného roku, 29.únor, který se vkládá každé čtyři roky kvůli srovnání pohybu Země s klasickým gregoriánským kalendářem, který má 365 dní. Lidé, kteří se narodili v tento den navíc, mají zvláštní vlastnosti, které můžeme mít i my ostatní v tento den. Je to den skoku. Cokoli budete dělat, poskočíte v tom mnohem rychleji vpřed. Projdeme tedy rychlým duchovním růstem. To se může uskutečnit skrze nějaký zážitek, možná i bolestivý zážitek. Nechci ve vás vyvolávat žádný strach, ale někdy ten největší duchovní růst přichází skrze ztráty a bolestivé zážitky. 
V pondělí a úterý tedy projdeme skokově duchovním růstem.

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Přátelství. Tato karta vypovídá o překonání osamělosti. Může to také znamenat milostné vztahy, o kterých andělé říkají, že zde vycházejí velmi silně. Rovněž vypovídá o tom, že si přitáhnete nové přátele nebo že uzdravíte přátelství, ve kterých byly nějaké problémy. Také to však souvisí s tím, že možná propustíte ze svého života vztahy, které jste již přerostli a s nimiž už nejste v souladu. Pro střed týdne tedy vychází řešení záležitostí v oblasti přátelství, a to nemyslím v negativním smyslu, ale v tom potěšujícím. 

Když se podíváme na konec týdne, máme tady kartu Archanděla Michaela. Je to tedy týden změn. A to změn v tom nejlepším možném způsobu, skokové změny. Andělé říkají, že jsou to nezbytné změny, že se tím urychlí váš duchovní růst. Říkají také, že tyto velké změny přicházejí jako odpovědi na vaše modlitby a že dojde k velkému posunu. Může to znamenat doslova přesun na nové místo, do nového domova, posun ve vašich vztazích, posun v kariéře, zkrátka je to hodně o pohybu ve směru k vašim přáním a v tom, co je třeba udělat. Je to velký týden pro nás všechny.

Děkuji vám, že mě i naše zvířátka sledováním výkladů zvete do svého života. Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání! A řekněte prosím se mnou: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/0VcTyO-C7Ro
překlad: Magda Techetová 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.