pondělí 18. září 2017

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 18. do 24.9. 2017

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Rád bych zmínil, že i nadále posílám každý den své modlitby všem po celém světě, kteří je potřebují, a vás bych vybídl k tomutéž. Toto je součást našeho poslání, kdy lidé zaměření na světlo a duchovno mají praktikovat to, co hlásají. Když tedy vidíme ve světě strach a situace z něho vycházející, nedávejme jim ještě více síly. Zaměřme se místo toho na léčení, na světlo, na požehnání, na příležitosti porozumět a vyrůst, a vysílejme do těchto situací své světlo a lásku. Pokračujme v tom nadále a pomůžeme pozvednout energie všude, kde je to třeba. 
Pojďme se nyní podívat na to, co nám andělé chtějí říci pro tento týden prostřednictvím karet. A, zrovna jedna vypadla. Tak to bude ona.

Je to karta chryzantémy s názvem Rodinná harmonie. Říká nám, že se v tomto čase máme sjednotit. Tato karta nám vyšla už před pár týdny, ale vidíme, že její poselství je trochu jiné. Jak to vím? Protože věřím poselstvím, která od svých andělů dostávám. Minule nás tato karta vedla k přehodnocení svých vztahů a lepšímu výběru lidí, se kterými se stýkáme. K tomu, abychom sebe i je pozvedli a komunikovali se sebou pozitivněji. Ale tentokrát nás tato karta vyzývá ke sjednocení a vytvoření jedné velké rodiny. Nemusíte být příbuzní. Můžete vytvořit "rodinu" i s lidmi, které vůbec neznáte - když pocítíte volání, abyste pomohli. Soucit je nádherný dar, který můžete lidem dávat. Nic vás to nestojí, nic to od vás nechce. Umožňuje vám to jen dávat hlouběji a druhá osoba díky vám přijme mnoho požehnání. Tato karta nás tedy tento týden vede k tomu, abychom se spojili, třeba prostřednictvím internetu a komunity, jejíž jste součástí.
Také to může znamenat vaši širší rodinu, jako příbuzné nebo blízké přátele, a to, že si mezi sebou budete budovat silnější vztahy. Stačí jen napsat nebo zavolat, jak se mají. Podat ruku a zeptat se, zda s něčím nepotřebují pomoc. Tento týden máme pomáhat a máme mít víru v to, že máme veškeré potřebné schopnosti k tomu, abychom pomáhat mohli. 

Přeji vám, ať se vám podaří sblížit se s vaší rodinou, ať už tou vlastní nebo rodinou z přátel na Zemi či na Nebesích. Nezapomínejte se ale o sebe dobře starat! Hodně dáváme, dáváme a dáváme, ale musíme si dopřát i čas na odpočinek. Dopřejte si čas na znovunabytí sil. Nemůžeme hned spotřebovat všechno palivo, co máme, a "vyhořet". Protože pak se staneme jen dalšími, kteří potřebují pomoc. Pokud máme pomáhat, musíme dohlédnout na to, abychom si neustále doplňovali potřebnou energii. Dejte si klidně 10 minut tu a tam, abyste si odpočinuli a načerpali sílu. 

Modlím se za všechny, kteří to potřebují, a vás vyzývám k tomutéž, abychom mohli společně pozvednout energii na této planetě v těchto časech, kdy je to potřebné. Posílám vám mnoho požehnání a lásky, úsměvů a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/videos/1408850315818458/
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.