čtvrtek 28. prosince 2017

Leden 2018 přinese hned dva úplňky

Leden roku 2018 bude ještě jasnější než jasný. Leden, který bývá jedním z nejtemnějších a nejchmurnějších měsíců, bude požehnán hned dvěma úplňky. První z nich nastane v noci z 1. na 2. ledna. Zatímco tento první úplněk ponese klasickou energii lednového úplňku, ten druhý, který nastane 31.ledna, bude Modrý úplněk. 

Lednový úplněk známý také jako Vlčí Měsíc, Hladový Měsíc nebo Chladný Měsíc, vám nabízí možnost pohlédnout na nadcházející rok. Skutečnost, že přitom nastane hned na Nový rok, vás podněcuje, abyste tuto noc strávili s lidmi, s nimiž se chcete i nadále vídat v průběhu roku, nebo abyste rozeslali svůj životopis ve světle tohoto úplňku. Cokoli nyní zasejete pro svůj rok 2018, později hojně sklidíte, a to jistě stojí za oslavu.

Druhý úplněk, který bude na konci ledna, bude mít zcela odlišnou energii. Modrý úplněk, tedy druhý úplněk v jednom měsíci, byl již odedávna spojován s Božským Ženstvím a zesílenými psychickými schopnostmi, avšak ze všeho nejvíce je pro nás příslibem druhých šancí.
Jak se bude leden chýlit ke konci, Modrý úplněk vám přijde dát ještě jednu příležitost se vyjádřit před začátkem dalšího měsíce. Nepodceňujte se a využijte tento závěrečný lednový výtrysk měsíční energie co nejvíce - zvláště když v únoru nebude úplněk ani jeden. 

To znamená, že pokud jste odkládali nějaký důležitý rozhovor nebo projekt, na který jste se necítili ze začátku ledna, přece jen byste ho měli v tomto měsíci dokončit. Úplňky jsou skvělým časem na to, abychom se postavili nepříjemným pravdám a vynesli na světlo dosud skrývané pocity - proč si vůbec myslíte, že jsou úplňky tak jasné? Hovořit sami za sebe by nemělo být nic namáhavého a když budete mít po svém boku nápomocnou expresivní energii, bude pro vás v tomto období snazší najít ta nejlepší slova.

A pokud plánujete nějaký velký rituál či hezký večer pro sebe, zapište si ho na 31.leden, tak abyste pak mohli hned v únoru odstartovat na vysoké vlně a vezli se na ní až do března.


* * *

zdroj: http://www.refinery29.com/2017/12/185459/full-moon-january-2018-lunar-phases
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.