neděle 15. května 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 16. do 22.5. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 16. do 22.května. Chtěla bych dnes pracovat s kartami Andělské terapie, protože se toho hodně děje a Andělská terapie je způsob, jak se s tímto děním vypořádat. Je to o léčení, je to směs psychologie a práce s anděly. V tomto týdnu nám končí retrográdní fáze Merkuru - úplně slyším, jak se radujete - a zároveň nastává také silný úplněk přesně v ten den, takže to bude mít velkou energii. Zeptáme se tedy karet, jak se na tento týden co nejlépe připravit, aby nám přinesl co největší požehnání. Zatímco dělám tento výklad, věnujte pozornost i tomu, co vás samotné "trkne", protože náš společný výklad vyvolává i ve vás vaše vlastní vedení.

Pro začátek týdne tady máme archanděla Michaela a jeho kartu Zrušit a smazat, což dává dokonalý smysl. Je to o tom, že si máme dát pozor na negativní myšlení. V průběhu retrográdní fáze Merkuru je důležitá jasná komunikace, protože dochází k nedorozuměním a hádkám. Také je třeba dát si pozor na negativní afirmace typu: "Tohle se mi vždycky děje", nebo na sarkasmus, když říkáte, že se vám vaše sny nesplní, protože tyto negativní řeči nám rozhodně nepomáhají udržovat si vysoké naladění, které si pro nás všechny Bůh přeje. Tato karta Zrušit a smazat je o tom, že vezmeme všechno, co jsme řekli, a energeticky to smažeme. To přitom neznamená, že pokud jsme někomu něco ošklivého řekli, nebo někdo nám, že to jednoduše zameteme pod koberec - to pro dlouhodobý vztah nefunguje. Je třeba, abychom si s druhými vysvětlili, co leželo pod tím, co jsme všechno cítili, zkrátka se od srdce podělit o to, jak to bylo. Tato karta je opravdu spíše o smazání následků negativních afirmací, které jsme vyslovili, aniž bychom si plně uvědomovali jejich dopad. Takže pokud si stěžujete na peníze nebo říkáte negativní věci o svém milostném životě či zdraví, nebo o něčem dalším, pak všechna tato slova zůstávají ve vzduchu, kde krystalizují do hmotné podoby. Slova se stávají skutečností. Můžeme je tedy zavolat nazpět a přetvořit je. Přestat si afirmovat negativitu a místo toho si afirmovat pozitivně - opravdu vidět náš svět již jako uzdravený, vidět, jak se v něm se všemi bytostmi zachází s úctou, vizualizovat si, jak jste vy sami zajištění a v bezpečí. Není to popírání reality, ale plná víra, že tato naše dobrá práce funguje. Bůh sám nás učil, že víra pohne i horami.

Pro střed týdne jsme dostali hned několik karet. První z nich je Když jste nervózní, soustřeďte se na službu. To se týká případů, kdy se vám naskytne příležitost jít po cestě služby a vstoupí do toho vaše ego .Kdykoli můžete udělat něco dobrého, vaše ego se snaží vás přimět, abyste přemýšleli o sobě. Co když se lidem nebudu líbit? Co si o mně lidé pomyslí? Jsou to ty negativní afirmace, o kterých vypovídala předchozí karta. Cestou z toho ven je vyjít ze svého vyššího Já, které se místo toho ptá: Jak mohu posloužit? a je v souladu s jednotou, která nás všechny spojuje. Zatímco ego řeší jen "já, já, já" a dělá si nároky. V této retrográdní fázi Merkuru je nárokující energie hodně silná, a tak pokud jste vy nebo někdo jiný říkali "Já si zasloužím, já si zasloužím", aniž byste však byli ochotni pro to cokoli dělat, pak je toto znamením, že vycházíte ze svého ega a že je důležité do toho neupadat, zvláště pokud máte sklony ke spoluzávislosti, kdy se snažíte učinit všechny šťastnými a zavděčovat se jim, a to i na svůj úkor. Není to o našem malém já, ale o tom vyšším. Tak jako já - moje práce není o mně jako o Doreen, ale o tom, co dělám, o tom, že následuji své vedení.
Druhou kartou pro střed týdne je karta Knihy. To je opravdu zajímavé, protože tato karta nevychází zrovna často. Andělé k ní říkají, že pro nás znamená to, že odpovědi, které hledáme, NEJSOU v knihách ani v žádném jiném psaném slově - říkají, že jsou vepsány uvnitř nás. Jsou to živoucí slova uvnitř nás, která nám dávají směr, takže nám tím říkají, že my sami máme být knihou.
Je to také poselství pro naše přátele, kteří píšou, nebo kteří chtějí psát, aby se dali do práce na své knize. Andělé mě již před dlouhou dobou naučili, že každá kniha napsaná s láskou, je jako schodek do nebe, a vaše kniha může být pro někoho jiného velmi důležitá. 
Obecně to znamená, že odpovědi máme hledat v sobě, takže tento týden i meditujme.

Na to krásně navazuje karta pro konec týdne - Ušní čakry. Jak možná víte, čakry jsou energetická centra,která pomáhají regulovat funkce našeho duchovního i fyzického těla. Málo známé jsou ušní čakry, které nám pomáhají slyšet duchovní sdělení, která přijímají. Mohou se však zablokovat, a to hlavně energií sebeshazování, když se ponižujete, urážíte, říkáte o sobě negativní věci, nebo když je o vás řekl někdo jiný - tato energie v nich zůstává usazená. Pojďme si tedy společně udělat čištění.

Dýchejme... Připusťme si tu bolest, kterou jsme si prošli, a také si přiznejme, že nás učinila silnějšími a soucitnějšími. Možná nám to také pomohlo být citlivější na svá vlastní slova, když jsme poznali, jakou moc slova mají. 
Drahý archanděli Michaeli, pomoz nám prosím přetnout všechna pouta k jakýmkoli bolestivým slovům, která jsme si kdy v životě vyslechli. 
Jen dýchejte a nechte ho dělat svou práci. A voláme také Ježíše, aby nám pomohl odpustit, a to nejen druhým, ale i sobě samým, za slova, kterými jsme se sami shodili nebo ponížili. 

Víte, častokrát čtu zprávy od lidí, kteří vykládají, jak moc práce dělají, aby slyšeli odpovědi od Boha  či andělů, ale když se na to podívám blíže, zjišťuji, že tito lidé hodně mluví, ale málo naslouchají. Když si řekneme o vedení, musíme tomuto vedení naslouchat a přijmout ho - a pak ho následovat aktivními kroky. Tady vstupuje do hry naše ego, které řekne "Nenene, já chci, aby mi Bůh všechno dal jen tak, jako Santa Claus, abych sám/sama nemusel/a nic dělat", ale tak to nefunguje. V 99% případů Bůh řekne: "Chceš ode mě peníze? Ale samozřejmě, jen běž a udělej toto a tamto." Nebo "Chceš lepší zdraví? Tady máš - změň tohle a toto ve svém životním stylu." "Chceš partnera/partnerku? Dobře, udělej toto a tamto." Dostáváme Boží směrovky ve formě opakujícího se vedení, které mnohdy nemá nic společného s tím, o co jsme žádali. Můžete tak dostat vedení ke změně stravy, cvičení jógy nebo meditacím, a vy řeknete: "Ne, ne, ne! To nechci. Já chci ty peníze/partnera/ uzdravení!" Ale ono to s tím přitom velmi souvisí!

Protože nám pro tento týden vyšly Ušní čakry, slibme si navzájem, že budeme více naslouchat. To znamená i vypnout hluk - televizi, zkrátit telefonní hovory, zklidnit myšlenkový hluk, zbavit se stimulantů, Tento týden je o opětovném zvýšení našich vibrací. Všechny tyto karty vypovídají o očišťování se od vnitřní negativity. A úplněk,který nás čeká, je celý o propouštění a očišťování. Mějme tedy společný záměr 22.května a třeba i jděme v noci pod měsíc a požádejme Boha, aby nám s naším propouštěním a očištěním od vstřebané i vlastní negativity pomohl. Čím větší je vaše poslání, tím hlasitější je vaše ego. Máte-li tedy hlasité ego, pak juhů! - to znamená, že máte velké životní poslání. Bůh vám může pomoci omezit nebo úplně vymazat tyto hlasy ega. Ego nechce, abyste byli šťastní a naplnění, ani abyste štěstí a naplnění přinášeli druhým. My vaše poslání potřebujeme! A tak prosím vystupte a naslouchejte pouze lásce a ne strachu. 

Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání, mí drazí přátelé. A prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/YbQJVVj3dww
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.