neděle 18. září 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 19. do 25.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.září. Vždy, než jdu výklad dělat, se modlím za vedení ohledně toho, které karty pro výklad vybrat. A velmi vzácně se stává, že mě andělé vedou k použití dvou různých sad karet. Dnes je však takový den. Dnes chtějí, abych pracovala s anděly přírody - mám tu Magická poselství víl a Kouzelné delfíny a mořské víly. Říkají, že se toho nyní hodně děje v souvislosti se Zemí, ale také jde o naše vlastní spojení s hmotným světem a o zhmotňování. 
Dobrou zprávou je, že v tomto týdnu nám končí retrográdní fáze Merkuru, který se navrací do svého přímého směru, a to 22.září. Samozřejmě i poté to bude mít určitý dozvuk a stín, ale určitě pocítíte úlevu a uvolnění zaseknuté energie. Bude to tedy čas zhmotňování a věnování se tomu, co je pro vás nové. Proto nás vedou ke spolupráci s anděly Země, kteří nám pomáhají s našimi pozemskými potřebami. Smíchala jsem oba dva balíčky karet dohromady, a tak teď mám v ruce 88 karet. Je to velký balík a samozřejmě, v Andělských číslech znamená číslo 88 hojnost. Už dříve jsem zmínila, že starověký filozof Pythagoras nechával své studenty meditovat nad číslem osm a psát ho, aby se na něho naladili. Znamená nekonečno, a tím také nekonečnou hojnost - a to nejen peněz, ale všeho: času, nápadů, sebedůvěry, lásky, zdraví a čehokoli jiného. Můžete osmičky kreslit nebo psát a obklopit se jimi. 

Pro začátek týdne tady máme silnou kartu, která nám v týdenním výkladu myslím ještě nikdy nevyšla. Je to karta Splacené dluhy. Toto má několik různých významů. Samozřejmě to znamená splacení finančních dluhů, že vám bude nějaký dluh odpuštěn a nebo že se vám dostane přílivu financí, který vám ho pomůže splatit. Karta také vypovídá o ukončení nezdravého návyku se zadlužovat. Týká se to však také citových dluhů, které sice v duchovní pravdě nejsou skutečné, ale vy je jako skutečné můžete pociťovat. Můžete mít pocit, že vás někdo ovládá, že na někom závisíte, nebo že někomu něco dlužíte, a pak pro ně všechno děláte jen z pocitu viny a povinnosti. A právě to se nyní také uvolní. Je to tedy obrovská úleva! Spousta propouštění se udála minulý týden během úplňku, který byl velmi silný, a v tomto týdnu se budeme cítit mnohem lehčeji i proto, že se Merkur hne kupředu a nechá za sebou vše, co jsme během jeho retrográdní fáze propustili. Budete se cítit mnohem svobodnější, nezávislejší, a také schopnější a sebevědomější v důvěře ve své vlastní vnitřní vedení. Snáze se budete rozhodovat sami za sebe. Tento týden nám tedy opravdu začíná silně. 

Podívejme se na další kartu. Pro střed týdne tady máme Citové léčení. Ta má podobné poselství jako karta předchozí. Necháte toho hodně jít. Říká, že když propustíte ze svého srdce starou bolest, budete moci přijmout nová požehnání a lásku. Učiníte rozhodnutí, která pro vás mohla být dříve těžká, jako například odpuštění, kdy vám někdo udělal něco, co vám připadalo neodpustitelné, ale nyní to stejně pustíte. Neříkáte tím, že to, co ten člověk udělal, bylo správné, ale že už nejste ochotni sami v sobě nosit bolest a tíhu. Všechna práce, kterou jste na sobě udělali, se nyní vyplatí! Toto všechno platí pro vás osobně! Neznamená to, že se najednou celý svět ocitne v míru, prosím, rozumějte. Ale pro vás osobně to značí obrovský posun a příliv síly! Takový jsem neviděla už dlouho.

Pro konec týdne tady máme kartu mořských víl, a je to karta Nový úsvit! Ta opravdu zvěstuje nový začátek! Hodně toho propustíte (první karta). Hodně toho vyléčíte (druhá karta). A pak, ke konci týdne, začnete něco nového. Tato karta říká, že to nejhorší je za vámi a na obzoru jsou nové, pozitivní zážitky. V souvislosti s touto kartou pro vás mi andělé ukazují vizi tažných zvířat, které za sebou vláčí těžké břemeno. A je to analogie vás, kteří jste dosud za sebou tahali těžká břemena své minulosti. Vy se nyní odpoutáte od tohoto břemena a osvobodíte se. Už to s sebou nemusíte tahat!
Pojďme se za to společně pomodlit:

Drahý Bože, žádám tě, aby všichni, kdo sledují toto video, byli zbaveni své tíhy, svých břemen, zákazů a omezení, která jim brání prožívat plné zdraví, štěstí a Boží mír, a aby kráčeli po své cestě životního poslání. Milý Bože a andělé, žádáme vás, abyste zahrnuli svým požehnáním každého, kdo sleduje tento výklad, a nadále nám žehnali a dohlíželi na nás i naši planetu. Dej, ať následujeme tu nejvyšší možnou cestu a volíme si to nejlepší.

Bude to tedy pro vás osobně velmi mocný týden a já jsem na vás pyšná za tu práci, kterou děláte. Pamatujte, pokud se ve vás probudí nějaký odpor nebo obviňování, vzdejte se toho! Pusťte to. Nestojí to za to, abyste to s sebou tahali! Bylo by to pro vás maximálně škodlivé! A to nechcete, mí drazí, máte tu hodně co udělat. 

Děkuji vám, že jste se k nám dnes připojili, posílám vám mnoho andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/gpLrr_UWhM8
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.