neděle 16. března 2014

Krokus

Energetické vlastnosti:
Zvyšuje vaše schopnosti jako duchovního učitele a dodává odvahu začít učit.

Spojení s archanděly:
Raziel

Spojení s čakrami:
Třetí oko a korunní

Popis léčení:
Krokus vám dává důvěru a odvahu. Pomůže vám udělat skok víry, abyste naplnili svoje poslání duchovního učitele. Tento květ ví, že jste svoji životní cestu dlouho odkládali. Možná, že si nyní vyložíte jinak intuitivní poselství, která jste obdrželi, protože jste měli strach je přijmout. V tom, abyste ostatní učili to, co milujete, vám brání strach, ale víte co? Vy už učíte! Kdykoliv mluvíte o spiritualitě, lidé se od vás učí. Co vám připadá jako běžné vědění, je pro někoho jiného hluboké probuzení. Nyní je načase, abyste udělali další krok. Přijměte svoji funkci úžasného duchovního učitele a pokračujte v inspirování druhých.

Poselství krokusu:
"Jste duchovní učitel. Nehledejte pro to už žádné další potvrzení, prosím. Naléhavě vás žádám, abyste si tento vzkaz vzali k srdci. Nyní je načase, abyste začali. Máte tolik moudrosti a lásky, které můžete předávat ostatním. Nemusíte začínat s velkými skupinami; stačí učit jednoho člověka. Tok energie se pak rozhýbe.
Přijměte Bohem dané schopnosti. Vykročte do neznáma; andělé vás budou během tohoto magického dobrodružství podporovat. Vydáváte se na tak nádhernou plavbu! Pro vás i pro ostatní je to obrovský dar. Nemějte, prosím, pocit, že nejste připraveni nebo že nemáte dostatečnou průpravu. Máte vše, co potřebujete, k tomu, aby se díky vám začaly dít v životě ostatních skutečné změny. Začněte sdílet vaše Božské vědění s vaším okolím, a já vám přivedu studenty, kterých se můžete snadno ujmout. Nezapomeňte zůstat skromní a při zemi. Každý má stejnou příležitost a nikdo není lepší než ten druhý. Velmi mě těší, když vidím, že se vydáváte tímto směrem!"

* * *

- z knihy Květová terapie, Robert Reeves a Doreen Virtue


 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.